Ψυχαγωγία

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο της κορούλας της (ΦΩΤΟ)

Η Βίκυ Καγιά γιόρτασε τα γενέθλια της μικρής της κόρης και μέσα από μια φωτογραφία μοιράστηκε την ευτυχισμένη μέρα με τους ακόλουθούς της.

Η ίδια ανέβασε φωτογραφία στο Instagram με την μικρή να παίζει σε ένα αλογάκι και μας έδειξε για πρώτη φορά το πρόσωπό της. Οι φίλοι και συγγενείς λένε ότι της μοιάζει πολύ και από το λίγο που παρατηρούμε, ισχύει.

Δείτε τη σχετική φωτογραφία. Στην λεζάντα η Βίκυ Καγιά έγραψε:

«Χρόνια Πολλά ηλιαχτίδα μου! Ξεχωριστό, φωτεινό, παιχνιδιάρικο και αστείο μικρό μου κορίτσι! Είμαι η πιο τυχερή μαμά στην Γη! Σε αγαπάμε πάρα πολύ!»

Επόμενο άρθρο

Ο γιος του Πικέ και της Σακίρα αντιγράφει το χορό της τραγουδίστριας(ΒΙΝΤΕΟ)

Το βιντεάκι έγινε viral σε λίγα λεπτά... Τελικά βρήκαμε ποιος κληρονόμησε το ταλέντο
26/05/2018 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιατί πρέπει να δρούμε άμεσα στα τραύματα;

Μια επικίνδυνη κατάσταση για την ζωή μας λόγω ατυχημάτων
11/05/2018 - 18:07

Ξεχάστε το μπικίνι...έρχεται το φατσακίνι!

Το νέο είδος μαγιό που θα κάνει θραύση!(;)
26/03/2018 - 11:19

Bίκυ Καγιά:"Ήταν σοκαριστικό να βλέπεις το μωρό μου να κλαίει και να μελανιάζει"

Η παρουσιάστρια-μοντέλο σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση
20/03/2018 - 10:00

Βίκυ Καγιά: Το πρόβλημα υγείας μετά την γέννα που την άφησε στο νοσοκομείο

Όσα ανέφερε για την περιπέτεια υγείας της, και τις μέρες που γίνεται...πολύτεκνη μητέρα
15/03/2018 - 09:45

Και όμως είναι η Βίκυ Καγιά - Δείτε την πως ήταν στα πρώτα της βήματα (ΦΩΤΟ)

Με πιο σκούρα μαλλιά και πολύ πιο αδύνατη ποζάρει στον φακό 25 χρόνια πριν
03/03/2018 - 12:24

Ασυμμετρίες προσώπου και ό,τι χρειάζεται να ξέρετε

Ασυμμετρίες: Ένα σύνηθες φαινόμενο που διορθώνεται!
08/02/2018 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θανατηφόρο Πάφου: "Έσβησε" μπροστά στα μάτια των παιδιών του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύο μοιραία λάθη του άτυχου Ζαχαρία Ευριπίδου

Τραγωδία στη Λάρνακα: 5χρονο αγγελούδι έχασε τη ζωή του (ΒΙΝΤΕΟ)

Δίνει μάχη με τη ζωή το αδελφάκι του - Οι συνθήκες του φοβερού τροχαίου

Δραματική έκκληση Reaction: Το πρωί ένας πατέρας, τώρα ένα παιδάκι 5 ετών

Ζητεί από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας να καλέσει εθνική σύσκεψη για τα τροχαία
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων ζήτησε ο Τσίπρας από τον Ερντογάν

Τηλεφωνική επικοινωνία των δύο αντρών μετά τις εκλογές στην Τουρκία

Ρέγκλινγκ: Δεν έχω αμφιβολία ότι η Ελλάδα θα επανέλθει στις αγορές

«Η ελληνική οικονομία αναδιαρθρώθηκε πλήρως τα τελευταία οκτώ χρόνια»

"Έφυγε" απο τη ζωή ο αγαπημένος των social media Χρήστος Γραμματίδης (ΦΩΤΟ)

Με χιούμορ, θάρρος και αυτοσαρκασμό παρέδωσε μαθήματα ζωής σε εκατοντάδες χρήστες
Διεθνή

Συγκλονίζουν οι εικόνες αβοήθητων μεταναστών στην έρημο Σαχάρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκαταλείπονται στους 48 βαθμούς Κελσίου, χωρίς φαγητό και νερό

Πούτιν και Ερντογάν δίνουν προτεραιότητα στην ενεργειακή συνεργασία

Ο Ρώσος Πρόεδρος συνεχάρη τον Τούρκο ομόλογο του τηλεφωνικώς για την επανεκλογή του

Ακριβά θα πληρώσει το Ηνωμένο Βασίλειο την επίσκεψη Τραμπ τον ερχόμενο μήνα

6.6 εκατομμύρια δολάρια θα στοιχίσει στη βρετανική κυβέρνηση

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ