Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους ξεσπά:"Έχουν γίνει τόσα σκάνδαλα, εφάαν τζαι σπάσαν"(BINTEO)

H Xριστιάνα Αριστοτέλους ξεσπά...

Η παρουσιάστρια της εκπομπής "Με Αγάπη Χριστιάνα" στο πλαίσιο σχολιασμού της συγκινητικής κίνησης του Λουκά Φουρλά να βοηθήσει μια γυναίκα που το παιδί της πάσχει από καρκίνο, μίλησε για τον γολγοθά που περνά ο μικρός Λάμπρος από το Ισραήλ.

Διαβάστε επίσης: Λάμπρος Καλλένος: Ένα παιδάκι που νίκησε τον θάνατο τρεις φορές (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ίδια έχει έρθει ήδη σε επαφή για να μπορέσει ο μικρός Λάμπρος να έχει δικαίωμα στην μάθηση και την εκπαίδευση. Μίλησε για την δέσμευση που έχει πάρει η οποία ακόμα να υλοποιηθεί. Η Χριστιάνα Αριστοτέλους εξέφρασε την δυσαρέσκεια της αναφέροντας ότι αν το παιδί ήταν άλλου θα γινόταν αστραπιαία η κίνηση βοήθειας.

«Εφάαν τζαι σπάσαν πολλοί σε τούτο τον τόπο, ας πάνε κάποια λεφτά παραπάνω σε αυτά τα μωρά και σε αυτές τις οικογένειες. Έχουν γίνει τόσα σκάνδαλα σε αυτό τον τόπο, τόσα εκατομμύρια έχουν εξανεμιστεί»

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε ότι σύντομα θα λύσει την σιωπή της με περισσότερες πληροφορίες για το θέμα. Δείτε το σχετικό βίντεο και τον μεγάλο τσακωμό που έριξε για σχετικό θέμα στην μέση του δρόμου.

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον παππού του και η ομοιότητα
23/02/2018 - 19:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί"
13/06/2018 - 16:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Εντοπίστηκε ο 14χρονος που απουσίαζε από την οικεία του

Σύμφωνα με την Αστυνομία είναι καλά στην υγεία του και βρίσκεται με τους οικείους του

Λάρνακα: Διάρρηξη κατοικίας και κλοπή χρηματικού ποσού

Σύμφωνα με την Αστυνομία δεν υπήρχαν ίχνη παραβίασης στην κατοικία

Πύργος Τηλλυρίας: Συνελήφθη 35χρονος για πρόκληση της πυρκαγιάς

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο λίγο μετά τα μεσάνυχτα
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Mεξικό: Υποψήφιος δήμαρχος δολοφονήθηκε στο σπίτι του

Από το Σεπτέμβριο του 2017 έχουν δολοφονηθεί 120 πολιτικοί και υποψήφιοι στο Μεξικό

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 08:30SLAM