Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την συνέντευξη του Κωνσταντίνου Γαβριήλ μίλησε για τα δύσκολα χρόνια όταν ήταν σε νεαρή ηλικία και ήθελε να σπουδάσει δημοσιογραφία.

Η παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις δύσκολες οικονομικές συνθήκες που βίωνε, χωρίς όμως να παρατήσει το όνειρό της. Η ίδια έστειλε και το προσωπικό της μήνυμα μέσα από την εμπειρία της στην Ελλάδα... να μην τα παρατάς ποτέ!

Η ίδια συγκινημένη και με έντονο ύφος, δήλωσε συγκεκριμένα

"Όταν δουλεύεις και επιμένεις θα "έρθει". Λέμε για τα λεφτά σε αυτόν τον χώρο. Όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ.. εγώ θυμάμαι πάρα πολλές φορές τον εαυτό μου που δεν κρατούσα λεφτά να βάλω βενζίνη να πάω δουλειά και πόσες φορές είπα στο βενζινάδικο ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου σπίτι. Που πιστεύω το κάνει πολύς κόσμος. Ειλικρινά, το ήθελα τόσο πολύ... Καθόμουν στο παγκάκι και έλεγα "πώς θα πάω σπίτι;" δεν είχα ούτε τα λεφτά για εισιτήριο.

Πήγα να σπουδάσω κόντρα σε όλες τις προβλέψεις, γιατί η οικογένεια μου δεν υπήρχε περίπτωση να με στηρίξει οικονομικά. Είχα υποτροφία στην Κύπρο και πήγα στην Ελλάδα να σπουδάσω δημοσιογραφία. Είναι πρώτα η δουλειά, να επιμένεις!

Δείτε όλα όσα εκμυστηρεύτηκε εν ώρα εκπομπής της.

Επόμενο άρθρο

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Η φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου και το τρυφερό μήνυμα για την μανούλα της
21/02/2018 - 17:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί"
13/06/2018 - 16:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ