Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους γιόρτασε τα γενέθλια της on air!(ΒΙΝΤΕΟ)

Έκπληξη για τα 35α γενέθλια της  Χριστιάνας Αριστοτέλους, ετοίμασαν οι συνεργάτες της κατά τη διάρκεια της εκπομπής.

Οι συνεργάτες της, για να της ευχηθούν «Χρόνια Πολλά»  της ετοίμασαν ένα χιουμοριστικό βίντεο με αστείες στιγμές της κατά τη διάρκεια των εκπομπών της ενώ στη συνέχεια της ετοίμασαν μια τούρτα με την ίδια να εξομολογείται ότι φέτος έζησε τα πιο ωραία γενέθλια αφού είχε στην αγκαλιά της, την κόρη της.  

Δείτε το απόσπασμα από την εκπομπή: 

 

Επόμενο άρθρο

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Μίλησε πρώτη φορά για την διάλυση του γάμου του

Όσα δήλωσε για την ακύρωση του γάμου του τελευταία στιγμή και πως το αντιμετώπισε..
24/09/2018 - 12:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ.Αριστοτέλους:Οι πισώπλατες μαχαιριές στον χώρο και τα σχόλια για τα κιλά της!

"Θα έκανα δημόσια θηλασμό"-Η απάντηση για την αμοιβή της και την εικόνα της στο Instαgram
16/12/2018 - 12:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ