Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Η μετακόμιση στη Θεσσαλονίκη, οι αναμνήσεις και τα συναισθήματα

Ένας πολύ όμορφος κύκλος κλείνει σήμερα για την Δέσποινα Βανδή.

Η γνωστή παρουσιάστρια δοκιμάζοντας το υποκριτικό της ταλέντο ανέβηκε στη σκηνή, όπου τα τελευταία δύο χρόνια πρωταγωνιστεί στο κλασσικό Μιούσικαλ Μάμμα Μία, στο Θέατρο Ακροπόλ, στην Αθήνα.

Για την ίδια ήταν ένα μεγάλο όνειρο που έγιε πραγματικότητα αλλά παράλληλα και μία μεγάλη δοκιμασία που την βρήκε νικήτρια.

Η Δέσποινα, με μία φωτογραφία στο Instagram μοιράστηκε μετους διαδικτυακούς φίλους όλα όσα νιώθει λίγο πριν την σημερινή τελευταία της παρασταση στην Αθήνα, γράφοντας το γεμάτο συναισθήματα μήνυμα που ακολουθεί: 

"Αυτό ήταν!Αλλη μια φορά σήμερα θα πούμε την ιστορία μας στη σκηνή του Ακροπόλ και μετά πέφτει αυλαία για τελευταία φορά!
Είμαι ήδη πολύ συγκινημένη!
Μετακομιζουμε βέβαια στη Θεσσαλονικη και η χαρά μας θα συνεχιστεί αλλά μου έρχονται στο μυαλό τόσα που με φορτίζουν τη σημερινή μέρα!Απο την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε αυτό το θέατρο το αγάπησα!Μου θύμιζε τόσο πολύ το Rex και αισθάνθηκα αμέσως σα στο σπιτι μου!
Την πρώτη φορά που συνάντησα όλους τους ηθοποιούς και ντρεπόμουν τόσο πολύ!Το φόβο και την έκσταση που αισθανόμουν συνέχεια!Τα παιδιά της παράστασης που ήταν όλα τόσο ταλαντούχα και χαιρόμουν που ήμουν ανάμεσα τους!Το καμαρίνι μου που αποφάσισα να το φτιάξω ως προέκταση της σκηνής και που ο Καρολος το βάφτισε Ντονατεικο!
Το σημαντικότερο από όλα είναι ότι όλοι αγαπηθήκαμε και αγαπήσαμε πολύ το έργο αυτό!Υπηρχε πολύ συναίσθημα σε αυτό που κάναμε και το μοιραστήκαμε με παρα πολύ κόσμο!
Ευχαριστώ τη Θεμιδα Μαρσελου και τους αδελφούς Ταγαρη που πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν αυτήν την ευκαιρία!
Απόψε αποχαιρετούμε την Αθήνα..."

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: «Σχεδόν γεννάω αλλά ακόμα δουλεύω»

Δείτε την να ποζάρει "με την κοιλιά στο στόμα", λίγες μέρες πριν γεννήσει
14/01/2018 - 13:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η Δέσποινα Βανδή παρουσιάστρια talent show (ΦΩΤΟ)

H ανακοίνωση της τραγουδίστριας και η φωτογραφία με τα στελέχη του καναλιού
25/06/2018 - 20:29

Δέσποινα Βανδή: Το νέο της τηλεοπτικό βήμα και τα υβριστικά σχόλια που δέχεται

Αποκαλυπτική όσο λίγες φορές η δημοφιλής τραγουδίστρια
20/06/2018 - 11:29

Και δεν της φαίνεται... Η Δέσποινα Βανδή αποκάλυψε την ηλικία της (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλωσε και η Diva της ελληνικής δισκογραφίας και δεν το κρύβει...
16/06/2018 - 13:16

"Λαοθάλασσα" σε Αγία Νάπα και Πρωταρά για Καρρά και Βανδή (ΦΩΤΟ)

Σχεδόν όλη η Κύπρος βρέθηκε στις συναυλίες των δυο κορυφαίων τραγουδιστών
28/05/2018 - 11:44

Παρέλαση αστέρων για τον Κατακλυσμό στην Κύπρο-Το πρόγραμμα των εμφανίσεών τους

Λάρνακα, Αγία Νάπα, Πρωταράς, Λεμεσός, Πάφος στο πόδι για τον εορτασμό
27/05/2018 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αεροδρόμιο Λάρνακας: Επιβάτης ταξίδευε με κοσμήματα αξίας 13.000 ευρώ

Εντοπίστηκαν από το Τμήμα Τελωνείων κατά τη διάρκεια του ελέγχου επιβατών

Τελέστηκαν τα αποκαλυπτήρια του μνημείου για τις μάνες αγνοουμένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτιαγμένο από λάβα ηφαιστείου της Σαντορίνης, τοποθετήθηκε στον Τύμβο Μακεδονίτισσας

Ορκίστηκαν πίστη στην πατρίδα οι νέοι εθνοφρουροί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρίγη συγκίνησης για συγγενείς και φίλους νεοσυλλέκτων οπλιτών της 2018 ΕΣΣΟ
Ελλάδα

Στο "κόκκινο" Αθήνα - Μόσχα μετά την ακύρωση της επίσκεψης Λαβρόφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη Τσίπρα - Κοτζιά στο Μέγαρο Μαξίμου

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων
Διεθνή

Βέλγιο: Χάος στον εναέριο χώρο λόγω προβλήματος σε υπολογιστή

Τι δήλωσε εκπρόσωπος του αεροδρομίου των Βρυξελλών

Ισπανία: Απέσυρε τα διεθνή εντάλματα σύλληψης κατά του Πουτζντεμόν

Ο πρώην Πρόεδρος της Καταλονίας επρόκειτο να εκδοθεί στην Ισπανία

ΗΠΑ: Ρωσίδα κατάσκοπος κατηγορείται ότι έδινε σεξ έναντι πληροφοριών

Ομοσπονδιακό δικαστήριο διέταξε την κράτηση της

tv news

Το ταξίδι που ετοίμασε ο Μηνάς για να κάνει έκπληξη στη Βούλα..

Δεν πήγε ούτε κατά προσέγγιση όπως το φανταζόταν…Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 01:4510Η ΕΝΤΟΛΗ