Ψυχαγωγία

"Δεν είμαστε φίλοι , είμαστε απλά συνεργάτες" - Τα δυο στρατόπεδα στο "Με αγάπη"

Και σήμερα ένα τραγούδι θα μπορούσε να ηχεί στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" ...

"Δε θέλω τέτοιους φίλους...

...φίλους που θέλουν να με κάνουν να πονώ"

Μια τέτοια παρόμοια συζήτηση είχαν η ομάδα της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Χάρης Παπαθεοχάρους, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Τάσος Ευαγγέλου, Ιωάννα Λαμπροπούλου.

Ο Τάσος ανέφερε ότι δεν υπάρχουν κολλητές φιλίες στο χώρο για να πάρει την "πληρωμένη" απάντηση από τον Χάρη και την Βαρβάρα, ότι υπάρχουν όπως είναι η δικιά τους και τονίζοντας η Βαρβάρα προς το πρόσωπο του Τάσου και ξεκαθαρίζοντας συγχρόνως

"Με τον Τάσο δεν είμαστε φίλοι, είμαστε απλά συνεργάτες"

Δείτε όλα όσα ειπώθηκαν μεταξύ της παρέας  για παρεξηγήσεις και λυκοφιλίες. Η Ιωάννα τάχθηκε με το μέρος του Χάρη και Βαρβάρας λέγοντας ότι έχει κάνει αληθινές φιλίες στον χώρο βάζοντας στην αντίπερα όχθη τον Τάσο.

 

Επόμενο άρθρο

Φώτης και Σκεύη: Πήγαν για μήνα του μέλιτος σε ορφανοτροφείο στην Κένυα (BINTEO)

Η απίστευτη πράξη αλτρουισμού του νιόπαντρου ζευγαριού,που δίνει μεγάλα μαθήματα ανθρωπιάς
12/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Με αγάπη Χριστιάνα: Εκτός εκπομπής ο Χάρης Παπαθεοχάρους και η αντικατάσταση...

Όσα είπε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την αλλαγή στην εκπομπή
06/06/2018 - 09:43

Συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους... παντρεύεται! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η πρόταση γάμου στα γενέθλιά της και η πρόταση-έκπληξη
07/05/2018 - 11:49

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ