Ψυχαγωγία

Η αντίστροφη μέτρηση της Αθηνάς Οικονομάκου για τη γέννηση του μωρού της(ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου μετρά αντίστροφα για τη γέννηση του παιδιού της...

Η γνωστή ηθοποιός μετά τον γάμο της και την αποχώρηση από τη σειρά "Έλα στη Θέση μου" μπαίνει στο τελικό στάδιο της εγκυμοσύνης.

Η ίδια ετοιμάζεται πυρετωδώς για την μεγάλη αυτή στιγμή με γυμναστική, γιόγκα ασκήσεις για την ώρα τοκετού αλλά και αγορές για το δωμάτιο του παιδιού, σε γκρι αποχρώσεις.

Η Αθηνά Οικονομάκου ανέβασε φωτογραφία στο Instagram λέγοντας ότι είναι στην αντίστροφη μέτρηση και περνά τις τελευταίες εβδομάδες κύησης. Δείτε την πανέμορφη να ποζάρει με ένα παιδικό καροτσάκι και να προπονείται για... μαμά

Επόμενο άρθρο

Oι δραματικές σκηνές του Ντάνου, το live του Γεωργίου και ο... φόνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κοινή σκηνή με Αγγελόπουλο και Γερονικολιού και η είσοδος στο Τατουάζ
05/02/2018 - 17:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: "Eίμαι έγκυος..." - Η αποκάλυψη στην Μενεγάκη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε και η... ομοιότητά της με την παρουσιάστρια
29/05/2018 - 15:57

Αθηνά Οικονομάκου: Η φωτογραφία με τη μανούλα της και τα συγκινητικά της λόγια

Μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό και η μέρα αυτή είναι πολύ ιδιαίτερη για εκείνες
14/04/2018 - 12:52

Αποκλειστικό! Έγκυος για δεύτερη φορά η Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Αποκαλύπτουμε το φύλο του μωρού - Όλες οι λεπτομέρειες
01/04/2018 - 12:06

Αγγελική Ηλιάδη: Οι φήμες για εγκυμοσύνη και η απάντηση του ζευγαριού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση, τα κιλά και ο μπαμπάς για τρίτη φορά μέσα σε έναν χρόνο
14/03/2018 - 11:35

Η αντίδραση της χήρας του Στάθη Ψάλτη στην εγκυμοσύνη της και το...τρίτο πρόσωπο

Οι φήμες αναδεικνύονται ως γεγονός - Όλο το παρασκήνιο και το χρονικό
07/03/2018 - 12:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιστιοφόρο ανετράπη στη θαλάσσια περιοχή του Φάρου στην Πάφο

Οι δύο επιβαίνοντες κατάφεραν να σωθούν και είναι καλά στην υγεία τους

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια (ΦΩΤΟ)

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων
Ελλάδα

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Πρεμιέρα για τις γυναίκες οδηγούς στη Σαουδική Αραβία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ιστορική αλλαγή στη νομοθεσία του βασιλείου της ασιατικής χώρας…

Ισχυρή έκρηξη στο Wuppertal της Γερμανίας

Τουλάχιστον 29 άτομα τραυματίστηκαν

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 16:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW