Ψυχαγωγία

Δανάη Χρίστου: Η συγκινητική φωτογραφία για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

H αγαπημένη ηθοποιός Δανάη Χριστού ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια από τις πιο συγκινητικές και συγχρόνως χαρούμενες φωτογραφίες.

Η ίδια, μίλησε με τα πιο γλυκά λόγια για την κόρη της με την ευκαιρία των τρίτων γενέθλιων της. Με μια Χριστουγεννιάτικη φωτογραφία και ένα μεγάλο τρυφερό φιλί στο στόμα, ευχήθηκε στην μικρή της και μοιράστηκε μαζί μας αυτή την ξεχωριστή στιγμή.

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία καθώς και τα λόγια που την συνοδεύουν

Κοριτσακι μου σημερα εχεις τα γενεθλια σου ! 3 χρονων ! Να μου ζησεις ! Να βλεπω παντα στα ματια σου τον πιο καθαρο ουρανο ! Εισαι και θα εισαι για παντα ο ηλιος και η ανασα μου! Σ'αγαπω .... !!!

Επόμενο άρθρο

Τζούλι Μασίνο: "Έχασα τρία παιδιά που πέθαναν μέσα στην κοιλιά μου"

H συγκλονιστική εξομολόγηση της τραγουδίστριας που δεν κατάφερε να γίνει μάνα
08/12/2017 - 13:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

72 ετών γίνεται σήμερα ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

«Σε εξαιρετική κατάσταση» η υγεία του, σύμφωνα με τον γιατρό του Λευκού Οίκου
14/06/2018 - 10:57

70 χρόνια ένδοξης ιστορίας για την Ομόνοια Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρίσκεται σε μια από τις πιο δύσκολες της περιόδους, όμως αυτό δεν αναιρεί την πορεία της
04/06/2018 - 09:29

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

Ο Βρετανός φωτογράφος μόδας Rankin γιορτάζει τα 90α γενέθλια του Μίκυ Μάους

«Είναι πολλά περισσότερα από έναν χαρακτήρα, είναι ένα σύμβολο αισιοδοξίας κι ελπίδας»
14/05/2018 - 14:15

Η Βρετανία γιορτάζει τα γενέθλια της Βασίλισσας Ελισάβετ...- Πόσα κλείνει;(ΦΩΤΟ)

Δείτε σπάνιες φωτογραφίες της, τη σημερινή εκδήλωση αλλά και γιατί τα γιορτάζει δυο φορές
21/04/2018 - 12:03

10 πράγματα που πρέπει να σταματήσετε να κάνετε στο Facebook

Προστατεύστε περισσότερο τους εαυτούς σας
17/04/2018 - 11:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Παρέλυσαν" οι αυτοκινητόδρομοι προς Λευκωσία λόγω οδικών έργων

Εναλλακτικές διαδρομές προτείνει η Αστυνομία για όσους κατευθύνονται προς την πρωτεύουσα

Δεν πρόλαβε να οδηγήσει το μοιραίο σκάφος σε απάνεμο λιμάνι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τι ανέφερε ο γιος της άτυχης 60χρονης Νίκης στους ανακριτές των Βρετανικών Βάσεων

Έρχεται στη Λεμεσό το Πρώτο Φεστιβάλ Μπύρας MEDFEST (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποικιλία από το αγαπημένο ποτό και τη συμμετοχή καταξιωμένων καλλιτεχνών
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών
Διεθνή

Ουάσινγκτον: Συναγερμός στην πανεπιστημιούπολη του American University

Εκκενώνεται η περιοχή μετά από πληροφορίες για ένοπλο εισβολέα

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου

Εκκενώνονται χώροι και ακυρώνονται πτήσεις εξαιτίας πυρκαγιάς στον Πύργο Ελέγχου

"Πολεμήστε, μην απελπίζεστε" το μήνυμα των "Αγριόχοιρων" της Ταϊλάνδης (ΦΩΤΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες για την παραμονή παιδιών και προπονητή στο πλημμυρισμένο σπήλαιο

tv news

Ένα αναπάντεχο προξενιό για την Αντιγόνη, χωρίζει τη Βούλα και τον Μηνά...

Η Χριστίνα με τον Φώτη πρώτη φορά στη θάλασσα... Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Το τρομερό ΣΟΪ που τα ‘χει όλα, σας κρατάει συντροφιά καθημερινά στον Alpha!

Δεν είναι show χορού, αν και χορεύουν όλοι…στο ταψί (ή και στη σούβλα πότε-πότε) - Βίντεο-
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ