Ψυχαγωγία

Η Αθηνά Οικονομάκου δημοσίευσε φωτογραφία με τον γιο της, Μάξιμο (ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου ποζάρει με τον γιο της και τρελαίνει τα social media...

Η γνωστή ηθοποιός "γιορτάζει" την επιτυχία της στο Instagram, φθάνοντας τους 800 χιλιάδες ακόλουθους με μια selfie στο κρεβάτι. Μέσα στην φωτογραφία και ο γιος της, Μάξιμος βλέποντας το χεράκι του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία

Η Αθηνά Οικονομάκου, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της έχοντας παντρευτεί για τρίτη φορά τον άντρα της, Φίλιππο Μιχόπουλο. Η ίδια δήλωσε σήμερα στην εκπομπή του Alpha Κύπρου "Ελένη" για τον έρωτά της

«Μου έκανε πρόταση γάμου, πριν μείνω έγκυος. Όταν μου έκανε πρόταση δεν το πίστεψα αρχικά γιατί γέλαγα και  στο τέλος του λέω: “Πες αλήθεια, θα πάρω τον πατέρα μου γιατί αν είναι ψέματα θα το μετανιώσεις. Δεν μπορείς να το πάρεις πίσω πια”. Δεν το πίστευα και ήταν όλο αυτό το μαγικό που αισθάνεσαι ότι ο άνθρωπός σου θέλει γάμο»

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Μιλά για την καθημερινότητα της ως μανούλα!

Η μητρότητα, το πιεστικό πρόγραμμα και τα κιλά της εγκυμοσύνης..
17/11/2018 - 13:57

Αθηνά Οικονομάκου: Η αλλαγή στη συμπεριφορά του συζύγου της που δεν περίμενε!

Αποκαλύπτει σε ποιον μοιάζει ο γιος της και πότε θα γίνει βάφτιση του...
16/11/2018 - 12:28

M.Σοφοκλέους:"Έγιναν τα αίσχη και τα ρεζιλίκια στον γάμο της Οικονομάκου"-ΒΙΝΤΕΟ

Αποκαλύπτει την πρόταση ρόλου σε ελληνικό σίριαλ και τα απρόοπτα του γάμου της Οικονομάκου
19/10/2018 - 11:40

Αθηνά Οικονομάκου: «Ο πρώτος μας γάμος ήταν πολύ δικός μας»(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αποκαλύψεις για τον πρώτο και «μυστικό» γάμο με τον σύζυγο της Φίλιππο..
19/10/2018 - 10:19

Αθηνά Οικονομάκου: Η "επική" απάντηση της σε προσβλητικό σχόλιο(ΦΩΤΟ)

Το αρνητικό σχόλιο για τις "παρεμβάσεις" που έχει κάνει στο πρόσωπο της και η απάντηση…
18/10/2018 - 09:57

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη για την αντίδραση της στην πρόταση γάμου(ΒΙΝΤΕO)

Οι αποκαλύψεις για την πρόταση γάμου και όλα όσα έγιναν στον γάμο της...
16/10/2018 - 17:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στους δρόμους απο αύριο η Αστυνομία με στόχο τον έλεγχο ταχύτητας (BINTEO)

Έμφαση στα προβληματικά και υπό παρακολούθηση μελανά σημεία του οδικού δικτύου

Λονδρέζικος "αέρας" στους δρόμους της Λεμεσού... (ΦΩΤΟ)

Τα διώροφα κόκκινα λεωφορεία έκαναν την εμφάνιση τους στην οδό Ανεξαρτησίας

Kλειστοί δρόμοι στη Λάρνακα λόγω του διεθνή μαραθωνίου «Radisson Blu»

Δείτε τις περιοχές επηρεάζονται και τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις που εφαρμόζει η Αστυνομία
Ελλάδα

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων
Διεθνή

Βρετανίδα Πρωθυπουργός: «Δεν υπάρχει εναλλακτικό σχέδιο για το Brexit»

Πιέσεις προς την Τερέζα Μέι για αλλαγή του σχεδίου συμφωνίας πριν τη Σύνοδο Κορυφής

Περιοδεία Ντόναλτ Τράμπ στις πυρόπληκτες περιοχές της Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

76 νεκροί και 1,276 αγνοούμενοι ο μέχρι στιγμής τραγικός απολογισμός της πύρινης λαίλαπας

"Πλήρης αναφορά" για τον φόνο Κασόγκι ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

Ντόναλτ Τράμπ: Η έκθεση της αμερικανικής κυβέρνησης θα καταδείξει "ποιος το έκανε"

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 13:0024 ΩΡΕΣ