Ψυχαγωγία

Δείτε την Μενεγάκη και τον Λιάγκα ως συμμαθητές... με ποδιά στο δημοτικό(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη και ο Γιώργος Λιάγκας στο δημοτικό με ποδιές...

Η λαμπερή παρουσιάστρια και ο ανατρεπτικός παρουσιαστής ήταν συμμαθητές στο σχολείο και μάλιστα στην ίδια τάξη.

Η εκπομπή σε ένα αφιέρωμα για την κατάργηση των μαθητικών ποδιών σαν σήμερα στην Ελλάδα, έφερε στο φως της δημοσιότητας, λαμπερούς αστέρες της τηλεόρασης και της μουσικής σκηνής, ως μαθητές με ποδιά στο δημοτικό.

Δείτε την ομοιότητα του πριν και του μετά για Μενεγάκη και Λιάγκα αλλά και πως σχολίασε η ίδια την φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Ο Στέφανος Μιχαήλ μας ξεναγεί στο σπίτι του στην Καλαβασό της Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας γνωρίζει την οικογένεια του αλλά και τον άνθρωπο πίσω από τον ρόλους
06/02/2018 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελήνη Μενεγάκη: "Δεν άφησαν το αυτοκίνητό μου να μπει στο πλοίο"(BINTEO)

Ο λόγος της απαγόρευσης, τα παρακάλια και το...μέσο που έβαλε
25/05/2018 - 16:06

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια για τις συναντήσεις τους και τον χαμό που γίνεται
24/05/2018 - 17:43

Έχουν το ίδιο όνομα με την Μενεγάκη και απολαμβάνουν τα... προνόμιά της(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο συνονόματες αποκαλύπτουν την καθημερινότητά τους ως... διάσημες
21/05/2018 - 17:15

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

To παράπονο της Μενεγάκη για την ομοιότητα του γιου της με τον Γιάννη Λάτσιο

"Τώρα που μεγαλώνει, εγώ βλέπω ότι μου φέρνει πια, αλλά αυτή η μύτη είναι τόσο Λάτσιος"