Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Δέσποινα Βανδή μας ευχήθηκε «Καλό Δεκαπεντάυγουστο» με τον πιο νόστιμο τρόπο

Έφτιαξε λαχταριστούς λουκουμάδες με την αγαπημένη της θεία Ελένη και μας έτρεξαν τα σάλια
14/08/2017 - 17:01

Δ.Βανδή: Σερβίρει "εναλλακτικά" pancakes για να αλλάξει το πρωϊνό σας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο εύκολη συνταγή που από την αγαπημένη τραγουδίστρια για ένα υγιές γεύμα
07/08/2017 - 16:15

Δείτε το διαιτολόγιο της Δέσποινας Βανδή για γρήγορη απώλεια λίπους

Η διάσημη τραγουδίστρια αποκαλύπτει τα μυστικά για την τέλεια σιλουέτα
25/07/2017 - 11:01

Η Δέσποινα Βανδή έγινε 48 και το γιόρτασε ποστάροντας μία φωτογραφία με μαγιό

“Δεν είμαι 48, είμαι 18 με 30 χρόνια εμπειρίας”, δηλώνει η ίδια χαριτολογώντας
24/07/2017 - 10:49

Δέσποινα Βανδή: Μαζί με τον γιο της πιο ευτυχισμένη από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική φωτογραφία και... η νέα αντιγραφή από την Άννα Βίσση
16/07/2017 - 15:44

Δέσποινα Βανδή: Αποκάλυψε την ηλικία της αλλά και το τηλεοπτικό της μέλλον

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε ακόμα για την κόντρα Βιτάλη-Ρέμου και για το.. πρωϊνό της
13/07/2017 - 14:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Και τα τετράποδα κάνουν...διακοπές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha στο ξενοδοχείο ζώων που φιλοξενεί κατοικίδια στα Καμπιά

Πυροβολισμοί στον αέρα έξω από καφενείο στα Κάτω Πολεμίδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία μετά από έρευνες προχώρησε στη σύλληψη 50χρονου Ελληνοκύπριου

Τρία νέα αγροτικά Κέντρα Εξυπηρέτησης του Πολίτη με Υπουργική απόφαση (ΒΙΝΤΕΟ)

Λήψη μέτρων για την αντιμετώπιση της θαλάσσιας ρύπανσης - Αναθεώρηση κανονισμών για σκάφη
Ελλάδα

Ζωή σαν παραμύθι έζησε η λαμπερή και ωραία Ζωή Λάσκαρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Από τον "Κατήφορο" στην απόλυτη δόξα - Συγκίνηση για τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη

Συνελήφθη 22χρονη Βελγίδα στην Κέρκυρα για συμμετοχή σε τρομοκρατική οργάνωση

Σε βάρος της εκκρεμούσε ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης για εμπλοκή σε τρομοκρατική οργάνωση
Διεθνή

Επαγρυπνεί το παγκόσμιο, ενώ η Ισπανία φωνάζει "Δεν φοβάμαι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ευθύνη για τρία συνολικά περιστατικά ανέλαβε μέχρι στιγμής το Ισλαμικό Κράτος

Ρωσία: Την ευθύνη για την επίθεση με μαχαίρι στο Σουργκούτ ανέλαβε το ISIS

Άντρας επιτέθηκε με μαχαίρι και τραυμάτισε οκτώ άτομα στη Ρωσία

tv news

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες έρχονται για εσάς αυτή την εβδομάδα!

Το Φιλί Της Ζωής,Αν,Life As We Know It,Πολίτικη Kουζίνα,Monster In Law και Sherlock Holmes
Alpha TV Κύπρου

«Με αγάπη Χριστιάνα»Πρεμιέρα Δευτέρα 28 Αυγούστου, και καθημερινά στις 15:00.

Καθημερινά με ανανεωμένο πάνελ και νέα ένθετα! Γιατί το απόγευμα θέλει αγάπη!  
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/08/2017 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ