Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την εκπομπή της μίλησε για πρώτη φορά για τον αποχωριμό της από την μικρή Μελίνα, όταν έφυγε για ένα τριήμερο ταξίδι στο εξωτερικό. 

Η παρουσιάστρια της επιτυχημένης ψυχαγωγικής εκπομπής του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", δήλωσε ότι δεν άντεχε μακριά και ότι η κορούλα της δεν μπορούσε να την ακούει από απόσταση, Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά

Έλειψα τρεις ημέρες στο εξωτερικό και την πρώτη νύχτα δεν ανάπνεα. Έβλεπα μπροστά μου μόνο το αεροδρόμιο, αν περνούσε από μπροστά μου ένα αεροπλάνο θα "πηδούσα" μέσα και θα ερχόμουν πίσω στην Κύπρο. Δεν μπορούσα να της μιλήσω κιόλας γιατί έκλαιγε όταν μιλούσαμε στο τηλέφωνο και έλεγε κλαίγοντας -Μάμα, μάμα, μάμα- και η μητέρα μου δεν με άφηνε να της μιλώ.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο προσωπικός της απολογισμός για τα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας
11/10/2018 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους και ο Σοφοκλέους έκαναν πρόωρα ...Πρωτοχρονιά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Εκθαμβωτική η παρουσιάστρια σε μια ξεχωριστή βραδιά
11/12/2018 - 08:50

Έκρουσε των κώδωνα του κινδύνου ο Απόλλωνας στους εκδρομείς στην Μασαλία

Καζάνι που βράζει είναι η Γαλλία από τα επεισόδια των «κίτρινων γιλέκων»
10/12/2018 - 17:55

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία καθ'οδόν προς το studio πιο σέξυ από ποτέ
06/12/2018 - 19:58

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

Η Αριστοτέλους στόλισε για τα Χριστούγεννα και μας "στέλνει" τις ευχές της(ΦΩΤΟ)

Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο, η φωτογραφία και η αντίστροφη μέτρηση
01/12/2018 - 18:55

"Έσταξε μέλι" η Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και... "τρέχει" στο γήπεδο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία στον αγώνα της Εθνικής και το "στριπτίζ" με την φανέλα της ομάδας on air
16/11/2018 - 19:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός δρόμος στην Πάφο λόγω κατολισθήσεων χώματος και βράχων

Συνεργεία προβαίνουν σε καθαρισμό του δρόμου

Πάφος: Ενεπλάκη σε τροχαίο και γρονθοκόπησε τον οδηγό του άλλου οχήματος

Χειροπέδες σε 38χρονο και 30χρονη πέρασε η Αστυνομία

Πτώσεις δέντρων σε Λεμεσό και Πάφο λόγω κακοκαιρίας

Άμεση επέμβαση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Κόρμπιν: Πρόταση μομφής για την Μέι μόνο όταν έχει πιθανότητες να πετύχει

Ο ηγέτης των Εργατικών απαντά στην απόφαση της Πρωθυπουργού για αναστολή της ψηφοφορίας

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα