Ψυχαγωγία

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαλεσμένοι στην εκπομπή "Λούης Night Show" βρέθηκαν οι Στέφανος Μιχαήλ και Δανάη Παππά, το τηλεοπτικό ζευγάρι από τη σειρά "Τατουάζ". Οι πρωταγωνιστές κάθισαν απέναντι από τον Λούη σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη με πολύ γέλιο και αμήχανες στιγμές.

Το ζεύγος που πια φημολογείται πιο έντονα από ποτέ ότι είναι μαζί απαντούν στις ερωτήσεις του Λούη Πατσαλίδη για όλη την αλήθεια. Μάλιστα, ο γνωστός stand up comedian τους προκάλεσε να φιληθούν on air (όπως κάνουν και στις σκηνές του Τατουάζ). Η αμηχανία έκδηλη...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και ακόμη περισσότερα Παρασκευή 21.15 στον Alpha Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Η ξεκαρδιστική σάτιρα του Λούη για τις..πρωτότυπες συμβουλές μακροζωίας!(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρολάρισμα, η αναπαράσταση και η πεθερά του Λούη με… κολάν και ξώπλατο
17/11/2018 - 16:46

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ηχητικό απόσπασμα και τον σχολιασμό στον αέρα της εκπομπής
08/11/2018 - 17:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλαγή σκυτάλης στην Προεδρία της Συνομοσπονδίας Γονέων Δημοτικής Εκπαίδευσης

Ποια είναι η νέα σύνθεση της Εκτελεστικής Γραμματείας και τι δηλώνει ο νέος Πρόεδρος

Ξανά στους δρόμους η Αστυνομία με νέα εκστρατεία ελέγχου

Επιχειρεί την πάταξη του φαινομένου της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: "Η Ιταλία να έχει την ίδια αντιμετώπιση με όλες τις χώρες"

Εξέφρασε την ελπίδα, να υποβληθεί αναθεωρημένο σχέδιο προϋπολογισμού στην ΕΕ

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα