Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Η μετακόμιση στη Θεσσαλονίκη, οι αναμνήσεις και τα συναισθήματα

Ένας πολύ όμορφος κύκλος κλείνει σήμερα για την Δέσποινα Βανδή.

Η γνωστή παρουσιάστρια δοκιμάζοντας το υποκριτικό της ταλέντο ανέβηκε στη σκηνή, όπου τα τελευταία δύο χρόνια πρωταγωνιστεί στο κλασσικό Μιούσικαλ Μάμμα Μία, στο Θέατρο Ακροπόλ, στην Αθήνα.

Για την ίδια ήταν ένα μεγάλο όνειρο που έγιε πραγματικότητα αλλά παράλληλα και μία μεγάλη δοκιμασία που την βρήκε νικήτρια.

Η Δέσποινα, με μία φωτογραφία στο Instagram μοιράστηκε μετους διαδικτυακούς φίλους όλα όσα νιώθει λίγο πριν την σημερινή τελευταία της παρασταση στην Αθήνα, γράφοντας το γεμάτο συναισθήματα μήνυμα που ακολουθεί: 

"Αυτό ήταν!Αλλη μια φορά σήμερα θα πούμε την ιστορία μας στη σκηνή του Ακροπόλ και μετά πέφτει αυλαία για τελευταία φορά!
Είμαι ήδη πολύ συγκινημένη!
Μετακομιζουμε βέβαια στη Θεσσαλονικη και η χαρά μας θα συνεχιστεί αλλά μου έρχονται στο μυαλό τόσα που με φορτίζουν τη σημερινή μέρα!Απο την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε αυτό το θέατρο το αγάπησα!Μου θύμιζε τόσο πολύ το Rex και αισθάνθηκα αμέσως σα στο σπιτι μου!
Την πρώτη φορά που συνάντησα όλους τους ηθοποιούς και ντρεπόμουν τόσο πολύ!Το φόβο και την έκσταση που αισθανόμουν συνέχεια!Τα παιδιά της παράστασης που ήταν όλα τόσο ταλαντούχα και χαιρόμουν που ήμουν ανάμεσα τους!Το καμαρίνι μου που αποφάσισα να το φτιάξω ως προέκταση της σκηνής και που ο Καρολος το βάφτισε Ντονατεικο!
Το σημαντικότερο από όλα είναι ότι όλοι αγαπηθήκαμε και αγαπήσαμε πολύ το έργο αυτό!Υπηρχε πολύ συναίσθημα σε αυτό που κάναμε και το μοιραστήκαμε με παρα πολύ κόσμο!
Ευχαριστώ τη Θεμιδα Μαρσελου και τους αδελφούς Ταγαρη που πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν αυτήν την ευκαιρία!
Απόψε αποχαιρετούμε την Αθήνα..."

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: «Σχεδόν γεννάω αλλά ακόμα δουλεύω»

Δείτε την να ποζάρει "με την κοιλιά στο στόμα", λίγες μέρες πριν γεννήσει
14/01/2018 - 13:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Δέσποινα Βανδή παίζει τένις με... τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Την έχουν για πλάκα την γνωστή τραγουδίστρια
21/04/2018 - 15:07

Βανδή: Μπήκε στην κουζίνα της, έβαλε ποδιά, έφτιαξε κουλουράκια κι έβαψε αυγά

Ως σωστή νοικοκυρά, τηρεί με πίστη και ευλάβεια όλες τις παραδόσεις
06/04/2018 - 17:57

Αντώνης Ρέμος - Δέσποινα Βανδή: Μετά από 22 χρόνια και πάλι στην ίδια πίστα

Η αποκάλυψη της συνεργασία και τί δήλωσε στενός τους φίλος
26/03/2018 - 15:02

Δέσποινα Βανδή: Οι 2 τροφές που αφαίρεσε από τη διατροφή της

Το υπέροχο κορμί που έχει δίνει τις απαντήσεις...
26/02/2018 - 10:45

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Βανδή, Μαγγίρα, Μπουρδούμης περάσαν τη Κυριακή της Απόκριας....τρώγοντας "υγιεινά"!
18/02/2018 - 15:17

Έτσι πέρασαν οι διάσημοι την Τσικνοπέμπτη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Άλλοι στην Καραϊβική, άλλοι στο σπίτι με κοψίδια και άλλοι με.... πυρετό!
09/02/2018 - 14:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Alpha εντός της λίμνης του Πάρκου Αθαλάσσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποδημητικά πουλιά αναπαράγονται στον παράδεισο της Λευκωσίας

Φρένο στο νέο γήπεδο Λεμεσού από Κομισιόν λόγω κρατικής ενίσχυσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κυβέρνηση καθησυχάζει πως "το γήπεδο θα κατασκευαστεί"

Μαρίνα Λεμεσού: Εντυπωσιακή αντιτρομοκρατική άσκηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος του "Τρίτωνας 2018" να διαφανεί η ετοιμότητα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης

Στην έδρα του ΟΗΕ στη Βιέννη, η συνάντηση Κοτζιά-Ντιμιτρόφ-Νίμιτς

Κύριο θέμα μεταξύ των τριών ανδρών θα είναι το Σκοπιανό
Διεθνή

Η ΕΕ θα μπορούσε να έχει μια στενότερη σχέση με τη Βρετανία μετά το Brexit

Η ΕΕ ελπίζει ότι το Λονδίνο θα μπορούσε να αλλάξει τη στάση του

Δύο πύραυλοι Tomahawk εστάλησαν από την Συρία στην Μόσχα για μελέτη

«Ένας αριθμός πυραύλων δεν πέτυχε τους στόχους τους, εξαιτίας κάποιων τεχνικών λαθών»

Γερμανία: Ημέρα αλληλεγγύης εναντίον ενός νέου κύματος αντισημιτισμού

Έπειτα από επεισόδια που ενίσχυσαν τους φόβους για μια ανάδυση του

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ