Ψυχαγωγία

"Δεν είμαστε φίλοι , είμαστε απλά συνεργάτες" - Τα δυο στρατόπεδα στο "Με αγάπη"

Και σήμερα ένα τραγούδι θα μπορούσε να ηχεί στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" ...

"Δε θέλω τέτοιους φίλους...

...φίλους που θέλουν να με κάνουν να πονώ"

Μια τέτοια παρόμοια συζήτηση είχαν η ομάδα της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Χάρης Παπαθεοχάρους, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Τάσος Ευαγγέλου, Ιωάννα Λαμπροπούλου.

Ο Τάσος ανέφερε ότι δεν υπάρχουν κολλητές φιλίες στο χώρο για να πάρει την "πληρωμένη" απάντηση από τον Χάρη και την Βαρβάρα, ότι υπάρχουν όπως είναι η δικιά τους και τονίζοντας η Βαρβάρα προς το πρόσωπο του Τάσου και ξεκαθαρίζοντας συγχρόνως

"Με τον Τάσο δεν είμαστε φίλοι, είμαστε απλά συνεργάτες"

Δείτε όλα όσα ειπώθηκαν μεταξύ της παρέας  για παρεξηγήσεις και λυκοφιλίες. Η Ιωάννα τάχθηκε με το μέρος του Χάρη και Βαρβάρας λέγοντας ότι έχει κάνει αληθινές φιλίες στον χώρο βάζοντας στην αντίπερα όχθη τον Τάσο.

 

Επόμενο άρθρο

Φώτης και Σκεύη: Πήγαν για μήνα του μέλιτος σε ορφανοτροφείο στην Κένυα (BINTEO)

Η απίστευτη πράξη αλτρουισμού του νιόπαντρου ζευγαριού,που δίνει μεγάλα μαθήματα ανθρωπιάς
12/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Έκοψε τα μαλλιά της καρέ και έκανε μια στιλάτη και σικ εμφάνιση
15/02/2018 - 21:35

Tάσος Ευαγγέλου:Ντύθηκε... κλόουν και ξεφάντωσε σε αποκριάτικους ρυθμούς(ΒΙΝΤΕΟ)

Ακομπλεξάριστος απολαμβάνει την αποκριάτικη περίοδο
12/02/2018 - 11:17

Ο Τάσος Ευαγγέλου αποκάλυψε την ηλικία του... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δήλωσε σχολιάζοντας την μπλούζα της Αριστοτέλους - Οδεύει στα δεύτερα άντα
02/02/2018 - 15:15

Tάσος Ευαγγέλου:"Aυτός είναι έρωτας..."-Η γλυκιά φωτογραφία και όσα έγραψε(ΦΩΤΟ)

Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram με τη βαφτιστήρα του
27/01/2018 - 17:37

Χάρης Παπαθεοχάρους - Τάσος Ευαγγέλου: Εκτός από συνεργάτες και... γείτονες!

Η "ιστορική" μετακόμιση και τα πειράγματα της Χριστιάνας την ώρα της εκπομπής
18/01/2018 - 17:31

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Οι απανωτές γκάφες της Βαρβάρας που μας έκαναν να κλάψουμε από τα γέλια... (ΒΙΝΤΕΟ)
10/01/2018 - 16:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νομοσχέδιο για την ανεξαρτησία του θεσμού της Επιτρόπου Ισότητας των Φύλων

Ο θεσμός να αναβαθμιστεί και να λειτουργεί με νόμο δηλώνει η Επίτροπος Ιωσηφίνα Αντωνίου

Διπλασιάστηκε ο αριθμός των αιτήσεων για καταγραφή ζημιών στη Λεμεσό (BINTEO)

Οι αιτήσεις ξεπερνούν τις 100 ενώ η καταγραφή θα συνεχιστεί και τις επόμενες μέρες

Άστραψε και βρόντηξε το πυροβολικό της Εθνικής Φρουράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρώτη εκπαίδευση και για τις γυναίκες συμβασιούχοι οπλίτες
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο των φυλακών Κορυδαλλού ο Άκης Τσοχατζόπουλος

Ήταν υπό πολυήμερη παρακολούθηση από τους καρδιολόγους του Νοσοκομείου Χαλκίδας

Εμπιστοσύνη σε Ελλάδα και πΓΔΜ για το θέμα της ονοματολογίας εξέφρασε η Μέρκελ

"Θα χειριστούν την επιθυμία να επιλύσουν αυτό το πρόβλημα με μεγάλη επιμέλεια και προσοχή"

Τουρκικά μαχητικά παραβίασαν το FIR Αθηνών

Συνεχίζει τις προκλήσεις η Τουρκία με αλλεπάλληλες παραβιάσεις
Διεθνή

Η Βρετανία επιθυμεί μια μεταβατική φάση περίπου 2 ετών για το Brexit

Μέι: Όλοι οι Ευρωπαίοι πολίτες που ζουν νόμιμα στη Βρετανία να παραμείνουν μετά το Brexit

Άλλαξε και το όνομα του αυτοκινητόδρομου η πΓΔΜ (ΦΩΤΟ)

Εργάτες αφαίρεσαν την Τετάρτη την ταμπέλα της εθνικής οδού που οδηγεί στα ελληνικά σύνορα

Δύο αδερφές από τη Ρωσία τα νέα θύματα της “Μπλε Φάλαινας”

Οι δύο ετεροθαλείς αδερφές εντοπίστηκαν νεκρές στο χιόνι κάτω από ένα δεκαόροφο κτίριο

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και τις λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 07:50SLAM