Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους στόλισε για τα Χριστούγεννα και μας "στέλνει" τις ευχές της(ΦΩΤΟ)

Το 'πε και το έκανε....

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους είχε δηλώσει την Παρασκευή στον αέρα της εκπομπής της ότι σήμερα θα στόλιζε το δέντρο της οικογενειακά αφού μπήκε και ο Δεκέμβρης.

Η λαμπερή παρουσιάστρια που διανύει την δεύτερη εγκυμοσύνη της στόλισε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και πόζαρε χωρίς ίχνος μακιγιάζ μπροστά του. Η ίδια θέλησε να στείλει τις ευχές της σε όλους γράφοντας

 

Επόμενο άρθρο

"Λευκή σημαία" για Τζολί-Πιτ: Τα "βρήκανε" τρεις ημέρες πριν το δικαστήριο!

Όλες οι λεπτομέρειες του εξωδικαστικού συμβιβασμού για τα παιδιά τους...
01/12/2018 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

Το ναυάγιο Ζηνοβία "φόρεσε" για λίγο τα...γιορτινά του (BINTEO)

Λάτρεις των καταδύσεων συμμετείχαν σε εορταστική εκδήλωση για το στολισμό δέντρου
17/12/2018 - 14:24

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

Η Αριστοτέλους και ο Σοφοκλέους έκαναν πρόωρα ...Πρωτοχρονιά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Εκθαμβωτική η παρουσιάστρια σε μια ξεχωριστή βραδιά
11/12/2018 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ