Ψυχαγωγία

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ

Αυτή τη στιγμή είναι η πιο αναγνωρίσιμη και επιτυχημένη τραγουδίστρια.

Η Δέσποινα Βανδή, μπορεί να έχει πλατίνες στους δίσκους της, εκατομμύρια views στο YouTube, μια επιτυχημένη καριέρα και να σαρώνει στις συναυλίες της με την Έλενα Παπαρίζου, δεν παύει να είναι όμως μια νοικοκυρά.

Η τραγουδίστρια Τσελεμεντές, η Βέφα του πενταγράμματος ή αλλιώς η Δέσποινα Βανδή ξαναχτύπησε και αποκάλυψε το μυστικό της για ένα υγιές πρωϊνό.

Μπήκε στην κουζίνα και μας ετοίμασε pancakes, εναλλακτική πρόταση στις κρέπες και τα βαριά πρωινά και μια συνταγή που θα λατρέψουν τα παιδιά και θα αλλάξει την καθημερινότητα των μεγάλων.

Δείτε την ανάρτηση:

 

Και οι περαιτέρω συμβουλές:

Εγώ αντί για βρώμη βάζω φαγοπυρο και αμαρανθο!Τα βρίσκω στα βιολογικά καταστήματα που ευτυχώς υπάρχουν σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας!Μπορειτε να βάλετε ο,τι φρούτο σας αρέσει και επίσης αντί για σφενδαμο μπορείτε να βάλετε μέλι!Ειναι πολύ υγιεινή η κρέπα αυτή και δε θα αισθανθείτε την ανάγκη να τσιμπολογησετε κάτι για τις επόμενες 3-4 ώρες!Μπορειτε να βάλετε και λίγους ξηρούς καρπούς αν θέλετε!Την έχω φτιάξει και στα παιδιά μου για πρωινό αντί για κρέπες με σοκολάτα!Ενταξει!Δυσκολος ο ανταγωνισμός με την κρέπα 😂😂😂😂αλλά αξίζει η προσπάθεια!
Τα παιδιά επηρεάζονται από τις διατροφικές μας συνήθειες!Οποτε όσο πιο σωστά τρώμε εμείς τόσο το καλύτερο!

Επόμενο άρθρο

Το δικό του αστέρι απέκτησε ο διεθνούς φήμης DJ Nicky Romero

Στην Πλατεία Διασημοτήτων της Αγίας Νάπας
07/08/2017 - 16:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή - Αντώνης Ρέμος: Η νέα μεγάλη κόντρα και η αιτία της ρήξης

Οι δυο φίλοι τα "έσπασαν" για μια συνεργασία - Η φήμη και τα γεγονότα
18/10/2017 - 14:40

Δέσποινα Βανδή: Αποκάλυψε τα κιλά της αλλά και το γέυμα που την κρατά σε φόρμα

Η δημοφιλής τραγουδίστρια δε διστάζει να πει τα κιλά της αλλά και το μυστικό της
14/10/2017 - 13:36

Δέσποινα Βανδή: Παράδειγμα προς αποφυγήν στο νέο νόμο photoshop στη Γαλλία

Το ρετουσαρισμένο εξώφυλλο που χρησιμοποιήθηκε για τη καμπάνια κατά του photoshοp
05/10/2017 - 15:42

"Πάλι το φαί σκέφτεσαι!!!!" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η θρυλική ατάκα της Βανδή στην Παπαρίζου την ώρα που κλαίει φεύγοντας από την Κύπρο
28/09/2017 - 09:31

Δέσποινα Βανδή: "Έντυσαν" φορτηγό με φωτογραφία θαυμαστές της (ΦΩΤΟ)

Η διάσημη τραγουδίστρια δεν πίστευε στα μάτια της και τους ευχαρίστησε δημόσια
19/09/2017 - 13:54

Δέσποινα Βανδή:Πιο ερωτευμένη από ποτέ...μιλά για τον Ντέμη όπως ποτέ ξανά(ΦΩΤΟ)

Αφορμή στάθηκε για να εκφράσει τα συναισθήματά της, τα γενέθια του άντρα της
18/09/2017 - 08:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παναγιώτης Νεοκλέους: Καμιά μαρτυρία ότι ο πελάτης μου γνώριζε (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλέκος Μαρκίδης προέβη σε μια ιστορική αναδρομή

Κώστας Κληρίδης: Να μην εθελοτυφλούν κάποιοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξι με επτά νέες υποθέσεις σύντομα στα δικαστήριο για το σκάνδαλο της Οικονομίας

Τα βρήκαν για την διαχείριση οικιακών αποβλήτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένεται το πράσινο φως από Γενικό Εισαγγελέα και σύντομα οι υπογραφές
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση 15χρονος που κεραυνοβολήθηκε από ρεύμα στις γραμμές του ΟΣΕ

Κρίθηκε απαραίτητη η εσπευσμένη διακομιδή του στο νοσοκομείο «Αγλαΐα Κυριακού» στην Αθήνα

Συσκευή μέτρησης λιπόλυσης κατά την γυμναστική αλά ελληνικά

Έλληνας ερευνητής δημιούργησε συσκευή μέτρησης του λίπους κατά τη διάρκεια γυμναστικής

Εβδομάδα "λύτρωσης" για τις περιοχές του Σαρωνικού

Παραδόθηκε προς χρήση για το κοινό το πρώτο τμήμα των ακτών του Σαρωνικού Κόλπου
Διεθνή

Όχημα έπεσε πάνω σε πεζούς στην Ουκρανία σκοτώνοντας πέντε άτομα (ΦΩΤΟ)

Έπεσε με ταχύτητα πάνω τους χωρίς να ανακόψει την πορεία του

Greenpeace: 23 χώρες, πολιτείες και μητροπόλεις εγκαταλείπουν τον άνθρακα

«Η Ελλάδα έχει μία ιστορική ευκαιρία να συνταχθεί με τις προοδευτικές χώρες»

Τουλάχιστον τρεις νεκροί από ένοπλη επίθεση στην πολιτεία Μέριλαντ

Δύο τραυματίες βρίσκονται σε κρίσιμη κατάσταση και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο

tv news

«Έλα στη θέση μου» Δείτε την Πέμπτη στις 19:30, στο νέο επεισόδιο

Η Φαίη επισκέπτεται τον αστυνόμο και του δίνει σημαντικά στοιχεία για την υπόθεση Διάκου..
Alpha TV Κύπρου

«Το τατουάζ» Δείτε την Πέμπτη στις 21:15 στο νέο επεισόδιο

Ο Ορφέας,προσπαθώντας να ξεφύγει απ’ τους εφιάλτες του,φεύγει για τα Μετέωρα με την Ελένη.
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/10/2017 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ