Ψυχαγωγία

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Με κέφια πήγε στα γυρίσματα του Λούης Night Show η Χριστιάνα Αριστοτέλους την Τρίτη το βράδυ, και το αποτέλεσμα ήταν... ξεκαρδιστικό!

Η γνωστή παρουσιάστρια είχε ετοιμάσει μια φάρσα στον Λούη Πατσαλίδη και για να πετύχει τον σκοπό της, στο καμαρίνι που βρίσκονταν είχε τοποθετήσει παντού κρυφές κάμερες και μικρόφωνο για να βιντεοσκοπήσει τις αντιδράσεις του.

Οι κάμερες ήταν τόσο καλά κρυμμένες που δεν έπεσε στην αντίληψη κανενός ότι υπήρχαν στον χώρο. Στην "παγίδα" της Χριστιάνας έπεσε και ο δημοσιογράφος του Alphanews.live και συνεργάτης της εκπομπής, Κώστας Καρνάκης.

ΦΑΡΣΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ

Η παρουσιάστρια λοιπόν, λίγο πριν ξεκινήσει το γύρισμα, άρχισε να μεταλλάσσεται σε..."ντίβα με τρελές απαιτήσεις". Αφού της έφεραν τον καφέ, θεώρησε απαράδεχτο το γεγονός ότι το ποτήρι με το οποίο τον συνόδευσαν ήταν πλαστικό και κόκκινο, και έξαλλη, ζητούσε επανειλημμένα από τον δημοσιογράφο να πάει στο κοντινότερο περίπτερο για να της πάρει ένα άλλο φλιτζάνι, σε ροζ χρώμα, για να ταιριάζει με... τα ρούχα που φορούσε!

Ο ίδιος φυσικά, αν και δυστακτικός, δεν της χάλασε χατίρι!

Δείτε το αστείο απόσπασμα με την μεταλλαγμένη "Χριστιάνα Αριστοτέλους" στο βίντεο που ακολουθεί: 

Επόμενο άρθρο

Πλάνταξε στο κλάμα on air η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες μικρών παιδιών στην δίνη του πολέμου την έκαναν να λυγίσει
22/02/2018 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ.Αριστοτέλους:Οι πισώπλατες μαχαιριές στον χώρο και τα σχόλια για τα κιλά της!

"Θα έκανα δημόσια θηλασμό"-Η απάντηση για την αμοιβή της και την εικόνα της στο Instαgram
16/12/2018 - 12:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα κίτρινη προειδοποίηση από Μετεωρολογική για ισχυρές καταιγίδες

Η Αστυνομία προειδοποιεί για περιορισμένη ορατότητα στους δρόμους

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο
Ελλάδα

Έκρηξη βόμβας σε τηλεοπτικό σταθμό στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσπευσε κλιμάκιο της αντιτρομοκρατικής και έχει αποκλειστεί υπόγεια διάβαση της Ποσειδώνος

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ