Ψυχαγωγία

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Με κέφια πήγε στα γυρίσματα του Λούης Night Show η Χριστιάνα Αριστοτέλους την Τρίτη το βράδυ, και το αποτέλεσμα ήταν... ξεκαρδιστικό!

Η γνωστή παρουσιάστρια είχε ετοιμάσει μια φάρσα στον Λούη Πατσαλίδη και για να πετύχει τον σκοπό της, στο καμαρίνι που βρίσκονταν είχε τοποθετήσει παντού κρυφές κάμερες και μικρόφωνο για να βιντεοσκοπήσει τις αντιδράσεις του.

Οι κάμερες ήταν τόσο καλά κρυμμένες που δεν έπεσε στην αντίληψη κανενός ότι υπήρχαν στον χώρο. Στην "παγίδα" της Χριστιάνας έπεσε και ο δημοσιογράφος του Alphanews.live και συνεργάτης της εκπομπής, Κώστας Καρνάκης.

ΦΑΡΣΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ

Η παρουσιάστρια λοιπόν, λίγο πριν ξεκινήσει το γύρισμα, άρχισε να μεταλλάσσεται σε..."ντίβα με τρελές απαιτήσεις". Αφού της έφεραν τον καφέ, θεώρησε απαράδεχτο το γεγονός ότι το ποτήρι με το οποίο τον συνόδευσαν ήταν πλαστικό και κόκκινο, και έξαλλη, ζητούσε επανειλημμένα από τον δημοσιογράφο να πάει στο κοντινότερο περίπτερο για να της πάρει ένα άλλο φλιτζάνι, σε ροζ χρώμα, για να ταιριάζει με... τα ρούχα που φορούσε!

Ο ίδιος φυσικά, αν και δυστακτικός, δεν της χάλασε χατίρι!

Δείτε το αστείο απόσπασμα με την μεταλλαγμένη "Χριστιάνα Αριστοτέλους" στο βίντεο που ακολουθεί: 

Επόμενο άρθρο

Πλάνταξε στο κλάμα on air η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες μικρών παιδιών στην δίνη του πολέμου την έκαναν να λυγίσει
22/02/2018 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Η Βίσση διαψεύδει δια στόματος Αριστοτέλους ότι κατεβαίνει ευρωβουλευτής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η είδηση, η διάψευση, η κόντρα και η αποστομωτική απάντηση!
11/09/2018 - 19:33

Λύγισε στον αέρα της εκπομπής η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απίστευτη ιστορία που συγκίνησε την παρουσιάστρια
10/09/2018 - 20:17

H Aριστοτέλους έκανε πρόταση στην Έβελυν Καζαντζόγλου να...συνεργαστούν(ΦΩΤΟ)

Και όλα αυτά με εκατέρωθεν κολακευτικά σχόλια στα social media(ΦΩΤΟ)
10/09/2018 - 09:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φυλακτού: Η κρίση είτε θα ομαλοποιηθεί αύριο, είτε θα ενταθεί περισσότερο

Αυτή είναι η πρόταση των Οργανωμένων Γονέων για την Παιδεία

Στο ραντάρ της Αστυνομίας οι μαθητές μοτοσικλετιστές

Θα διαρκέσει από τη Δευτέρα μέχρι και την ερχόμενη Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου

Σε ασφυξία συνεπεία πνιγμού ο θάνατος του 46χρονου ψαροτουφεκά στην Λάρα

Ο άτυχος άνδρας εντοπίστηκε από τα ταχύπλοα σκάφη αναίσθητο στην επιφάνεια της θάλασσας
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 20:20ALPHA NEWS