Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Η Δέπσοινα Βανδή συγκλονίζει: "Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση"

Η αποκάλυψη της γνωστής τραγουδίστριας και ο... Ντέμης
06/11/2018 - 09:19

Δέσποινα Βανδή: Το σεξ...εξατμίζεται-Δεν ερωτεύτηκα τον Ντέμη με την πρώτη ματιά

Η τραγουδίστρια πιο αποκαλυπτική από ποτέ για το σεξ και την διάρκεια του
04/11/2018 - 11:37

Ρέμος-Βανδή: Δεν έκαναν πρεμιέρα-Όλο το παρασκήνιο,ο λόγος και οι δηλώσεις τους!

Για ακόμη μια φορά πήρε αναβολή η συνεργασία της σε μουσικό σχήμα
03/11/2018 - 10:56

"Έσταξε φαρμάκι" για την Δέσποινα Βανδή:"Η καημένη δεν βρίσκει δουλειά..."

Απασφάλισε και "πυροβόλησε" την γνωστή τραγουδίστρια χωρίς ενδοιασμούς
29/10/2018 - 12:31

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ