Ψυχαγωγία

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ

Αυτή τη στιγμή είναι η πιο αναγνωρίσιμη και επιτυχημένη τραγουδίστρια.

Η Δέσποινα Βανδή, μπορεί να έχει πλατίνες στους δίσκους της, εκατομμύρια views στο YouTube, μια επιτυχημένη καριέρα και να σαρώνει στις συναυλίες της με την Έλενα Παπαρίζου, δεν παύει να είναι όμως μια νοικοκυρά.

Η τραγουδίστρια Τσελεμεντές, η Βέφα του πενταγράμματος ή αλλιώς η Δέσποινα Βανδή ξαναχτύπησε και αποκάλυψε το μυστικό της για ένα υγιές πρωϊνό.

Μπήκε στην κουζίνα και μας ετοίμασε pancakes, εναλλακτική πρόταση στις κρέπες και τα βαριά πρωινά και μια συνταγή που θα λατρέψουν τα παιδιά και θα αλλάξει την καθημερινότητα των μεγάλων.

Δείτε την ανάρτηση:

 

Και οι περαιτέρω συμβουλές:

Εγώ αντί για βρώμη βάζω φαγοπυρο και αμαρανθο!Τα βρίσκω στα βιολογικά καταστήματα που ευτυχώς υπάρχουν σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας!Μπορειτε να βάλετε ο,τι φρούτο σας αρέσει και επίσης αντί για σφενδαμο μπορείτε να βάλετε μέλι!Ειναι πολύ υγιεινή η κρέπα αυτή και δε θα αισθανθείτε την ανάγκη να τσιμπολογησετε κάτι για τις επόμενες 3-4 ώρες!Μπορειτε να βάλετε και λίγους ξηρούς καρπούς αν θέλετε!Την έχω φτιάξει και στα παιδιά μου για πρωινό αντί για κρέπες με σοκολάτα!Ενταξει!Δυσκολος ο ανταγωνισμός με την κρέπα 😂😂😂😂αλλά αξίζει η προσπάθεια!
Τα παιδιά επηρεάζονται από τις διατροφικές μας συνήθειες!Οποτε όσο πιο σωστά τρώμε εμείς τόσο το καλύτερο!

Επόμενο άρθρο

Το δικό του αστέρι απέκτησε ο διεθνούς φήμης DJ Nicky Romero

Στην Πλατεία Διασημοτήτων της Αγίας Νάπας
07/08/2017 - 16:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η Δέσποινα Βανδή παρουσιάστρια talent show (ΦΩΤΟ)

H ανακοίνωση της τραγουδίστριας και η φωτογραφία με τα στελέχη του καναλιού
25/06/2018 - 20:29

Δέσποινα Βανδή: Το νέο της τηλεοπτικό βήμα και τα υβριστικά σχόλια που δέχεται

Αποκαλυπτική όσο λίγες φορές η δημοφιλής τραγουδίστρια
20/06/2018 - 11:29

Και δεν της φαίνεται... Η Δέσποινα Βανδή αποκάλυψε την ηλικία της (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλωσε και η Diva της ελληνικής δισκογραφίας και δεν το κρύβει...
16/06/2018 - 13:16

"Λαοθάλασσα" σε Αγία Νάπα και Πρωταρά για Καρρά και Βανδή (ΦΩΤΟ)

Σχεδόν όλη η Κύπρος βρέθηκε στις συναυλίες των δυο κορυφαίων τραγουδιστών
28/05/2018 - 11:44

Παρέλαση αστέρων για τον Κατακλυσμό στην Κύπρο-Το πρόγραμμα των εμφανίσεών τους

Λάρνακα, Αγία Νάπα, Πρωταράς, Λεμεσός, Πάφος στο πόδι για τον εορτασμό
27/05/2018 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς μπορώ να προστατευθώ από το Cyperbulling; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι πρέπει να προσέχετε για να μην γίνετε θύμα διαδικτυακού εκφοβισμού

Επεισοδιακή η σύλληψη μεθυσμένης οδηγού στην Πάφο

Τα "έτσουξε", πήρε το τιμόνι και όταν την σταμάτησαν έβρισε και επιτέθηκε σε αστυνομικό

Άνοιξε την πόρτα και βρήκε τον διαρρήκτη μέσα στο σπίτι της

Συνελήφθη 42χρονος που φέρεται να μπούκαρε στο διαμέρισμα και να έκλεψε περιουσία
Ελλάδα

Γυναίκα χαράκωνε παιδιά σε εμπορικά κέντρα

Κρίθηκε ότι χρειάζεται νοσηλεία και θα παραμείνει σε ψυχιατρικό νοσοκομείο μέχρι τη δίκη

Σε θετική αναβάθμισε την προοπτική του αξιόχρεου της Ελλαδας, ο οίκος S&P

Με ποιους τρόπους μπορεί να έρθει η αναβάθμιση, σύμφωνα με τον οίκο αξιολόγησης

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους
Διεθνή

Εκεχειρία στη Λωρίδα της Γάζας συμφώνησαν Ισραήλ και Χαμάς

Συμφωνήθηκε η επιστροφή σε περίοδο ηρεμίας μεταξύ Ισραήλ και των παλαιστινιακών οργανώσεων

Καύσωνας "ψήνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/07/2018 - 10:45ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ
Σάβ, 21/07/2018 - 11:30CATS & DOGS: THE REVENGE OF KITTY GALORE