Ψυχαγωγία

"Δεν είμαστε φίλοι , είμαστε απλά συνεργάτες" - Τα δυο στρατόπεδα στο "Με αγάπη"

Και σήμερα ένα τραγούδι θα μπορούσε να ηχεί στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" ...

"Δε θέλω τέτοιους φίλους...

...φίλους που θέλουν να με κάνουν να πονώ"

Μια τέτοια παρόμοια συζήτηση είχαν η ομάδα της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Χάρης Παπαθεοχάρους, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Τάσος Ευαγγέλου, Ιωάννα Λαμπροπούλου.

Ο Τάσος ανέφερε ότι δεν υπάρχουν κολλητές φιλίες στο χώρο για να πάρει την "πληρωμένη" απάντηση από τον Χάρη και την Βαρβάρα, ότι υπάρχουν όπως είναι η δικιά τους και τονίζοντας η Βαρβάρα προς το πρόσωπο του Τάσου και ξεκαθαρίζοντας συγχρόνως

"Με τον Τάσο δεν είμαστε φίλοι, είμαστε απλά συνεργάτες"

Δείτε όλα όσα ειπώθηκαν μεταξύ της παρέας  για παρεξηγήσεις και λυκοφιλίες. Η Ιωάννα τάχθηκε με το μέρος του Χάρη και Βαρβάρας λέγοντας ότι έχει κάνει αληθινές φιλίες στον χώρο βάζοντας στην αντίπερα όχθη τον Τάσο.

 

Επόμενο άρθρο

Φώτης και Σκεύη: Πήγαν για μήνα του μέλιτος σε ορφανοτροφείο στην Κένυα (BINTEO)

Η απίστευτη πράξη αλτρουισμού του νιόπαντρου ζευγαριού,που δίνει μεγάλα μαθήματα ανθρωπιάς
12/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαρβάρα Ζαχαρίου:"To αποφάσισα, θα κάνω... μπότοξ" (BINTEO)

Η αποκάλυψη και ο λόγος που θα προέβη στην αισθητική επέμβαση!
17/09/2018 - 18:08

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και η ομάδα της λίγη ώρα πριν την πρεμιέρα (ΦΩΤΟ)

Το τελευταίο meeting, το καλωσόρισμα για τη νέα σεζόν και οι ετοιμασίες
03/09/2018 - 14:23

Η Αριστοτέλους έφυγε και ο Ντάνος ξεκίνησε τα γυρίσματα στον καναπέ της(ΦΩΤΟ)

Για ποιο λόγο βρέθηκε ο Αγγελόπουλος στο Με αγάπη Χριστιάνα εν απουσία της παρουσιάστριας
11/07/2018 - 11:00

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο μάτι έβαλε το Τμήμα Φορολογίας τους...γκλαμουράτους γάμους (BINTEO)

Χρυσοφόρος για την Κυπριακή οικονομία ο γαμήλιος τουρισμός

Σε επίπληξη κατά του Υπουργείου Παιδείας προχωρεί η Επ. Προσωπικών Δεδομένων

Το προβληματικό στοιχείο που εντοπίζεται στο email που απεστάλη στους εκπαιδευτικούς

Ικανοποιείται αίτημα των οικογενειών των αγνοουμένων (BINTEO)

Λεπτομερής ιατροδικαστική έκθεση με τις συνθήκες και τα αίτια θανάτου κάθε αγνοούμενου
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Τα είπαν τηλεφωνικώς Πούτιν - Νετανιάχου για τους S-300

"Θα αυξήσουν τους κινδύνους στην περιοχή" δηλώνει ο Ισραηλινός Πρωθυπουργός

Αναμένεται να απολυθεί ο Αμερικανός Αναπληρωτής Γενικός Εισαγγελέας

Τι προηγήθηκε και τι ανέφερε σε συνέντευξη ο Αμερικανός Πρόεδρος

Φόβοι για την έκρηξη του ηφαιστείου "Κάτλα" στην Ισλανδία

Θα προκαλέσει τεράστια προβλήματα παγκόσμια αναφέρουν επιστήμονες

tv news

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

Ο καιρός περνά και η Μαρίνα γεννά στη φυλακή ένα υγιές κορίτσι, την Ελπίδα...

Παράλληλα η Κάτια χάνει τον Αλέξη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη: Nέο επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 23:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ