Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με τις πιτζάμες στο περίπτερο της γειτονιάς της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, εντυπωσιάζει τον τελευταίο καιρό με τις στιλιστικές της επιλογές και της κομψές της αλλά και σέξυ εμφανίσεις στο κανάλι. Η παρουσιάστρια χθες  υιοθέτησε ένα διαφορετικό στιλ, το pajama look, που κέντρισε το  ενδιαφέρον της ομάδας της και τα σχόλια τους.

Μια εμφάνιση με παντελόνι και πουκάμισο με άσπρες και μπλε ρίγες που θύμιζε πιζάμες ήταν αρκετό για να μας αποκαλύψει μέσα από τη συζήτηση στην εκπομπή της πως κυκλοφορεί στην καθημερινότητά της. 

Η ίδια δήλωσε ότι συχνά κυκλοφορεί δημόσια με τις πιζάμες της, όπως όταν πηγαίνει στο περίπτερο. Δείτε όσα ανέφερε

Επόμενο άρθρο

Αφροδίτη Γεωργίου: Δείτε τι έκανε λίγες ώρες πριν το γάμο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια ανεβαίνει σήμερα τα σκαλιά της εκκλησίας
20/10/2018 - 12:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

Και όμως η Xριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε το... λίπος της!(ΒΙΝΤΕΟ)

'Αφησε άφωνο τον σεφ της με το υψηλό ποσοστό μέτρησης
08/11/2018 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θέμα fake news γύρω από το ΓεΣΥ, ανοίγει ο Υπουργός Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλο επενδυτικό ταμείο του εξωτερικού ενδιαφέρθηκε να αγοράσει ιδιωτικά νοσηλευτήρια

Συμβουλές καταναλωτών ενόψει ... "Black Friday"

Το εισαγόμενο από τις ΗΠΑ «έθιμο» έρχεται στις 23 Νοεμβρίου για να προκαλέσει φρενίτιδα

Φωτίου: Περίπου 60 νέες αιτήσεις για επανεγκατάσταση Μαρωνιτών

Συνεχίζεται η ροή προς τα κατεχόμενα χωριά όπου διαβιούν εγκλωβισμένοι
Ελλάδα

"Όχι" Ιεράς Συνόδου στη συμφωνία Τσίπρα-Ιερώνυμου για τη μισθολογία των κληρικών

Ζητούν να παραμείνουν οι ιερείς στο καθεστώς των δημοσίων υπαλλήλων

Προπηλάκισαν τον Υπουργό Παιδείας και βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ, στο Πολυτεχνείο

Τους επιτέθηκαν και δεν τους άφησαν να καταθέσουν στεφάνι

Γυαλιά καρφιά τα έκαναν στο οίκημα της Πρωτοπορίας στην Πάτρα (ΦΩΤΟ)

Πως απαντά η Πρωτοπορία μετά την επίθεση αναρχικών, το βράδυ της Πέμπτης
Διεθνή

O Stephen Barclay είναι ο νέος Υπουργός αρμόδιος για το Brexit

Πιθανότατα την ερχόμενη εβδομάδα η διαδικασία μομφής σε βάρος της Tερέζα Μέι

Χαν και Μογκερίνι μεταβαίνουν στην Τουρκία

Στην Άγκυρα για τη διεξαγωγή πολιτικού διαλόγου υψηλού επιπέδου

Χουριέτ: Η Τουρκία έχει στοιχεία που "καίνε" τη Σαουδική Αραβία για τον Κασόγκι

Δεύτερη ηχογράφηση αποδεικνύει ότι η δολοφονία ήταν προμελετημένη

tv news

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

H καθημερινότητα των ψαράδων και ο αγώνας για ένα αμφίβολο μεροκάματο...

«24 Ώρες» Μαζί με τους ψαράδες του Ακάμα. Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 16/11/2018 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW