Ψυχαγωγία

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ

Αυτή τη στιγμή είναι η πιο αναγνωρίσιμη και επιτυχημένη τραγουδίστρια.

Η Δέσποινα Βανδή, μπορεί να έχει πλατίνες στους δίσκους της, εκατομμύρια views στο YouTube, μια επιτυχημένη καριέρα και να σαρώνει στις συναυλίες της με την Έλενα Παπαρίζου, δεν παύει να είναι όμως μια νοικοκυρά.

Η τραγουδίστρια Τσελεμεντές, η Βέφα του πενταγράμματος ή αλλιώς η Δέσποινα Βανδή ξαναχτύπησε και αποκάλυψε το μυστικό της για ένα υγιές πρωϊνό.

Μπήκε στην κουζίνα και μας ετοίμασε pancakes, εναλλακτική πρόταση στις κρέπες και τα βαριά πρωινά και μια συνταγή που θα λατρέψουν τα παιδιά και θα αλλάξει την καθημερινότητα των μεγάλων.

Δείτε την ανάρτηση:

 

Και οι περαιτέρω συμβουλές:

Εγώ αντί για βρώμη βάζω φαγοπυρο και αμαρανθο!Τα βρίσκω στα βιολογικά καταστήματα που ευτυχώς υπάρχουν σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας!Μπορειτε να βάλετε ο,τι φρούτο σας αρέσει και επίσης αντί για σφενδαμο μπορείτε να βάλετε μέλι!Ειναι πολύ υγιεινή η κρέπα αυτή και δε θα αισθανθείτε την ανάγκη να τσιμπολογησετε κάτι για τις επόμενες 3-4 ώρες!Μπορειτε να βάλετε και λίγους ξηρούς καρπούς αν θέλετε!Την έχω φτιάξει και στα παιδιά μου για πρωινό αντί για κρέπες με σοκολάτα!Ενταξει!Δυσκολος ο ανταγωνισμός με την κρέπα 😂😂😂😂αλλά αξίζει η προσπάθεια!
Τα παιδιά επηρεάζονται από τις διατροφικές μας συνήθειες!Οποτε όσο πιο σωστά τρώμε εμείς τόσο το καλύτερο!

Επόμενο άρθρο

Το δικό του αστέρι απέκτησε ο διεθνούς φήμης DJ Nicky Romero

Στην Πλατεία Διασημοτήτων της Αγίας Νάπας
07/08/2017 - 16:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Δέσποινα Βανδή μας ευχήθηκε «Καλό Δεκαπεντάυγουστο» με τον πιο νόστιμο τρόπο

Έφτιαξε λαχταριστούς λουκουμάδες με την αγαπημένη της θεία Ελένη και μας έτρεξαν τα σάλια
14/08/2017 - 17:01

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

Η καλοκαιρινή απλή λύση για μικρούς και μεγάλους
26/07/2017 - 10:52

Δείτε το διαιτολόγιο της Δέσποινας Βανδή για γρήγορη απώλεια λίπους

Η διάσημη τραγουδίστρια αποκαλύπτει τα μυστικά για την τέλεια σιλουέτα
25/07/2017 - 11:01

Η Δέσποινα Βανδή έγινε 48 και το γιόρτασε ποστάροντας μία φωτογραφία με μαγιό

“Δεν είμαι 48, είμαι 18 με 30 χρόνια εμπειρίας”, δηλώνει η ίδια χαριτολογώντας
24/07/2017 - 10:49

Δέσποινα Βανδή: Μαζί με τον γιο της πιο ευτυχισμένη από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική φωτογραφία και... η νέα αντιγραφή από την Άννα Βίσση
16/07/2017 - 15:44

Δέσποινα Βανδή: Αποκάλυψε την ηλικία της αλλά και το τηλεοπτικό της μέλλον

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε ακόμα για την κόντρα Βιτάλη-Ρέμου και για το.. πρωϊνό της
13/07/2017 - 14:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Και τα τετράποδα κάνουν...διακοπές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha στο ξενοδοχείο ζώων που φιλοξενεί κατοικίδια στα Καμπιά

Πυροβολισμοί στον αέρα έξω από καφενείο στα Κάτω Πολεμίδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία μετά από έρευνες προχώρησε στη σύλληψη 50χρονου Ελληνοκύπριου

Τρία νέα αγροτικά Κέντρα Εξυπηρέτησης του Πολίτη με Υπουργική απόφαση (ΒΙΝΤΕΟ)

Λήψη μέτρων για την αντιμετώπιση της θαλάσσιας ρύπανσης - Αναθεώρηση κανονισμών για σκάφη
Ελλάδα

Ζωή σαν παραμύθι έζησε η λαμπερή και ωραία Ζωή Λάσκαρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Από τον "Κατήφορο" στην απόλυτη δόξα - Συγκίνηση για τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη

Συνελήφθη 22χρονη Βελγίδα στην Κέρκυρα για συμμετοχή σε τρομοκρατική οργάνωση

Σε βάρος της εκκρεμούσε ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης για εμπλοκή σε τρομοκρατική οργάνωση
Διεθνή

Επαγρυπνεί το παγκόσμιο, ενώ η Ισπανία φωνάζει "Δεν φοβάμαι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ευθύνη για τρία συνολικά περιστατικά ανέλαβε μέχρι στιγμής το Ισλαμικό Κράτος

Ρωσία: Την ευθύνη για την επίθεση με μαχαίρι στο Σουργκούτ ανέλαβε το ISIS

Άντρας επιτέθηκε με μαχαίρι και τραυμάτισε οκτώ άτομα στη Ρωσία

tv news

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες έρχονται για εσάς αυτή την εβδομάδα!

Το Φιλί Της Ζωής,Αν,Life As We Know It,Πολίτικη Kουζίνα,Monster In Law και Sherlock Holmes
Alpha TV Κύπρου

«Με αγάπη Χριστιάνα»Πρεμιέρα Δευτέρα 28 Αυγούστου, και καθημερινά στις 15:00.

Καθημερινά με ανανεωμένο πάνελ και νέα ένθετα! Γιατί το απόγευμα θέλει αγάπη!  
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/08/2017 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ