Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα σέξυ και όποιος αντέξει...

Η αγαπημένη και γνωστή παρουσιάστρια που περιμένει το δεύτερο παιδάκι της και βρίσκεται σε προχωρημένη κύηση δεν χάνει την θηλυκότητά της και το sex appeal. Η ίδια ανέβασε φωτογραφία στα social media προκαλώντας τα εγκωμιαστικά σχόλια και τον θαυμασμό.

Με σέξυ σούπερ μίνι πηγαίνει με τον floor manager στο στούντιο ενώ βρέχει. Χαμόγελα, σέξυ παρουσία και μια ακόμη εντυπωσιακή εμφάνιση για την εκπομπή του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα".

Δείτε την εμφάνισή της και την σχετική ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

Η Αριστοτέλους στόλισε για τα Χριστούγεννα και μας "στέλνει" τις ευχές της(ΦΩΤΟ)

Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο, η φωτογραφία και η αντίστροφη μέτρηση
01/12/2018 - 18:55

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
23/11/2018 - 18:24

Αυτά είναι τα 10+1 πιο sexy μοντέλα της Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Κρατήστε την ανάσα σας γιατί κυκλοφορούν ανάμεσά μας...
21/11/2018 - 20:14

"Έσταξε μέλι" η Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και... "τρέχει" στο γήπεδο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία στον αγώνα της Εθνικής και το "στριπτίζ" με την φανέλα της ομάδας on air
16/11/2018 - 19:12

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλαγή σκυτάλης στην Προεδρία της Συνομοσπονδίας Γονέων Δημοτικής Εκπαίδευσης

Ποια είναι η νέα σύνθεση της Εκτελεστικής Γραμματείας και τι δηλώνει ο νέος Πρόεδρος

Ξανά στους δρόμους η Αστυνομία με νέα εκστρατεία ελέγχου

Επιχειρεί την πάταξη του φαινομένου της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: "Η Ιταλία να έχει την ίδια αντιμετώπιση με όλες τις χώρες"

Εξέφρασε την ελπίδα, να υποβληθεί αναθεωρημένο σχέδιο προϋπολογισμού στην ΕΕ

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα