Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Το πάρτι-έκπληξη στη σκηνή και πόσα κεράκια έσβησε (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Δέσποινα Βανδή έχει σήμερα γενέθλια και σβήνει... 49 κεράκια!

Ένα βήμα πριν τα 50 και η ίδια δείχνει πιο ευτυχισμένη από ποτέ αφού ο χρόνος, της φέρθηκε με τον καλύτερο τρόπο. Η τραγουδίστρια γιόρτασε τα γενέθλια της λίγο πριν το φινάλε της θεατρικής παράστασης "Μαmma Mia", με όλους τους συντελεστές να της φέρνουν μια τούρτα-έκπληξη που της είχαν ετοιμάσει και να στήνουν ένα μικρό πάρτι με τους θεατές.

Δείτε φωτογραφίες από την έκπληξη και την τούρτα γενεθλίων.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Αυτός είναι ο επίγειος παράδεισός της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από το εσωτερικό του σπιτιού της με τον Μάκη Παντζόπουλο
22/07/2018 - 14:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Η τρυφερή φωτογραφία με την κόρη της και όσα έγραψε(ΦΩΤΟ)

Oι καλοκαιρινές διακοπές της με την κορούλα της
06/08/2018 - 14:04

Μέγκαν Μαρκλ: Το πρώτο δώρο για τα γενέθλια της και η πραγματική της ηλικία!

Πού σκοπεύουν να περάσουν τα γενέθλια, Χάρι και Μαρκλ;
04/08/2018 - 15:48

"Πάνω σε ένα βράχο τραγουδήσαμε το γενέθλιο τραγούδι της κόρης μου"

Το πάρτι γενεθλίων στο Μάτι Αττικής που κατέληξε σε αγώνα επιβίωσης...
27/07/2018 - 21:48

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της... (ΦΩΤΟ)

Τα γλυκά λόγια που έγραψε και η ομοιότητά τους!
23/07/2018 - 11:40

Το πάρτυ έκπληξη της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε ο ποδοσφαιριστής και που συνεχίστηκε η γιορτή
06/07/2018 - 10:29

Είναι επίσημο! Η Δέσποινα Βανδή παρουσιάστρια talent show (ΦΩΤΟ)

H ανακοίνωση της τραγουδίστριας και η φωτογραφία με τα στελέχη του καναλιού
25/06/2018 - 20:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγαν σπίτι της απειλώντας την με πιστόλι και μαγκούρα επειδη φροντίζει αδέσποτα

Συνελήφθησαν για το περιστατικό που σημειώθηκε στην Πάφο ένας 52χρονος και ένας 68χρονος

Συνελήφθη 48χρονος για τα "μαχαιρώματα" στην Πάφο για μια θέση πάρκινγκ

Ξεκίνησε καυγά με οδηγό ταξί, με αποτέλεσμα να καταλήξουν και οι δύο στο νοσοκομείο

Πέντε συλλήψεις για τον ξυλοδαρμό Βρετανού τουρίστα στην πλατεία Αγίας Νάπας

Μάχη για να κρατηθεί στη ζωή δίνει ο 21χρονος που νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"
Διεθνή

Ουδεμία ένδειξη ότι η Τουρκία θα ζητήσει βοήθεια από το ΔΝΤ

"Η νέα κυβέρνηση θα χρειαστεί να επιδείξει δέσμευση σε ορθές οικονομικές πολιτικές"

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/08/2018 - 11:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ