Ψυχαγωγία

Δανάη Παππά: Η δήλωση για τη σχέση της με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή «Happy Day» μίλησε η πρωταγωνίστρια της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Το Τατουάζ», Δανάη Παππά. Η Δανάη μίλησε μεταξύ άλλων για τις ερωτικές σκηνές που έχει στην σειρά αλλά και ποια ήταν η αντίδραση των γονιών της όταν την είδαν σε αυτές τις σκηνές δηλώνοντας:

Δεν είναι εύκολο ένας γονιός να βλέπει το παιδί του στις ερωτικές σκηνές. Δεν είναι τόσο extreme αυτό που γίνεται στη σειρά. Πιο πολύ με δυσκόλεψε το να έχω πολλά λόγια γιατί η ερωτική σκηνή είναι το σώμα μου, το έχω δουλέψει

Όσον αφορά την προσωπική της ζωή η όμορφη ηθοποιός την χαρακτήρισε ως «ανύπαρκτη»  ενώ για τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον συμπρωταγωνιστή της Στέφανο Μιχαήλ ανέφερε:

Η προσωπική μου ζωή είναι ανύπαρκτη, οπότε δεν με νοιάζει που μου φόρτωσαν σχέση με τον Στέφανο. Είναι κάτι το οποίο το περιμέναμε, το ξέραμε, ήμασταν προετοιμασμένοι

Επόμενο άρθρο

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Ξανά ερωτευμένος!(ΦΩΤΟ)

Η έξοδος του με γνωστή ηθοποιό που πυροδότησε τις φήμες για νέο έρωτα ανάμεσα τους…
17/10/2018 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ηχητικό απόσπασμα και τον σχολιασμό στον αέρα της εκπομπής
08/11/2018 - 17:59

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευτράπελη στη σκηνή για το τηλεοπτικό ζευγάρι
12/10/2018 - 11:07

Στέφανος Μιχαήλ: «Θα έκανα παρουσίαση, δεν αποκλείω τίποτα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το Τατουάζ, την προσωπική του ζωή και τα κοινωνικά δίκτυα
08/10/2018 - 16:43

Στέφανος Μιχαήλ: Αποκάλυψε αν έχει υπάρξει τρίτο πρόσωπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την προσωπική του ζωή και τις σχέσεις που είχε στο παρελθόν
11/09/2018 - 10:59

Δανάη Παππά: Η γλυκιά πρωταγωνίστρια του "Τατουάζ" με ...σέξυ μπικίνι(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνισή της στην παραλία που "κόλασε" τους followers της
19/08/2018 - 11:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτίου: Περίπου 60 νέες αιτήσεις για επανεγκατάσταση Μαρωνιτών

Συνεχίζεται η ροή προς τα κατεχόμενα χωριά όπου διαβιούν εγκλωβισμένοι

Χειροπέδες σε 38χρονο για υπόθεση απόσπασης χρημάτων με ψευδείς παραστάσεις

Το Επαρχιακό Δικαστήριο Πάφου εξέδωσε εναντίον του διάταγμα 2ήμερης κράτησης

Ενώπιον του Δικαστηρίου Λεμεσού μέλος της διαβόητης σπείρας "Ροζ Πάνθηρες"

Υπό κράτηση ο ύποπτος Σέρβος για υποθέσεις διαρρήξεων και κλοπών σε Λεμεσό και Πάφο
Ελλάδα

"Όχι" Ιεράς Συνόδου στη συμφωνία Τσίπρα-Ιερώνυμου για τη μισθολογία των κληρικών

Ζητούν να παραμείνουν οι ιερείς στο καθεστώς των δημοσίων υπαλλήλων

Προπηλάκισαν τον Υπουργό Παιδείας και βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ, στο Πολυτεχνείο

Τους επιτέθηκαν και δεν τους άφησαν να καταθέσουν στεφάνι

Γυαλιά καρφιά τα έκαναν στο οίκημα της Πρωτοπορίας στην Πάτρα (ΦΩΤΟ)

Πως απαντά η Πρωτοπορία μετά την επίθεση αναρχικών, το βράδυ της Πέμπτης
Διεθνή

O Stephen Barclay είναι ο νέος Υπουργός αρμόδιος για το Brexit

Η ανακοίνωση έρχεται λίγες ώρες μετά την παραίτηση του Dominic Raab

Χαν και Μογκερίνι μεταβαίνουν στην Τουρκία

Στην Άγκυρα για τη διεξαγωγή πολιτικού διαλόγου υψηλού επιπέδου

Χουριέτ: Η Τουρκία έχει στοιχεία που "καίνε" τη Σαουδική Αραβία για τον Κασόγκι

Δεύτερη ηχογράφηση αποδεικνύει ότι η δολοφονία ήταν προμελετημένη

tv news

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

H καθημερινότητα των ψαράδων και ο αγώνας για ένα αμφίβολο μεροκάματο...

«24 Ώρες» Μαζί με τους ψαράδες του Ακάμα. Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 16/11/2018 - 20:20ALPHA NEWS