Ψυχαγωγία

Δανάη Χρίστου: Η συγκινητική φωτογραφία για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

H αγαπημένη ηθοποιός Δανάη Χριστού ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια από τις πιο συγκινητικές και συγχρόνως χαρούμενες φωτογραφίες.

Η ίδια, μίλησε με τα πιο γλυκά λόγια για την κόρη της με την ευκαιρία των τρίτων γενέθλιων της. Με μια Χριστουγεννιάτικη φωτογραφία και ένα μεγάλο τρυφερό φιλί στο στόμα, ευχήθηκε στην μικρή της και μοιράστηκε μαζί μας αυτή την ξεχωριστή στιγμή.

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία καθώς και τα λόγια που την συνοδεύουν

Κοριτσακι μου σημερα εχεις τα γενεθλια σου ! 3 χρονων ! Να μου ζησεις ! Να βλεπω παντα στα ματια σου τον πιο καθαρο ουρανο ! Εισαι και θα εισαι για παντα ο ηλιος και η ανασα μου! Σ'αγαπω .... !!!

Επόμενο άρθρο

Τζούλι Μασίνο: "Έχασα τρία παιδιά που πέθαναν μέσα στην κοιλιά μου"

H συγκλονιστική εξομολόγηση της τραγουδίστριας που δεν κατάφερε να γίνει μάνα
08/12/2017 - 13:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη: Η δημόσια ευχή του συντρόφου της για τα γενέθλια της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές του συντρόφου της, ο επιπλέον.. χρόνος και η απάντηση της ηθοποιού
19/10/2018 - 11:01

Τέσσερις νεκροί από πυροβολισμούς σε παιδικό πάρτι στο Τέξας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Άγνωστοι άνοιξαν πυρ έξω από το σπίτι οικογένειας
14/10/2018 - 19:05

Στάματησαν την κυκλοφορία και φώτισαν την Λεμεσό για την ΑΕΛ τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκλεισαν δρόμους και προκάλεσαν πανικό στο κέντρο της Λεμεσού για χάρη της ΑΕΛ
10/10/2018 - 11:06

Η ΑΕΛ γιορτάζει τα 88α γενέθλια της

Ένα από τα ιστορικότερα σωματεία της Κύπρου έχει σήμερα τα γενέθλια του
04/10/2018 - 08:17

Στη Νέα Υόρκη γιόρτασε τα 72α γενέθλια του ο Πρόεδρος Αναστασιάδης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η ευχή του και το δώρο που ζήτησε προκαλώντας τα γέλια των παρευρισκομένων
27/09/2018 - 22:28

Πρόεδρος της Δημοκρατίας, ετών 72... (ΦΩΤΟ)

Στη Νέα Υόρκη γιορτάζει σήμερα τα γενέθλια του ο Νίκος Αναστασιάδης
27/09/2018 - 12:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην Κύπρο την Τρίτη κλιμάκιο της ΓΔ Μετανάστευσης

Η κάθοδος του έρχεται ως συνέχεια της επίσκεψης του Επιτρόπου, Δημήτρη Αβραμόπου

Ανεμοστρόβιλος σάρωσε τα πάντα στην επαρχία Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιορισμένη ορατότητα στην πρωτεύουσα - Διακοπές ρεύματος λόγω κακοκαιρίας

Στους δρόμους οι κάτοικοι ορεινής Λεμεσού

Ζητούν άμεση στήριξη από το κράτος με κίνητρα και αναπτυξιακά έργα
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Ο Πούτιν πατάει γκάζι με την λιμουζίνα του με συνοδηγό τον Αλ - Σίσι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ρώσος Πρόεδρος κάθισε στο τιμόνι και έκανε βόλτα στην πίστα της F1, στο Σότσι

Αφγανιστάν: Εκρήξεις, επιθέσεις και δεκάδες νεκροί σε εκλογικά κέντρα

εκατό πολίτες τραυματίστηκαν κατά την διαδικασία της ψηφοφορίας στις βουλευτικές εκλογές

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/10/2018 - 16:50ΜΠΛΕ