Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

Δέσποινα Βανδή: Το συγκινητικό αντίο και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

Ο αποχαιρετιστήριο μήνυμα της αγαπημένης τραγουδίστριας
13/09/2018 - 10:24

Βανδή-Σαββίδου-Μαγγίρα: Φεύγουν από την Κύπρο στην καρότσα διπλοκάμπινου(ΒΙΝΤΕΟ)

Με οδηγό την Μαριέλλα αναστατώνουν τους δρόμους της Λευκωσίας!
30/08/2018 - 11:51

Bανδή-Σαββίδου-Μαγγίρα: Ξετρελάθηκαν και αναστάτωσαν φούρνο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Δείτε το μήνυμα της τραγουδίστριας στους Κύπριους
29/08/2018 - 17:42

Mamma Mia: Η άφιξη της Δέσποινας Βανδή με την κόρη της στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλο το team ετοιμάζεται να μας απογειώσει με το πιο διαχρονικό μιούζικαλ
25/08/2018 - 15:30

Δέσποινα Βανδή: Η τρυφερή φωτογραφία με την κόρη της και όσα έγραψε(ΦΩΤΟ)

Oι καλοκαιρινές διακοπές της με την κορούλα της
06/08/2018 - 14:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Μεγάλη Πέμπτη" της παιδείας...

Αύριο οι εκπαιδευτικοί αποφασίζουν "εκεχειρία" ή κλιμάκωση των μέτρων

Χειροπέδες σε κτηματομεσίτη που έστησε κομπίνα με τεμάχια γης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ύποπτος εξέδιδε επιταγές σε αγοραστές γης από λογαριασμό ωστόσο που είχε κλείσει

Το επίμαχο δημοσίευμα που προκάλεσε την αντίδραση του Γενικού Εισαγγελέα (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Κώστας Κληρίδης, μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό, το χαρακτήρισε ως εμετικό
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της

Συνελήφθη ο διακινητής παράτυπων μεταναστών Πάνος Μωραΐτης

Χρησιμοποιούσε ως πρόφαση την ΜΚΟ για τη διακίνηση προσφύγων από την Τουρκία στην Ελλάδα
Διεθνή

Ένοπλος εισέβαλε σε εμπορικό κέντρο στο Μίντλετον των ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προειδοποίηση στους κατοίκους της περιοχής από την τοπική Αστυνομία

Τα είπαν τηλεφωνικώς για την κρίση στη Συρία Μέρκελ - Πούτιν

Ενημέρωση της Καγκελάριου από τον Ρώσο Πρόεδρο για τις συνομιλίες με τον Ερντογάν

Ντόναλντ Τουσκ: "Μην παίζετε με το μεταναστευτικό"

"Οι συνομιλίες για το Brexit εισέρχονται σε μια αποφασιστική φάση"

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ