Ψυχαγωγία

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αποκαλύπτει γιατί είπε το "ναι" στον Alpha Κύπρου

H Bασιλική Χατζηαδάμου είναι η νέα ηχηρή και λαμπερή παρουσία του Alpha Κύπρου που σε λίγες ημέρες και συγκεκριμένα στις 20 Ιανουαρίου θα κάνει πρεμιέρα με την εκπομπή "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια". Σε συνέντευξή της στο DownTown και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, η αγαπημένη παρουσιάστρια μιλά για την απόφαση της να γίνει μέλος της οικογένειας του Alpha, τα συναισθήματά της αλλά και γιατί είπα το μεγάλο "ναι".

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Η ίδια ανέφερε χαρακτηριστικά,

"Με τον Alpha συζητήσαμε αρκετά μέχρι να καταλήξουμε. Το concept που μου είχαν προτείνει, ταίριαζε με τα θέλω μου και με έκανε να αισθανθώ ασφάλεια και να προχωρήσω. Μετά το τέλος της συνεργασίας μου με την «Παραδοσιακή Βραδιά» στο Σίγμα, δέχτηκα τηλεφώνημα από στέλεχος του Alpha Κύπρου.

βασιλικη

Οφείλω να ομολογήσω ότι είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που ανήκω στο δυναμικό του. Η όμορφη συνεργασία που έχει ξεκινήσει και η εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει μόνο όρεξη για δουλειά μου προκαλεί."

 

Η Βασιλική Χατζηαδάμου, έχοντας μια άρρηκτη συνεργασία με το κανάλι των Λατσιών ανοίγει πανιά για το Σάββατο στις 20 Ιανουαρίου στις 21.15 όπου θα δούμε ένα πάντρεμα κυπριακής και κρητικής μουσικής με έντονο το στοιχείο της παράδοσης και όχι μόνο.

 

Επόμενο άρθρο

Η παράσταση "Προμηθέας Δεσμώτης Ι" για 6 ακόμα παραστάσεις

Το τραγικό έργο του Αισχύλου με την μοναδική ερμηνεία της ηθοποιού Κατερίνας Λούρα
12/01/2018 - 16:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Κυπέλλου η ΚΟΠ

Ο μεγάλος τελικός θα μεταδοθεί από τον Alpha Κύπρου
26/11/2018 - 19:24

Αιματοβαμμένο πατρικό χάδι στο... «ΚΑΡΜΑ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

"Η μεγαλύτερη μου αγάπη με... «μετέτρεψε» σε τέρας-δολοφόνο"
23/11/2018 - 09:58

Πασίγνωστός ποδοσφαιριστής "εισβάλλει" στην Φαμίλια σε ρόλο-έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αφήνει για λίγο τα γήπεδα και δίνει ρεσιτάλ γέλιου με μια... οδοντόβουρτσα
22/11/2018 - 12:06

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Aύριο η κλήρωση του πρώτου γύρου του κυπέλλου Coca Cola

O τελικός θα μεταδοθεί από τον ALPHA Kύπρου
05/11/2018 - 09:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διορία 8 ημερών δίνουν οι λιμενεργάτες για να μην κλιμακώσουν τα μέτρα τους

Πραγματοποίησαν δίωρη στάση εργασίας στο λιμάνι Λεμεσού

Από αναμμένο κάρβουνο καταστράφηκε ολοσχερώς αποθήκη στην Πάφο

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική Υπηρεσία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Το πρώτο χάπι που καταπίνεται και ελέγχεται μέσω Bluetooth είναι γεγονός

Μπορεί να διαγνώσει προβλήματα υγείας και να παρέχει φάρμακα στον οργανισμό

ISIS: ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Στρασβούργο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της "εξουδετέρωσης" του από τις δυνάμεις ασφαλείας

Τραμπ: Προορίζει τον γαμπρό του για προσωπάρχη του Λευκού Οίκου

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ενδέχεται να διορίσει τον Κούσνερ στη θέση του Κέλι

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ