Ψυχαγωγία

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ

Αυτή τη στιγμή είναι η πιο αναγνωρίσιμη και επιτυχημένη τραγουδίστρια.

Η Δέσποινα Βανδή, μπορεί να έχει πλατίνες στους δίσκους της, εκατομμύρια views στο YouTube, μια επιτυχημένη καριέρα και να σαρώνει στις συναυλίες της με την Έλενα Παπαρίζου, δεν παύει να είναι όμως μια νοικοκυρά.

Η τραγουδίστρια Τσελεμεντές, η Βέφα του πενταγράμματος ή αλλιώς η Δέσποινα Βανδή ξαναχτύπησε και αποκάλυψε το μυστικό της για ένα υγιές πρωϊνό.

Μπήκε στην κουζίνα και μας ετοίμασε pancakes, εναλλακτική πρόταση στις κρέπες και τα βαριά πρωινά και μια συνταγή που θα λατρέψουν τα παιδιά και θα αλλάξει την καθημερινότητα των μεγάλων.

Δείτε την ανάρτηση:

 

Και οι περαιτέρω συμβουλές:

Εγώ αντί για βρώμη βάζω φαγοπυρο και αμαρανθο!Τα βρίσκω στα βιολογικά καταστήματα που ευτυχώς υπάρχουν σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας!Μπορειτε να βάλετε ο,τι φρούτο σας αρέσει και επίσης αντί για σφενδαμο μπορείτε να βάλετε μέλι!Ειναι πολύ υγιεινή η κρέπα αυτή και δε θα αισθανθείτε την ανάγκη να τσιμπολογησετε κάτι για τις επόμενες 3-4 ώρες!Μπορειτε να βάλετε και λίγους ξηρούς καρπούς αν θέλετε!Την έχω φτιάξει και στα παιδιά μου για πρωινό αντί για κρέπες με σοκολάτα!Ενταξει!Δυσκολος ο ανταγωνισμός με την κρέπα 😂😂😂😂αλλά αξίζει η προσπάθεια!
Τα παιδιά επηρεάζονται από τις διατροφικές μας συνήθειες!Οποτε όσο πιο σωστά τρώμε εμείς τόσο το καλύτερο!

Επόμενο άρθρο

Το δικό του αστέρι απέκτησε ο διεθνούς φήμης DJ Nicky Romero

Στην Πλατεία Διασημοτήτων της Αγίας Νάπας
07/08/2017 - 16:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Βανδή, Μαγγίρα, Μπουρδούμης περάσαν τη Κυριακή της Απόκριας....τρώγοντας "υγιεινά"!
18/02/2018 - 15:17

Έτσι πέρασαν οι διάσημοι την Τσικνοπέμπτη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Άλλοι στην Καραϊβική, άλλοι στο σπίτι με κοψίδια και άλλοι με.... πυρετό!
09/02/2018 - 14:19

Δέσποινα Βανδή: Η μετακόμιση στη Θεσσαλονίκη, οι αναμνήσεις και τα συναισθήματα

"Απόψε αποχαιρετούμε την Αθήνα.."- Το τελευταίο βράδυ και το δικό της αντίο
14/01/2018 - 14:00

Δέσποινα Βανδή: Η τηλεόραση, το νέο μιούζικαλ και η... "πόρτα" στα μπουζούκια

"Πέρασα δύο Πρωτοχρονιές στο νοσοκομείο με πνευμονία" - Η ευχή της για το νέο έτος
05/01/2018 - 11:55

Δέσποινα Βανδή: Μέσα από την αγκαλιά της κόρης της οι πρώτες ευχές για το 2018

Η 14χρονη Μελίνα μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπό της και είναι μία κούκλα
02/01/2018 - 15:39

Δέσποινα Βανδή: Μιλά για την κρίση στην καριέρα της και πότε θα "αποσυρθεί"

Η αγαπημένη τραγουδίστρια πιο ώριμη από ποτέ μιλά για την καριέρα της
26/12/2017 - 14:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ