Ψυχαγωγία

Η Άννα Βίσση μπήκε στο στούντιο - Δείτε τι ετοιμάζει! (ΦΩΤΟ)

Η Άννα Βίσση επιστρέφει με νέο τραγούδι!

Η απόλυτη Ελληνίδα σταρ μετά την κυκλοφορία του τριπλού συλλεκτικού live album Hotel Ερμού live 2015-2018»  που σημείωσε τεράστια επιτυχία μπήκε ξανά στο στούντιο και ετοιμάζει νέο ολοκαίνουργιο τραγούδι. Με φωτογραφίες που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Άννα Βίσση μας αποκάλυψε ότι το νέο της τραγούδι θα έχει την υπογραφή του Νίκου Καρβέλα αφού τον είδαμε στο στούντιο μαζί της.  

Το καινούργιο τραγούδι αναμένεται να κυκλοφορήσει τις επόμενες εβδομάδες.

 

 

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Αργυρός: Η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή!

Η εξομολόγηση, η σχέση που θυσίασε για χάρη της δουλειάς του και η αυτοκριτική...
17/11/2018 - 09:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι συγκλονιστικές μαρτυρίες διάσημων γυναικών που έπεσαν θύματα βίας

Έσπασαν τη σιωπή τους, άνοιξαν την καρδιά τους και έστειλαν το δικό τους μήνυμα...
25/11/2018 - 15:10

Άννα Βίσση: Ο απίστευτος λόγος που παντρεύτηκε τον Νίκο Καρβέλα

Τα δώρα από την κόρη της και το μονόπετρο που... δεν είδε ποτέ
22/11/2018 - 12:44

Α.Βίσση:Η εικόνα από το παρελθόν και η "ομοιότητα" με..γνωστό τραγουδιστή (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τα παλιά, το σχόλιο της τραγουδίστριας και η ίδια…κομμώτρια
11/11/2018 - 09:11

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

Όταν η Άντρη Αναστασιάδη και η Μαρία Σελίππα τραγούδησαν με την... Βίσση(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν το μικρόφωνο και μας έδειξαν την καλλιτεχνική τους μεριά
06/09/2018 - 12:26

Η Άννα Βίσση για δυο εμφανίσεις στο Αρχαίο Θέατρο Κουρίου!

Δείτε όλες τις λεπτομέρειες των εμφανίσεων της.
05/09/2018 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ