Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή - Αντώνης Ρέμος: Η νέα μεγάλη κόντρα και η αιτία της ρήξης

Οι δυο φίλοι τα "έσπασαν" για μια συνεργασία - Η φήμη και τα γεγονότα
18/10/2017 - 14:40

Δέσποινα Βανδή: Αποκάλυψε τα κιλά της αλλά και το γέυμα που την κρατά σε φόρμα

Η δημοφιλής τραγουδίστρια δε διστάζει να πει τα κιλά της αλλά και το μυστικό της
14/10/2017 - 13:36

Δέσποινα Βανδή: Παράδειγμα προς αποφυγήν στο νέο νόμο photoshop στη Γαλλία

Το ρετουσαρισμένο εξώφυλλο που χρησιμοποιήθηκε για τη καμπάνια κατά του photoshοp
05/10/2017 - 15:42

"Πάλι το φαί σκέφτεσαι!!!!" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η θρυλική ατάκα της Βανδή στην Παπαρίζου την ώρα που κλαίει φεύγοντας από την Κύπρο
28/09/2017 - 09:31

Δέσποινα Βανδή: "Έντυσαν" φορτηγό με φωτογραφία θαυμαστές της (ΦΩΤΟ)

Η διάσημη τραγουδίστρια δεν πίστευε στα μάτια της και τους ευχαρίστησε δημόσια
19/09/2017 - 13:54

Δέσποινα Βανδή:Πιο ερωτευμένη από ποτέ...μιλά για τον Ντέμη όπως ποτέ ξανά(ΦΩΤΟ)

Αφορμή στάθηκε για να εκφράσει τα συναισθήματά της, τα γενέθια του άντρα της
18/09/2017 - 08:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παναγιώτης Νεοκλέους: Καμιά μαρτυρία ότι ο πελάτης μου γνώριζε (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλέκος Μαρκίδης προέβη σε μια ιστορική αναδρομή

Κώστας Κληρίδης: Να μην εθελοτυφλούν κάποιοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξι με επτά νέες υποθέσεις σύντομα στα δικαστήριο για το σκάνδαλο της Οικονομίας

Τα βρήκαν για την διαχείριση οικιακών αποβλήτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένεται το πράσινο φως από Γενικό Εισαγγελέα και σύντομα οι υπογραφές
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση 15χρονος που κεραυνοβολήθηκε από ρεύμα στις γραμμές του ΟΣΕ

Κρίθηκε απαραίτητη η εσπευσμένη διακομιδή του στο νοσοκομείο «Αγλαΐα Κυριακού» στην Αθήνα

Συσκευή μέτρησης λιπόλυσης κατά την γυμναστική αλά ελληνικά

Έλληνας ερευνητής δημιούργησε συσκευή μέτρησης του λίπους κατά τη διάρκεια γυμναστικής

Εβδομάδα "λύτρωσης" για τις περιοχές του Σαρωνικού

Παραδόθηκε προς χρήση για το κοινό το πρώτο τμήμα των ακτών του Σαρωνικού Κόλπου
Διεθνή

Όχημα έπεσε πάνω σε πεζούς στην Ουκρανία σκοτώνοντας πέντε άτομα (ΦΩΤΟ)

Έπεσε με ταχύτητα πάνω τους χωρίς να ανακόψει την πορεία του

Greenpeace: 23 χώρες, πολιτείες και μητροπόλεις εγκαταλείπουν τον άνθρακα

«Η Ελλάδα έχει μία ιστορική ευκαιρία να συνταχθεί με τις προοδευτικές χώρες»

Τουλάχιστον τρεις νεκροί από ένοπλη επίθεση στην πολιτεία Μέριλαντ

Δύο τραυματίες βρίσκονται σε κρίσιμη κατάσταση και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο

tv news

«Έλα στη θέση μου» Δείτε την Πέμπτη στις 19:30, στο νέο επεισόδιο

Η Φαίη επισκέπτεται τον αστυνόμο και του δίνει σημαντικά στοιχεία για την υπόθεση Διάκου..
Alpha TV Κύπρου

«Το τατουάζ» Δείτε την Πέμπτη στις 21:15 στο νέο επεισόδιο

Ο Ορφέας,προσπαθώντας να ξεφύγει απ’ τους εφιάλτες του,φεύγει για τα Μετέωρα με την Ελένη.
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/10/2017 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ