Ψυχαγωγία

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ

Αυτή τη στιγμή είναι η πιο αναγνωρίσιμη και επιτυχημένη τραγουδίστρια.

Η Δέσποινα Βανδή, μπορεί να έχει πλατίνες στους δίσκους της, εκατομμύρια views στο YouTube, μια επιτυχημένη καριέρα και να σαρώνει στις συναυλίες της με την Έλενα Παπαρίζου, δεν παύει να είναι όμως μια νοικοκυρά.

Η τραγουδίστρια Τσελεμεντές, η Βέφα του πενταγράμματος ή αλλιώς η Δέσποινα Βανδή ξαναχτύπησε και αποκάλυψε το μυστικό της για ένα υγιές πρωϊνό.

Μπήκε στην κουζίνα και μας ετοίμασε pancakes, εναλλακτική πρόταση στις κρέπες και τα βαριά πρωινά και μια συνταγή που θα λατρέψουν τα παιδιά και θα αλλάξει την καθημερινότητα των μεγάλων.

Δείτε την ανάρτηση:

 

Και οι περαιτέρω συμβουλές:

Εγώ αντί για βρώμη βάζω φαγοπυρο και αμαρανθο!Τα βρίσκω στα βιολογικά καταστήματα που ευτυχώς υπάρχουν σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας!Μπορειτε να βάλετε ο,τι φρούτο σας αρέσει και επίσης αντί για σφενδαμο μπορείτε να βάλετε μέλι!Ειναι πολύ υγιεινή η κρέπα αυτή και δε θα αισθανθείτε την ανάγκη να τσιμπολογησετε κάτι για τις επόμενες 3-4 ώρες!Μπορειτε να βάλετε και λίγους ξηρούς καρπούς αν θέλετε!Την έχω φτιάξει και στα παιδιά μου για πρωινό αντί για κρέπες με σοκολάτα!Ενταξει!Δυσκολος ο ανταγωνισμός με την κρέπα 😂😂😂😂αλλά αξίζει η προσπάθεια!
Τα παιδιά επηρεάζονται από τις διατροφικές μας συνήθειες!Οποτε όσο πιο σωστά τρώμε εμείς τόσο το καλύτερο!

Επόμενο άρθρο

Το δικό του αστέρι απέκτησε ο διεθνούς φήμης DJ Nicky Romero

Στην Πλατεία Διασημοτήτων της Αγίας Νάπας
07/08/2017 - 16:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

Δέσποινα Βανδή: Το συγκινητικό αντίο και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

Ο αποχαιρετιστήριο μήνυμα της αγαπημένης τραγουδίστριας
13/09/2018 - 10:24

Βανδή-Σαββίδου-Μαγγίρα: Φεύγουν από την Κύπρο στην καρότσα διπλοκάμπινου(ΒΙΝΤΕΟ)

Με οδηγό την Μαριέλλα αναστατώνουν τους δρόμους της Λευκωσίας!
30/08/2018 - 11:51

Bανδή-Σαββίδου-Μαγγίρα: Ξετρελάθηκαν και αναστάτωσαν φούρνο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Δείτε το μήνυμα της τραγουδίστριας στους Κύπριους
29/08/2018 - 17:42

Mamma Mia: Η άφιξη της Δέσποινας Βανδή με την κόρη της στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλο το team ετοιμάζεται να μας απογειώσει με το πιο διαχρονικό μιούζικαλ
25/08/2018 - 15:30

Δέσποινα Βανδή: Η τρυφερή φωτογραφία με την κόρη της και όσα έγραψε(ΦΩΤΟ)

Oι καλοκαιρινές διακοπές της με την κορούλα της
06/08/2018 - 14:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Μεγάλη Πέμπτη" της παιδείας...

Αύριο οι εκπαιδευτικοί αποφασίζουν "εκεχειρία" ή κλιμάκωση των μέτρων

Χειροπέδες σε κτηματομεσίτη που έστησε κομπίνα με τεμάχια γης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ύποπτος εξέδιδε επιταγές σε αγοραστές γης από λογαριασμό ωστόσο που είχε κλείσει

Το επίμαχο δημοσίευμα που προκάλεσε την αντίδραση του Γενικού Εισαγγελέα (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Κώστας Κληρίδης, μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό, το χαρακτήρισε ως εμετικό
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της

Συνελήφθη ο διακινητής παράτυπων μεταναστών Πάνος Μωραΐτης

Χρησιμοποιούσε ως πρόφαση την ΜΚΟ για τη διακίνηση προσφύγων από την Τουρκία στην Ελλάδα
Διεθνή

Ένοπλος εισέβαλε σε εμπορικό κέντρο στο Μίντλετον των ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προειδοποίηση στους κατοίκους της περιοχής από την τοπική Αστυνομία

Τα είπαν τηλεφωνικώς για την κρίση στη Συρία Μέρκελ - Πούτιν

Ενημέρωση της Καγκελάριου από τον Ρώσο Πρόεδρο για τις συνομιλίες με τον Ερντογάν

Ντόναλντ Τουσκ: "Μην παίζετε με το μεταναστευτικό"

"Οι συνομιλίες για το Brexit εισέρχονται σε μια αποφασιστική φάση"

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ