Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει μικρά μυστικά από την διατροφή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, αποκάλυψε μέσα από την εκπομπή της κάποια μυστικά από την διατροφή της...

Η αγαπημένη παρουσιάστρια, έχει επανέλθει στις επαγγελματικές υποχρεώσεις της και έχει χάσει ήδη αρκετά κιλά από την εγκυμοσύνη της. Η ίδια όμως θέλει να φτάσει στο επιθυμητό, έχοντας ξεκινήσει εδώ και λίγο καιρό διατροφή.

Μέσα από την στήλη της κουζίνας και ενώ η Μαριέλλα Χρίστου ετοίμαζε ένα γλυκό για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, η παρουσιάστρια αποκάλυψε μερικά tips από την διατροφή της.

χρι

H Xριστιάνα, δήλωσε ότι στοχεύει να χάσει τα τελευταία περιττά κιλά της εγκυμοσύνης της, ακολουθώντας συγκεκριμένη διατροφή. Η ίδια ακολουθεί έξι γεύματα διάρκεια της ημέρας, στις οποίες εμπεριέχεται κάποιες φορές και ένα γλυκό την ημέρα. Ο στόχος της είναι να τρώει τα πάντα με μέτρο.

Μέσα στις συμβουλές που έδωσε, τις οποίες και ακολουθεί είναι ότι τρώει πρωινό, μετά από δυο ώρες σνακ (ίσως με κάποια σαλάτα), πριν το μεσημεριανό δυο φρούτα και στη συνέχεια το γεύμα της (όπως φακές και κοτόπουλο που είχε και σήμερα). Το απόγευμα συνεχίζει με δυο μπισκότα ή ένα σάντουιτς που είχε και σήμερα και ένα βραδινό με ένα γιαούρτι.

Δείτε όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της αλλά και τις συμβουλές που ακολουθεί.

Επόμενο άρθρο

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά:Με μια καρδιά "γιόρτασαν" τον...Βαλεντίνο(ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασαν την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και η κοινή τους λεζάντα
14/02/2018 - 15:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πάρτι έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τα γενέθλιά της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια "έσβησε" κεράκια έχοντας στο πλευρό τον αγαπημένο της Εφράιμ
23/09/2018 - 21:32

Μάθε το μυστικό - Αυτές είναι οι 5 τροφές που θα εξαφανίσουν την πείνα σου!

"Γέμισε" το στομάχι σου και σταμάτα να τσιμπολογάς...
23/09/2018 - 12:35

Λόγοι να ξυπνήσεις!10 ιδέες για υγιεινά και νόστιμα πρωινά που θα σε ξετρελάνουν

Εύκολες αλλά πεντανόστιμες λύσεις για να ξεκινήσεις την μέρα σου
20/09/2018 - 08:43

Απορίες...τέλος! Ποια από αυτές τις μπανάνες είναι η πιο υγιεινή και γιατί;

Φρόντισε να υπάρχει στο καλάθι σου και να μην την αποφεύγεις...
20/09/2018 - 08:38

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ