Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "εισέβαλλε" στον Alpha όπως δεν περίμενε κανείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους καταφθάνει στον Alpha Κύπρου και στα γραφεία του "Με Αγάπη Χριστιάνα".

Η αγαπημένη παρουσιάστρια έφτασε στις εγκαταστάσεις του σταθμού έτσι όπως δεν περίμενε κανείς.

Η Χριστιάνα από ότι φαίνεται τρέχει για να τα προλάβει όλα και δεν πρόλαβε ούτε να στεγνώσει το μαλλί της, μετά από το μπάνιο της και ήρθε με την πετσέτα στα μαλλιά.

Ο δημοσιογράφος της εκπομπής, Χάρης Παπαθεοχάρους αντικρίζοντας το θέαμα δεν άντεξε και έκανε story το γεγονός. Δείτε τί είπε η Χριστιάνα Αριστοτέλους γιατί πήγε έτσι στο κανάλι αλλά και ποια σταρ αντιγράφει...

Επόμενο άρθρο

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου... νυφούλα (ΦΩΤΟ)

Το εντυπωσιακό νυφικό που φόρεσε και ο χορός της
19/01/2018 - 13:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια μεταλλάχτηκε σε....."ντίβα με τρελές απαιτήσεις"!
22/02/2018 - 17:37

H Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει τα κιλά της!

Τέσσερις μήνες μετά την εγκυμοσύνη της "μαρτυρά" τον αριθμό με μία φωτογραφία
22/02/2018 - 13:00

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

Αριστοτέλους - Eφραίμ: Όλες οι λεπτομέρειες για τη βάφτιση της κόρης τους

Πού θα βαφτίσει; Ποια εποχή; Ποιος είναι ο νονός αλλά και το πρόβλημα με τον... Εφραίμ
21/02/2018 - 13:07

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πειθαρχική έρευνα για τον ιατρικό λειτουργό στο Νοσοκομείο Λευκωσίας

Φέρεται να ειρωνευόταν ασθενή με συμπτώματα εγκεφαλικού

Λάρνακα: Απομάκρυνση των δεξαμενών αποθήκευσης υγραερίου ζητούν Ευρωβουλευτές

Καλούν τις κυπριακές αρχές να επιταχύνουν τη διαδικασία απομάκρυνσης

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 48χρονου Γεωργιανού, για το φόνο του Λεωνίδη

Πρόκειται για το δεύτερο πρόσωπο που αναζητούσαν οι αστυνομικές αρχές
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Tο κουρδικό Κόμμα ζητά να σταματήσει η τουρκική επίθεση στο Αφρίν

«Η Τουρκία δεν έχει να κερδίσει τίποτα από την επιχείρηση του Αφρίν»

Μέρκελ: Ευρωπαϊκές απαντήσεις στα μεγάλα προβλήματα

Το πρώτο κεφάλαιο της προγραμματικής συμφωνίας είναι αφιερωμένο στην Ευρώπη

Ρωσία: Ελεύθερος αφέθηκε ο ηγέτης της αντιπολίτευσης Αλεξέι Ναβάλνι

"Βγήκα από τον οδοντίατρο: καλημέρα, δεύτερη ταξιαρχία της αστυνομίας, συλλαμβάνεστε"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και της λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 18:05ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ