Ψυχαγωγία

Δ. Βανδή: Mοιράζεται μαζί μας το υγιές και νόστιμο πρωϊνό που την κρατά σε φόρμα

Δέσποινα Βανδή...

Μια από τις πιο σέξυ παρουσίες στο καλλιτεχνικό στερέωμα. Και όταν ακούς την φράση "Οι 40αρες ίσον με δύο 20άρες", σίγουρα σε επίπεδο κορμιού το μυαλό σου, θα πάει στην δημοφιλή τραγουδίστρια.

βανδη

Η ίδια πέρα από σκληρή γυμναστική είναι μανιακή και με τη σωστή διατροφή. Και τι ποιο σημαντικό από ένα σωστό πρωϊνό, που αποτελεί το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας μας;

Η Δέσποινα Βανδή λοιπόν, ξέρει καλά το μυστικό! Ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram και μοιράστηκε μαζί μας συμβουλές για ένα νόστιμο, δυναμωτικό και υγιές πρωϊνό. Πάρτε μολύβι και χαρτί και ... κάντε το όπως την Δέσποινα.

 

  • Ένα ποτήρι νερό με λεμόνι για αρχή
  • και στη συνέχεια φαγοπυρο -που μοιάζει με κουακερ,
  • γάλα σόγιας και ...
  • μύρτιλλα!

Το πρώτο αποτοξινώνει... το δεύτερο είναι πολύ υγιεινό ,ωφέλιμο και δυναμωτικό

Επόμενο άρθρο

Πως θα σας φαινόταν τα παιδιά σας να γύριζαν την δική τους ταινία;

Καλοκαιρινές δραστηριότητες για παιδιά 5 – 12 ετών που θα τους μείνουν αξέχαστες
08/07/2017 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η Δέσποινα Βανδή παρουσιάστρια talent show (ΦΩΤΟ)

H ανακοίνωση της τραγουδίστριας και η φωτογραφία με τα στελέχη του καναλιού
25/06/2018 - 20:29

Δέσποινα Βανδή: Το νέο της τηλεοπτικό βήμα και τα υβριστικά σχόλια που δέχεται

Αποκαλυπτική όσο λίγες φορές η δημοφιλής τραγουδίστρια
20/06/2018 - 11:29

Και δεν της φαίνεται... Η Δέσποινα Βανδή αποκάλυψε την ηλικία της (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλωσε και η Diva της ελληνικής δισκογραφίας και δεν το κρύβει...
16/06/2018 - 13:16

"Λαοθάλασσα" σε Αγία Νάπα και Πρωταρά για Καρρά και Βανδή (ΦΩΤΟ)

Σχεδόν όλη η Κύπρος βρέθηκε στις συναυλίες των δυο κορυφαίων τραγουδιστών
28/05/2018 - 11:44

Παρέλαση αστέρων για τον Κατακλυσμό στην Κύπρο-Το πρόγραμμα των εμφανίσεών τους

Λάρνακα, Αγία Νάπα, Πρωταράς, Λεμεσός, Πάφος στο πόδι για τον εορτασμό
27/05/2018 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοιραία αποδείχτηκε η οικογενειακή κρουαζιέρα αναψυχής για την άτυχη Νίκη ΦΩΤΟ)

Στο τιμόνι καθόταν ο γιος της και επιβάτες ήταν ο σύζυγος και συγγενικό τους ζευγάρι

Αγώνα διαρκείας ο Φυλακτού, έκκληση για σοφότερες σκέψεις ο Χαμπιαούρης

Με γραπτές ανακοινώσεις συνεχίζεται η αντιπαράθεση στο μέτωπο της Παιδείας

“Κόκκινο φεγγάρι” ορατό από την Κύπρο την Παρασκευή

Τι αναμένεται να δουν όσοι αντέξουν μέχρι αργά
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών

Απορρίφθηκε για πέμπτη φορά το αίτημα αποφυλάκισης των Ελλήνων Στρατιωτικών

Αδιάλλακτη η Τουρκία στη σύνδεση με την υπόθεση των οκτώ Τούρκων αξιωματικών
Διεθνή

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου

Εκκενώνονται χώροι και ακυρώνονται πτήσεις εξαιτίας πυρκαγιάς στον Πύργο Ελέγχου

"Πολεμήστε, μην απελπίζεστε" το μήνυμα των "Αγριόχοιρων" της Ταϊλάνδης (ΦΩΤΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες για την παραμονή παιδιών και προπονητή στο πλημμυρισμένο σπήλαιο

Πρόστιμο 4,34 διεσεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την ΕΕ

Το θέμα ενδεχομένως να δώσει νέες διαστάσεις στην κόντρα Βρυξελλών-Ουάσιγκτον

tv news

H Χριστίνα λέει ψέματα στο Φώτη για να φύγει το βράδυ από το σπίτι...

Έλα όμως που ο Φώτης το καταλαβαίνει... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/07/2018 - 20:15ALPHA NEWS