Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα της και ετοιμάζει...light παγωτό!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα του σπιτιού της και μας ετοιμάζει την αγαπημένη της απογευματινή συνήθεια!

H λαμπερή παρουσιάστρια μας ετοιμάζει σε απλά βήματα ένα απογευματινό light παγωτό που θα ξετρελάνει τον ουρανίσκο μας. Το γλυκό αποτελεί μια από τις απολαύσεις στην καθημερινότητά της και συμπεριλαμβάνεται στην διατροφή της.

Η ίδια ετοίμασε το βιντεάκι για τους ακόλουθούς της και "καταγγέλει" για ακόμη μια φορά το τρολάρισμα που δέχεται για τις μαγειρικές ικανόητες και επιλογές της. Η ίδια έγραψε:

Δεχομαι το τρολαρισμα του αιωνα για τις συνταγες μου αλλα συνεχιζω απτοητη!!!😂😂συνταγη no1 απογευματινο light παγωτο!!(η φωνη cartoon μας βγηκε καταλαθος!!

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Χατζηαδάμου: Η συγκινητική έκπληξη στα γενέθλιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια "σβήνει" η αγαπημένη παρουσιάστρια;
29/08/2018 - 15:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Η Βίσση διαψεύδει δια στόματος Αριστοτέλους ότι κατεβαίνει ευρωβουλευτής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η είδηση, η διάψευση, η κόντρα και η αποστομωτική απάντηση!
11/09/2018 - 19:33

Λύγισε στον αέρα της εκπομπής η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απίστευτη ιστορία που συγκίνησε την παρουσιάστρια
10/09/2018 - 20:17

H Aριστοτέλους έκανε πρόταση στην Έβελυν Καζαντζόγλου να...συνεργαστούν(ΦΩΤΟ)

Και όλα αυτά με εκατέρωθεν κολακευτικά σχόλια στα social media(ΦΩΤΟ)
10/09/2018 - 09:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγρια συμπλοκή νεαρών στη Λεμεσό με ρόπαλα και μαχαίρια

H Αστυνομία προχώρησε στη σύλληψη δυο προσώπων για οπλοφορία προς διέγερση τρόμου

Χειροπέδες σε 43χρονο για εμπορία και σεξουαλική εκμετάλλευση ενήλικων

Η διερεύνηση της υπόθεσης, άρχισε μετά από επιχείρηση του ΟΠΕ Λευκωσίας

Κλειστός δρόμος στην πρωτεύουσα λόγω εργασιών

Η τροχαία κυκλοφορία, διεξάγεται μέσω των οδών Λήδρας - Αγίου Μάμαντος - Πεδιαίου
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα παρασύρθηκε από τραμ τα ξημερώματα

Για τον απεγκλωβισμό της επιχείρησαν 6 πυροσβέστες με 2 οχήματα

Δίωξη για ανθρωποκτονία σε κοσμηματοπώλη που σκότωσε επίδοξο ληστή

Το περιστατικό συνέβη χθες το απόγευμα στην πλατεία Ομονοίας, στην Αθήνα

Νεκρός σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα ο Κυριάκος Γριβέας

Επί σειρά ετών υπήρξε μέλος της Κεντρικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας
Διεθνή

Γερμανία: «Ερντογάν δεν είσαι ευπρόσδεκτος»

Μαζικές κινητοποιήσεις για την επίσκεψη του Τούρκου Προέδρου στο Βερολίνο

Brexit: Πρόωρες εκλογές ενδέχεται να κηρύξει η Μέι

Συνεργάτες της πρωθυπουργού της Βρετανίας καταρτίζουν ήδη σχεδιασμούς

Ο Γκουτέρες καταδικάζει την τρομοκρατική ενέργεια στο Ιράν

Ένοπλοι άνοιξαν πυρ το Σάββατο εναντίον του κοινού σε στρατιωτική παρέλαση

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ