Ψυχαγωγία

Η αντίστροφη μέτρηση της Αθηνάς Οικονομάκου για τη γέννηση του μωρού της(ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου μετρά αντίστροφα για τη γέννηση του παιδιού της...

Η γνωστή ηθοποιός μετά τον γάμο της και την αποχώρηση από τη σειρά "Έλα στη Θέση μου" μπαίνει στο τελικό στάδιο της εγκυμοσύνης.

Η ίδια ετοιμάζεται πυρετωδώς για την μεγάλη αυτή στιγμή με γυμναστική, γιόγκα ασκήσεις για την ώρα τοκετού αλλά και αγορές για το δωμάτιο του παιδιού, σε γκρι αποχρώσεις.

Η Αθηνά Οικονομάκου ανέβασε φωτογραφία στο Instagram λέγοντας ότι είναι στην αντίστροφη μέτρηση και περνά τις τελευταίες εβδομάδες κύησης. Δείτε την πανέμορφη να ποζάρει με ένα παιδικό καροτσάκι και να προπονείται για... μαμά

Επόμενο άρθρο

Oι δραματικές σκηνές του Ντάνου, το live του Γεωργίου και ο... φόνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κοινή σκηνή με Αγγελόπουλο και Γερονικολιού και η είσοδος στο Τατουάζ
05/02/2018 - 17:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εγκυμονούσα μεταφέρθηκε από το ψυχιατρείο στο Μακάριο και δραπέτευσε (BINTEO)

Διέλαθε της προσοχής των νοσηλευτών, απέδρασε από το νοσοκομείο και αναζητείται
13/11/2018 - 09:53

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

Η Σάσα Μπάστα είναι... έγκυος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η αποκάλυψη on air, πόσο μήνων είναι και το φύλο του μωρού
05/11/2018 - 11:30

Έγκυος η Χριστιάνα Αριστοτέλους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φύλο του μωρού και ο γλυκός τρόπος ανακοίνωσης του ζευγαριού
24/10/2018 - 19:42

Έγκυος πήδηξε στο κενό από το μπαλκόνι του σπιτιού της

Απίστευτη τραγωδία μπροστά στα μάτια του συζύγου της
22/10/2018 - 19:09

Η Μέγκαν Μαρκλ είναι έγκυος - Η επίσημη ανακοίνωση του Παλατιού(ΦΩΤΟ)

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Δούκισσα του Σάσεξ θα γίνουν γονείς...
15/10/2018 - 10:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Μεταφορών: "Έριξε το μπαλάκι" στην εταιρεία για τους λεωφορειούχους

"Ο ΟΣΥΠΑ πρέπει να πληρώσει τους εργαζομένους του όχι το Υπουργείο"

ΠΑΣΥΚΙ: Υπάρχουν ακόμη προβλήματα στην αυτονόμηση των δημόσιων νοσηλευτηρίων

Όλοι θέλουν την εφαρμογή του ΓεΣΥ αλλά πρέπει να γίνει σωστά δηλώνει ο ΠΙΣ
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση