Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την συνέντευξη του Κωνσταντίνου Γαβριήλ μίλησε για τα δύσκολα χρόνια όταν ήταν σε νεαρή ηλικία και ήθελε να σπουδάσει δημοσιογραφία.

Η παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις δύσκολες οικονομικές συνθήκες που βίωνε, χωρίς όμως να παρατήσει το όνειρό της. Η ίδια έστειλε και το προσωπικό της μήνυμα μέσα από την εμπειρία της στην Ελλάδα... να μην τα παρατάς ποτέ!

Η ίδια συγκινημένη και με έντονο ύφος, δήλωσε συγκεκριμένα

"Όταν δουλεύεις και επιμένεις θα "έρθει". Λέμε για τα λεφτά σε αυτόν τον χώρο. Όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ.. εγώ θυμάμαι πάρα πολλές φορές τον εαυτό μου που δεν κρατούσα λεφτά να βάλω βενζίνη να πάω δουλειά και πόσες φορές είπα στο βενζινάδικο ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου σπίτι. Που πιστεύω το κάνει πολύς κόσμος. Ειλικρινά, το ήθελα τόσο πολύ... Καθόμουν στο παγκάκι και έλεγα "πώς θα πάω σπίτι;" δεν είχα ούτε τα λεφτά για εισιτήριο.

Πήγα να σπουδάσω κόντρα σε όλες τις προβλέψεις, γιατί η οικογένεια μου δεν υπήρχε περίπτωση να με στηρίξει οικονομικά. Είχα υποτροφία στην Κύπρο και πήγα στην Ελλάδα να σπουδάσω δημοσιογραφία. Είναι πρώτα η δουλειά, να επιμένεις!

Δείτε όλα όσα εκμυστηρεύτηκε εν ώρα εκπομπής της.

Επόμενο άρθρο

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Η φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου και το τρυφερό μήνυμα για την μανούλα της
21/02/2018 - 17:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Ο Ορφέας αποφασίζει να μιλήσει με την Ελένη ανοιχτά για όλους και για όλα!

Ο Άλκης και η Νάνσυ δέχονται πυροβολισμό... «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Ανατρεπτικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Εφιαλτικό ερωτικό τρίγωνο στο «ΚΑΡΜΑ» του Alpha Κύπρου με ένα έγκλημα μένους...

Όταν το πάθος ξεφεύγει από τα όρια... Κυριακή Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ