Ψυχαγωγία

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αποκαλύπτει γιατί είπε το "ναι" στον Alpha Κύπρου

H Bασιλική Χατζηαδάμου είναι η νέα ηχηρή και λαμπερή παρουσία του Alpha Κύπρου που σε λίγες ημέρες και συγκεκριμένα στις 20 Ιανουαρίου θα κάνει πρεμιέρα με την εκπομπή "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια". Σε συνέντευξή της στο DownTown και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, η αγαπημένη παρουσιάστρια μιλά για την απόφαση της να γίνει μέλος της οικογένειας του Alpha, τα συναισθήματά της αλλά και γιατί είπα το μεγάλο "ναι".

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Η ίδια ανέφερε χαρακτηριστικά,

"Με τον Alpha συζητήσαμε αρκετά μέχρι να καταλήξουμε. Το concept που μου είχαν προτείνει, ταίριαζε με τα θέλω μου και με έκανε να αισθανθώ ασφάλεια και να προχωρήσω. Μετά το τέλος της συνεργασίας μου με την «Παραδοσιακή Βραδιά» στο Σίγμα, δέχτηκα τηλεφώνημα από στέλεχος του Alpha Κύπρου.

βασιλικη

Οφείλω να ομολογήσω ότι είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που ανήκω στο δυναμικό του. Η όμορφη συνεργασία που έχει ξεκινήσει και η εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει μόνο όρεξη για δουλειά μου προκαλεί."

 

Η Βασιλική Χατζηαδάμου, έχοντας μια άρρηκτη συνεργασία με το κανάλι των Λατσιών ανοίγει πανιά για το Σάββατο στις 20 Ιανουαρίου στις 21.15 όπου θα δούμε ένα πάντρεμα κυπριακής και κρητικής μουσικής με έντονο το στοιχείο της παράδοσης και όχι μόνο.

 

Επόμενο άρθρο

Η παράσταση "Προμηθέας Δεσμώτης Ι" για 6 ακόμα παραστάσεις

Το τραγικό έργο του Αισχύλου με την μοναδική ερμηνεία της ηθοποιού Κατερίνας Λούρα
12/01/2018 - 16:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live
22/06/2018 - 14:09

Νέα μεγάλη παραγωγή έρχεται στον ALPHA Κύπρου

Συμφωνία μεταξύ ALPHA Κύπρου και Armoza για την κωμωδία La Famiglia
18/06/2018 - 10:38

Alpha Κύπρου: Για δεύτερη χρονιά με οικολογική πιστοποίηση Green Office

Ο πρώτος τηλεοπτικός σταθμός της Κύπρου που κατακτά τη σημαντική περιβαλλοντική διάκριση
07/06/2018 - 17:44

«Πάμε Πακέτο»: Μια εκπομπή σταθμός με δίδυμα αδέρφια που δεν έχουν ιδωθεί ποτέ

Αυτή την Κυριακή, 10 Ιουνίου, στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου
05/06/2018 - 11:59

Baby boom στον Αlpha Κύπρου...!!

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η δημοσιογράφος Έρικα Καβάζη και ο σύζυγος της Νικόλας
18/05/2018 - 10:14

Η δημοσιογραφική ομάδα του Alpha αποχαιρέτησε τον Γιώργο Τσαλακό(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Για τον καθένα από εσάς να ξέρετε, έχω ένα ξεχωριστό κομματάκι στη καρδιά μου"
28/04/2018 - 15:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θεόδωρος Πυρίλλης και Γιάννης Καρούσος: "Δεν θα τους περάσει"

Διαμάχη Δήμων Αμμοχώστου και Λάρνακας για τα διαγραμμένα χρέη προς το ΧΥΤΥ

Εκδόθηκε στις κυπριακές αρχές και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής

Καταζητείτο για συνομωσία προς διάπραξη φόνου κατά του Αλέξη Μαυρομιχάλη

SOS για τις κακόβουλες πυρκαγιές εκπέμπει ο Ιωνάς Νικολάου

"Δεν χωράει δικαιολογία για τέτοιες πράξεις", δηλώνει μέσω ανακοίνωσης ο Υπ. Δικαιοσύνης
Ελλάδα

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων
Διεθνή

Όλα τα σενάρια ανοιχτά για τις εκλογές στην Τουρκία

Τί λένε οι δημοσκοπήσεις μια ανάσα πριν τη μεγάλη εκλογική αναμέτρηση

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 20:15ALPHA NEWS