Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα της και ετοιμάζει...light παγωτό!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα του σπιτιού της και μας ετοιμάζει την αγαπημένη της απογευματινή συνήθεια!

H λαμπερή παρουσιάστρια μας ετοιμάζει σε απλά βήματα ένα απογευματινό light παγωτό που θα ξετρελάνει τον ουρανίσκο μας. Το γλυκό αποτελεί μια από τις απολαύσεις στην καθημερινότητά της και συμπεριλαμβάνεται στην διατροφή της.

Η ίδια ετοίμασε το βιντεάκι για τους ακόλουθούς της και "καταγγέλει" για ακόμη μια φορά το τρολάρισμα που δέχεται για τις μαγειρικές ικανόητες και επιλογές της. Η ίδια έγραψε:

Δεχομαι το τρολαρισμα του αιωνα για τις συνταγες μου αλλα συνεχιζω απτοητη!!!😂😂συνταγη no1 απογευματινο light παγωτο!!(η φωνη cartoon μας βγηκε καταλαθος!!

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Χατζηαδάμου: Η συγκινητική έκπληξη στα γενέθλιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια "σβήνει" η αγαπημένη παρουσιάστρια;
29/08/2018 - 15:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Θα παρουσίαζαν μαζί εκπομπή στην τηλεόραση; Τί απαντά η παρουσιάστρια...
19/11/2018 - 16:44

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό για 48 ώρες δεκαοκτώ κοινότητες της επαρχίας Λευκωσίας

Το Τμήμα Αναπτύξεως Υδάτων καλεί τους καταναλωτές σε εξοικονόμηση νερού

Ο φοιτητικός χάρτης της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα της εκπομπής Alpha Ενημέρωση για το πόσοι νέοι φοιτούν σήμερα στα πανεπιστήμια

Ο Αρχηγός Αστυνομίας "τρολάρει" απο το Dubai τον Υπουργό Δικαιοσύνης (ΦΩΤΟ)

Η πόζα δίπλα σ' ένα υπερ-περιπολικό και το μήνυμα για τη μεταρρύθμιση της Αστυνομίας
Ελλάδα

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν

Kοτζιάς: "Έστειλα στη φυλακή διπλωμάτες για εμπόριο οργάνων παιδιών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαριστικές αποκαλύψεις από τον τέως Υπουργό Εξωτερικών της Ελλάδος
Διεθνή

Ερντογάν: Δεν μας δεσμεύει η απόφαση του ΕΔΑΔ για αποφυλάκιση του Ντεμιρτάς

"Η τρομοκρατία συνεχίζεται" δήλωσε ο Τούρκος Πρόεδρος

Βρυξέλλες: Αστυνομικός τραυματίστηκε μετά από επίθεση με μαχαίρι

Ο δράστης φέρεται να φώναξε έξω από αστυνομικό τμήμα «ο Αλλάχ είναι μεγάλος»

Ένας νεκρός και έξι τραυματίες από εκτροχιασμό τρένου στη Βαρκελώνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σκηνή έσπευσαν περισσότερα από δέκα πυροσβεστικά οχήματα και οκτώ ασθενοφόρα

tv news

Δύο άγνωστοι πυροβολούν τον Νικόλα κι αυτός πέφτει αιμόφυρτος στον δρόμο...

Ο Ορφέας έχει όλο και πιο βίαια ξεσπάσματα... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο «To Τατουάζ»
Alpha TV Κύπρου

Ο Κωστής το σκάει κρυφά από το σπίτι του για να αποφύγει τη σύλληψη του...

Η Μαρίνα δεν απαντάει στις απανωτές κλήσεις του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/11/2018 - 17:40DEAL