Ψυχαγωγία

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αποκαλύπτει γιατί είπε το "ναι" στον Alpha Κύπρου

H Bασιλική Χατζηαδάμου είναι η νέα ηχηρή και λαμπερή παρουσία του Alpha Κύπρου που σε λίγες ημέρες και συγκεκριμένα στις 20 Ιανουαρίου θα κάνει πρεμιέρα με την εκπομπή "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια". Σε συνέντευξή της στο DownTown και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, η αγαπημένη παρουσιάστρια μιλά για την απόφαση της να γίνει μέλος της οικογένειας του Alpha, τα συναισθήματά της αλλά και γιατί είπα το μεγάλο "ναι".

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Η ίδια ανέφερε χαρακτηριστικά,

"Με τον Alpha συζητήσαμε αρκετά μέχρι να καταλήξουμε. Το concept που μου είχαν προτείνει, ταίριαζε με τα θέλω μου και με έκανε να αισθανθώ ασφάλεια και να προχωρήσω. Μετά το τέλος της συνεργασίας μου με την «Παραδοσιακή Βραδιά» στο Σίγμα, δέχτηκα τηλεφώνημα από στέλεχος του Alpha Κύπρου.

βασιλικη

Οφείλω να ομολογήσω ότι είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που ανήκω στο δυναμικό του. Η όμορφη συνεργασία που έχει ξεκινήσει και η εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει μόνο όρεξη για δουλειά μου προκαλεί."

 

Η Βασιλική Χατζηαδάμου, έχοντας μια άρρηκτη συνεργασία με το κανάλι των Λατσιών ανοίγει πανιά για το Σάββατο στις 20 Ιανουαρίου στις 21.15 όπου θα δούμε ένα πάντρεμα κυπριακής και κρητικής μουσικής με έντονο το στοιχείο της παράδοσης και όχι μόνο.

 

Επόμενο άρθρο

Η παράσταση "Προμηθέας Δεσμώτης Ι" για 6 ακόμα παραστάσεις

Το τραγικό έργο του Αισχύλου με την μοναδική ερμηνεία της ηθοποιού Κατερίνας Λούρα
12/01/2018 - 16:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελκυστικές τιμές στα εισιτήρια του Super Cup

O αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από τον ALPHA Kύπρου στις 29 Σεπτεμβρίου
21/09/2018 - 19:43

Πως ο Alpha Κύπρου πήρε τα δικαιώματα του Σούπερ Καπ και του Τελικού Κυπέλλου

Οι δύο (απ' τους τρεις) τίτλους της ποδοσφαιρικής σεζόν 2018-19 κρίνονται εδώ!
21/09/2018 - 13:13

Πρεμιέρα για τη «ΦΑΜΙΛΙΑ» με ψυχολόγο τον... Σταρόβα-Όλες οι λεπτομέρειες

Η ημερομηνία και η ώρα προβολής της νέας κωμικής σειράς
19/09/2018 - 22:21

«24 ΩΡΕΣ» έρχεται στον ALPHA Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες...

Μάθετε την ημερομηνία της πρεμιέρας και την ώρα προβολής της εκπομπής
19/09/2018 - 11:33

Το "Τατουάζ" επιστρέφει στον Alpha Kύπρου - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα!

Μια μικρή γεύση από τις καταιγιστικές εξελίξεις που έρχονται...
04/09/2018 - 09:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ