Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους απαντά σε follower της σε "επίθεση" για τις...ρυτίδες της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους απαντά με τον πιο ωραίο τρόπο και υπερασπίζεται τον εαυτό της, την ηλικία της, το σώμα της αλλά και όλες τις γυναίκες με ρυτίδες.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια στο πλαίσιο συζήτησες στον αέρα της εκπομπής της, για τα αρνητικά σχόλια που δέχεται η Μαρία Κορινθίου για το σώμα της και τον τρόπο απάντησης, ανέφερε ότι επί ευκαιρίας ήθελε να απαντήσει σε μια ακόλουθό της, η οποία την κατέκρινε για τις ρυτίδες που έχει στο πρόσωπό της.

Αφορμή στάθηκε η φωτογραφία που ανέβασε με τον άνδρα της Γιώργο Εφραίμ, στην παραλία, στην οποία σχολιάστηκε "τί ρυτίδα είναι αυτή;;;". Αμέσως άλλοι ακόλουθοι και γυναίκες απάντησαν στην κακεντρέχεια και στο σχόλιο. Δείτε τα σχετικά αποσπάσματα.

ρυτιδα

οο

Η παρουσιάστρια έδωσε την δική της απάντηση από τον αέρα της εκπομπής της, η οποία ήταν μεν λιτή αλλά αποστομωτική. Η ίδια ανέφερε ότι ήθελε να τις απαντήσει ότι "η ρυτίδα της είναι... φυσιολογική".

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους για ακόμα μια φορά υπερασπίζεται την φυσιολογική εμφάνισή της χωρίς ρετούς και photoshop, βγάζοντας φωτογραφίες και ζώντας ως τη μέσα Κύπρια γυναίκα.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Απίστευτο! Η απίστευτη μόδα που έφερε η Μέγκαν Μαρκλ που γίνεται...τατουάζ(ΦΩΤΟ)

Χαρακτηριστικό της ομορφιάς της που λάτρεψε ο πρίγκιπας Χάρι, αντιγράφεται συνεχώς
08/06/2018 - 11:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Koύλλης Νικολάου:"Πιστεύω στο Θεό-Σκέφτηκα να κάνω τη ζωή μου βιβλίο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αλλαγή στην εμφάνισή του και η βιογραφία του που σκέφτηκε να κυκλοφορήσει
12/11/2018 - 18:11

KAE Ολυμπιακός:«Θα ζητήσουμε την αποβολή του Παναθηναϊκού και του Γιαννακόπουλο»

Η KAE Ολυμπιακός μπήκε στο... τρίτο ημίχρονο του ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό
10/11/2018 - 20:39

Τρομοκρατικό χτύπημα η επίθεση με μαχαίρι σε δρόμο της Μελβούρνης (ΒΙΝΤΕΟ

Η αστυνομία πυροβόλησε τον άνδρα που απείλησε αστυνομικούς με μαχαίρι
09/11/2018 - 08:52

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ηχητικό απόσπασμα και τον σχολιασμό στον αέρα της εκπομπής
08/11/2018 - 17:59

Αριστοτέλους:Kάνει βιντεοκλήση από τον Alpha για να παίξει με την Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Μαθαίνου τα ζωάκια με βοήθεια όλα τα κορίτσια της ομάδας της...
08/11/2018 - 09:32

Σύλληψη 6 προσώπων που φαίνεται να σχεδίαζαν επίθεση κατά του Μακρόν

Τη σύλληψη επιβεβαίωσε αξιωματούχος σε πρακτορείο ειδήσεων
06/11/2018 - 15:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η διάνοιξη των οδοφραγμάτων στις τ/κ εφημερίδες (ΦΩΤΟ)

Εκτενή άρθρα, λεπτομερής περιγραφή και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Χιλιάδες οι εκκρεμούσες αιτήσεις για Ελάχιστο Εγγυημένο Εισόδημα

Έχουν προταθεί επιπρόσθετα μέτρα που έχουν δρομολογηθεί για βελτίωση των διαδικασιών
Ελλάδα

"Δεν σκότωσα την κόρη μου, την τεμάχισα"

Φρίκη προκαλούν όσα εισακούσθηκαν ενώπιον του Εφετείου για την υπόθεση της μικρής Άννυ

Η 14χρονη Μαριάννα που διήνυσε 42χλμ με αναπηρικό στον Μαραθώνιο της Αθήνας

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί το βίντεο με τη στιγμή που η μικρή εκπλήρωσε άλλο ένα όνειρο της

Στόχος εμπρηστών αντιεισαγγελέας του Αρείου Πάγου

Εκρηκτικός μηχανισμός, ο οποίος δεν εξερράγη εντοπίστηκε έξω από το σπίτι του
Διεθνή

Αγωγή CNN εναντίον του Ντοναλντ Τραμπ και βοηθών του Λευκού Οίκου

Η απάντηση του καναλιού για τον αποκλεισμό του Jim Acosta από τον Λευκό Οίκο

Η Τουρκία αποχώρησε από τη Σύνοδο για τη Λιβύη στην Ιταλία

"Με βαθιά απογοήτευση αποχωρήσαμε" δηλώνει ο Τούρκος Αντιπρόεδρος

Κατέφυγε στη Βουδαπέστη ο πρώην Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Ο Νικολά Γκρουέφσκι ζήτησε άσυλο από τις Ουγγρικές Αρχές

tv news

Στην Αίγινα η οικογένεια Μελά πρέπει να παραδώσει το μωρό στον Παρασχάκη...

Γεγονός που προκαλεί δραματικές αντιδράσεις σε όλους...Τρίτη: Διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 13/11/2018 - 17:40DEAL