Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή:Πλησιάζω τα 50... - Οι πλαστικές, οι ρυτίδες και οι στόχοι της

Δείτε το γλυκό βιντεάκι να γυμνάζεται με το σκυλάκι της - Οι επεμβάσεις και ο χρόνος
08/12/2017 - 11:50

Δέσποινα Βανδή: Αποκάλυψε τα μυστικά της διατροφής της - Ποιες τροφές έκοψε;

Τί απάντησε για τις φήμες που την ήθελαν να έχει περάσει ανορεξία
03/12/2017 - 12:21

Δέσποινα Βανδή: Η οργή της προς τους δημοσιογράφους και η παραπληροφόρηση

Η δημοφιλής τραγουδίστρια εξέφρασε την δυσσαρέσκεια της για προβολή ψεύτικων δηλώσεων
24/11/2017 - 12:56

Ο Σφακιανάκης πυροδοτεί την κόντρα του με Βανδή - Η νέα επίθεση και τί ζητάει...

Η κόντρα Νότη Σφακιανάκη με Δέσποινα Βανδή συνεχίζεται με πυρά του τραγουδιστή
23/11/2017 - 13:28

Δέσποινα Βανδή: "Η εικόνα ήταν αγριευτική" - Οι στιγμές μετά τη ληστεία(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε στην κάμερα του Alpha για τις στιγμές που πέρασε
22/11/2017 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιδράσεις για τα κατασκευαστικά έργα στη παραλία De Costa (ΒΙΝΤΕΟ)

Νόμιμες οι ενέργειες μας δηλώνει ο Δήμος Παραλιμνίου

Τι λένε οι καταναλωτές για το κόστος των δώρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάποιοι άλλοι φοβούνται στην ιδέα, να το υπολογίσουν
Ελλάδα

Κοτζιάς: μιλήσαμε με ειλικρίνεια και ανοιχτά με τον Ερντογάν

Χαρακτηρίζει πετυχημένη την επίσκεψη του Τούρκου Προέδρου ο Έλληνας ΥπΕΞ

Δεμένα τα πλοία στα λιμάνια στην Πέμπτη

Συμμετοχή της Πανελλήνιας Ναυτικής Ομοσπονδίας στην 24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ

Δύο συλλήψεις για το ατύχημα με τρενάκι στο Αίγιο

Εκτροχιάστηκε βαγόνι και τραυματίστηκαν μητέρα με τα τρία ανήλικα παιδιά της
Διεθνή

Πλήγμα για την Τερέζα Μέι και "αντάρτικο" Συντηρητικών

Έχασε τους ψήφους των Βουλευτών της στη βρετανική βουλή

Περνάει στην επόμενη φάση των διαπραγματεύσεων το Brexit

Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο σημείωσε ότι έχει σημειωθεί επαρκής πρόοδος στις διαπραγματεύσεις

Ισλαμική Διάσκεψη: Πρωτεύουσα της Παλαιστίνης η Αν. Ιερουσαλήμ (ΦΩΤΟ)

Οι ΗΠΑ δεν θα διαμεσολαβήσουν μεταξύ Ισραήλ και Παλαιστίνης δηλώνει ο Ερντογάν

tv news

Μετά απ’ όσα μαθαίνει η Άννα,θεωρώντας τον εαυτό της θύμα του 'Αλεξ...

Τηλεφωνεί κι η αγάπη της μετατρέπεται σε οργή.Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ στις 21:15(TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Η επιστροφή των νεόνυμφων Ζούβας και Σύλβια στην έπαυλη...

Και η εκρηκτική αντίδραση του Δαμιανού... Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/12/2017 - 06:15ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ