Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Αποκαλύπτει πόσα κιλά πήρε στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης της

Η αντίστροφη μέτρηση για την πανέμορφη Δούκισσα Νομικού ξεκίνησε.

Η γνωστή παρουσιάστρια μόλις μπήκε στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης της, και άρχισε να μετρά με αγωνία τις μέρες, για να κρατήσει τον καρπό του ερωτά της με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη, στην αγκαλιά της.

Αν και βρίσκεται σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, η ξανθιά παρουσιάστρια, δεν σταματά να προσέχει τη διατροφή της και να περιποιείται τον εαυτό της.

Μάλιστα δεν είναι λίγα τα μηνύματα που λαμβάνει από τις θαυμάστριές της που την ρωτούν πόσα κιλά έχει πάρει. Η όμορφη Δούκισσα, θέλοντας να απαντήσει στις ερωτήσεις των διαδικτυακών της φίλων, για τα κιλάκια της εγκυμοσύνης, έκανε την αποκάλυψη μέσω της προσωπικής της ιστοσελίδας, Dutchesss Daily.

«Επειδή λαμβάνω πολλά μηνύματα καθημερινά με την τυπική αυτή ερώτηση περί κιλών και διατροφής, θα σου απαντήσω πως έχω πάρει 7 κιλά και μόλις μπήκα στον 8ο μήνα. Και, όπως μου είπε ο γιατρός μου, τους τελευταίους δύο μήνες θα πάρω μαζεμένα κάποια ακόμη, γιατί τότε είναι που μεγαλώνει το μωρό», έγραψε μεταξύ άλλων.

Επόμενο άρθρο

Ειρήνη Μερκούρη: Το σοβαρό πρόβλημα υγείας και το προσωπικό θαύμα που βίωσε

«Πιστεύω πως από θαύμα ζω. Τέλειωνε η ζωή μου. Πέθαινα."
23/01/2018 - 16:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Όσα δήλωσε για τον ερχομό του γιου της και οι ενοχές που ένιωσε...
10/10/2018 - 13:23

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

Δούκισσα Νομικού: Η εξομολόγηση για τις πρώτες μέρες στο σπίτι με τον γιο της!

Οι πρώτες δυσκολίες, τα κλάματα, οι μεταμεσονύχτιοι θηλασμοί και τα... "κακάκια έκπληξη"
10/06/2018 - 14:22

Δούκισσα Νομικού: Αποκαλύπτει πόσα κιλά είναι μετά την εγκυμοσύνη της

Τα λόγια για το μωρό και η παρουσιάστρια-μοντέλο ως μαμά
08/06/2018 - 09:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου

Καταζητούμενο πρόσωπο με διεθνές ένταλμα σύλληψης συνελήφθη στο Αερ. Λάρνακας

Τα στοιχεία του βρίσκονταν στον κατάλογο απαγορευμένων προσώπων
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ