Ψυχαγωγία

Δείτε την Μενεγάκη και τον Λιάγκα ως συμμαθητές... με ποδιά στο δημοτικό(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη και ο Γιώργος Λιάγκας στο δημοτικό με ποδιές...

Η λαμπερή παρουσιάστρια και ο ανατρεπτικός παρουσιαστής ήταν συμμαθητές στο σχολείο και μάλιστα στην ίδια τάξη.

Η εκπομπή σε ένα αφιέρωμα για την κατάργηση των μαθητικών ποδιών σαν σήμερα στην Ελλάδα, έφερε στο φως της δημοσιότητας, λαμπερούς αστέρες της τηλεόρασης και της μουσικής σκηνής, ως μαθητές με ποδιά στο δημοτικό.

Δείτε την ομοιότητα του πριν και του μετά για Μενεγάκη και Λιάγκα αλλά και πως σχολίασε η ίδια την φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Ο Στέφανος Μιχαήλ μας ξεναγεί στο σπίτι του στην Καλαβασό της Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας γνωρίζει την οικογένεια του αλλά και τον άνθρωπο πίσω από τον ρόλους
06/02/2018 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Αλεξάνδρου: "Δούλευα ηλεκτρολόγος στο στούντιο της Μενεγάκη και..."

H κακή σχέση με τον πατέρα του και η επιθυμία του να κάνει παιδί
18/12/2018 - 11:18

Ελένη Μενεγάκη: Οι τρυφερές αγκαλιές με τον γιο της στη μέση του δρόμου(ΦΩΤΟ)

Μαμά και γιος απαθανατίστηκαν από τον φωτογραφικό φακό
18/12/2018 - 09:47

Ε. Μενεγάκη:Oι ρομαντικές στιγμές με τον Ματέο και η Χριστουγεννιάτικη απόδραση

Πιο ερωτευμένη από ποτέ άναψε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο του νησιού
15/12/2018 - 16:07

Ελένη Μενεγάκη: Τα παιχνίδια με τα παιδιά της στον κήπο του σπιτιού της! (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές οικογενειακές στιγμές για την παρουσιάστρια...
14/12/2018 - 09:04

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Σε τροχαίο ατύχημα ενεπλάκη ο Γιώργος Λιάγκας

Η άτυχη στιγμή, ο ολισθηρός δρόμος και η κατάσταση του παρουσιαστή...
11/12/2018 - 13:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστάληκε η ποινή στον 17χρονο που καταδικάστηκε για τον θάνατο του Ελευθεριάδη

Το Ανώτατο Δικαστήριο έκρινε ότι, μεταξύ άλλων, οι γονείς του θύματος συγχώρεσαν τον οδηγό

Απίστευτη ταλαιπωρία στο φαρμακείο του Νοσοκομείου Λευκωσίας (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Ηλικιωμένοι, εργαζόμενοι, αναμένουν ώρες για να πάρουν τα φάρμακα τους

Συνελήφθη πρόσωπο που βρισκόταν και εργαζόταν παράνομα στην Κύπρο

Συντονισμένη επιχείρηση του Ουλαμού Πρόληψης Εγκλημάτων στη Λάρνακα
Ελλάδα

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"

Αυτοί είναι οι ύποπτοι για το τρομοκρατικό χτύπημα στον ΣΚΑΪ (ΦΩΤΟ)

Ο "σγουρομάλλης" και ο "ξανθός" έκαναν τα προειδοποιητικά τηλεφωνήματα
Διεθνή

Στο χαμηλότερο ρεκόρ στην Προεδρία του η δημοτικότητα του Μακρόν

Υποχώρησε κατά πέντε μονάδες σε ένα μήνα φθάνοντας το 27%

Πρόταση μομφής κατά της Μέι κατέθεσε ο Κόρμπιν

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός απέρριψε το ενδεχόμενο δεύτερου δημοψηφίσματος

tv news

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ