Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η Δέσποινα Βανδή παρουσιάστρια talent show (ΦΩΤΟ)

H ανακοίνωση της τραγουδίστριας και η φωτογραφία με τα στελέχη του καναλιού
25/06/2018 - 20:29

Δέσποινα Βανδή: Το νέο της τηλεοπτικό βήμα και τα υβριστικά σχόλια που δέχεται

Αποκαλυπτική όσο λίγες φορές η δημοφιλής τραγουδίστρια
20/06/2018 - 11:29

Και δεν της φαίνεται... Η Δέσποινα Βανδή αποκάλυψε την ηλικία της (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλωσε και η Diva της ελληνικής δισκογραφίας και δεν το κρύβει...
16/06/2018 - 13:16

"Λαοθάλασσα" σε Αγία Νάπα και Πρωταρά για Καρρά και Βανδή (ΦΩΤΟ)

Σχεδόν όλη η Κύπρος βρέθηκε στις συναυλίες των δυο κορυφαίων τραγουδιστών
28/05/2018 - 11:44

Παρέλαση αστέρων για τον Κατακλυσμό στην Κύπρο-Το πρόγραμμα των εμφανίσεών τους

Λάρνακα, Αγία Νάπα, Πρωταράς, Λεμεσός, Πάφος στο πόδι για τον εορτασμό
27/05/2018 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς μπορώ να προστατευθώ από το Cyperbulling; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι πρέπει να προσέχετε για να μην γίνετε θύμα διαδικτυακού εκφοβισμού

Επεισοδιακή η σύλληψη μεθυσμένης οδηγού στην Πάφο

Τα "έτσουξε", πήρε το τιμόνι και όταν την σταμάτησαν έβρισε και επιτέθηκε σε αστυνομικό

Άνοιξε την πόρτα και βρήκε τον διαρρήκτη μέσα στο σπίτι της

Συνελήφθη 42χρονος που φέρεται να μπούκαρε στο διαμέρισμα και να έκλεψε περιουσία
Ελλάδα

Γυναίκα χαράκωνε παιδιά σε εμπορικά κέντρα

Κρίθηκε ότι χρειάζεται νοσηλεία και θα παραμείνει σε ψυχιατρικό νοσοκομείο μέχρι τη δίκη

Σε θετική αναβάθμισε την προοπτική του αξιόχρεου της Ελλαδας, ο οίκος S&P

Με ποιους τρόπους μπορεί να έρθει η αναβάθμιση, σύμφωνα με τον οίκο αξιολόγησης

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους
Διεθνή

Εκεχειρία στη Λωρίδα της Γάζας συμφώνησαν Ισραήλ και Χαμάς

Συμφωνήθηκε η επιστροφή σε περίοδο ηρεμίας μεταξύ Ισραήλ και των παλαιστινιακών οργανώσεων

Καύσωνας "ψήνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/07/2018 - 10:45ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ
Σάβ, 21/07/2018 - 11:30CATS & DOGS: THE REVENGE OF KITTY GALORE