Ψυχαγωγία

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ

Αυτή τη στιγμή είναι η πιο αναγνωρίσιμη και επιτυχημένη τραγουδίστρια.

Η Δέσποινα Βανδή, μπορεί να έχει πλατίνες στους δίσκους της, εκατομμύρια views στο YouTube, μια επιτυχημένη καριέρα και να σαρώνει στις συναυλίες της με την Έλενα Παπαρίζου, δεν παύει να είναι όμως μια νοικοκυρά.

Η τραγουδίστρια Τσελεμεντές, η Βέφα του πενταγράμματος ή αλλιώς η Δέσποινα Βανδή ξαναχτύπησε και αποκάλυψε το μυστικό της για ένα υγιές πρωϊνό.

Μπήκε στην κουζίνα και μας ετοίμασε pancakes, εναλλακτική πρόταση στις κρέπες και τα βαριά πρωινά και μια συνταγή που θα λατρέψουν τα παιδιά και θα αλλάξει την καθημερινότητα των μεγάλων.

Δείτε την ανάρτηση:

 

Και οι περαιτέρω συμβουλές:

Εγώ αντί για βρώμη βάζω φαγοπυρο και αμαρανθο!Τα βρίσκω στα βιολογικά καταστήματα που ευτυχώς υπάρχουν σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας!Μπορειτε να βάλετε ο,τι φρούτο σας αρέσει και επίσης αντί για σφενδαμο μπορείτε να βάλετε μέλι!Ειναι πολύ υγιεινή η κρέπα αυτή και δε θα αισθανθείτε την ανάγκη να τσιμπολογησετε κάτι για τις επόμενες 3-4 ώρες!Μπορειτε να βάλετε και λίγους ξηρούς καρπούς αν θέλετε!Την έχω φτιάξει και στα παιδιά μου για πρωινό αντί για κρέπες με σοκολάτα!Ενταξει!Δυσκολος ο ανταγωνισμός με την κρέπα 😂😂😂😂αλλά αξίζει η προσπάθεια!
Τα παιδιά επηρεάζονται από τις διατροφικές μας συνήθειες!Οποτε όσο πιο σωστά τρώμε εμείς τόσο το καλύτερο!

Επόμενο άρθρο

Το δικό του αστέρι απέκτησε ο διεθνούς φήμης DJ Nicky Romero

Στην Πλατεία Διασημοτήτων της Αγίας Νάπας
07/08/2017 - 16:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Η Δέπσοινα Βανδή συγκλονίζει: "Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση"

Η αποκάλυψη της γνωστής τραγουδίστριας και ο... Ντέμης
06/11/2018 - 09:19

Δέσποινα Βανδή: Το σεξ...εξατμίζεται-Δεν ερωτεύτηκα τον Ντέμη με την πρώτη ματιά

Η τραγουδίστρια πιο αποκαλυπτική από ποτέ για το σεξ και την διάρκεια του
04/11/2018 - 11:37

Ρέμος-Βανδή: Δεν έκαναν πρεμιέρα-Όλο το παρασκήνιο,ο λόγος και οι δηλώσεις τους!

Για ακόμη μια φορά πήρε αναβολή η συνεργασία της σε μουσικό σχήμα
03/11/2018 - 10:56

"Έσταξε φαρμάκι" για την Δέσποινα Βανδή:"Η καημένη δεν βρίσκει δουλειά..."

Απασφάλισε και "πυροβόλησε" την γνωστή τραγουδίστρια χωρίς ενδοιασμούς
29/10/2018 - 12:31

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ