Ψυχαγωγία

Δέσποινα Ολυμπίου:Η αποβολή, η νέα ζωή και ο αποχωρισμός από το παιδί της-ΒΙΝΤΕΟ

Η Δέσποινα Ολυμπίου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για τη νέα της ζωή με το μωράκι της, τις δυσκολίες στην εγκυμοσύνη αλλά και την στιγμή που το αποχωρίστηκε για πρώτη φορά μετά τη γέννησή του.

Η αγαπημένη Κύπρια τραγουδίστρια θα βρίσκεται στην χώρα μας για εμφανίσεις σε νυχτερινό μαγαζί με τον Γιώργο Θεοφάνους, την Ευριδίκη και τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου και για αυτό το λόγο τα Σαββατοκύριακα θα είναι μακριά από την οικογένειά της. Η ίδια δήλωσε:

Δούλευα καιρό το γεγονός ότι θα έφευγα. Δεν ήθελα να κλάψω μπροστά στο μωρό. Ήθελα να είμαι λογική, ψύχραιμη, ρεαλίστρια. Του είπα "η μάμα πρέπει να πάει δουλειά, θα λείψω λίγες ημέρες να είσαι καλά". Έκλαιγα μια μέρα πριν στα μουλωχτά βλέποντας τον... Ελπίζω είπα την εβδομάδα που θα λείψω μην περπατήσει και να μην είμαι η πρώτη που θα του κρατά το χεράκι.

Όταν τον αποχαιρέτησα φρόντισα την τελευταία στιγμή να είμαι σαν να γυρίσω σε μια ώρα . Μιλάμε με βιντεοκλήση, μου μιλάει, μου γελάει, μου στέλνει φιλάκια. Είναι η πρώτη φορά που τον αφήνω από την ημέρα που γεννήθηκε.

Όσο για την εγκυμοσύνη της

Είχα προβλήματα στο παρελθόν και δεν ήθελα να το διακινδυνέψω (για αυτό σταμάτησα τα πάντα) και λόγω ηλικίας αλλά και γιατί το θέλαμε πάρα πολύ. Είχα πρόβλημα και με τον πλακούντα και δεν έπρεπε να κινούμαι πολύ, να ταξιδεύω κ.α. Yπήρξαν δυσκολίες αλλά τις περίμενα. Στο παρελθόν είχε χαθεί μια εγκυμοσύνη και ένιωθα ότι κάτι συμβαίνει, ένιωθα άρρωστη. Αλλά το διαχειρίστηκα πολύ καλά

 

Επόμενο άρθρο

Πρεμιέρα για τη «ΦΑΜΙΛΙΑ» με ψυχολόγο τον... Σταρόβα-Όλες οι λεπτομέρειες

Η ημερομηνία και η ώρα προβολής της νέας κωμικής σειράς
19/09/2018 - 22:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σίσσυ Χρηστίδου: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό της με τον Θοδωρή Μαραντίνη

Η on air αποκάλυψη για τον γάμο της που ξάφνιασε και η δύσκολη περίοδος...
17/12/2018 - 09:37

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με εορταστικές μελωδίες "πλημμύρισε" το στούντιο της εκπομπής Alpha Ενημέρωση

Μοναδικές στιγμές στους τηλεθεατές χάρισαν τα μέλη της Φιλαρμονικής της Αστυνομίας

Υπ. Εργασίας:"Κανένα άτομο δεν θα μείνει χωρίς στέγη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε εξέλιξη η μεταφορά των 100 ενοίκων που εκδιώχθηκαν να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Δήμος Λάρνακας: Παράταση για αποπληρωμή δημοτικών φορολογιών

Μετά την 28η Δεκεμβρίου σε μη εξοφλημένους λογαριασμούς θα επιβληθεί επιβάρυνση
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε άνδρας σε λατομείο της Δράμας

Ο άτυχος 40χρονος ενώ εργαζόταν καταπλακώθηκε από όγκο μαρμάρου

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 17:40DEAL