Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αρτεμίου τρολάρει την εκπομπή της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η  Χριστιάνα Αρτεμίου, που την απολαμβάνουμε μέσα από την σειρά του Alpha Κύπρου "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη και σκόρπισε γέλια αλλά και εκμυστηρεύσεις.

Η δημοφιλής ηθοποιός σχολίασε έπειτα από ερώτηση του Λούη, αν θα παρουσίαζε απογευματινή ψυχαγωγική εκπομπή έπειτα και από την αντικατάσταση που έκανε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους πρόσφατα. Με δόση χιούμορ η Χριστιάνα Αρτεμίου απάντησε και σχολίασε την θεματολογία αλλά και αν θα έκανε αυτό το βήμα

Όποτε λείπει αυτή η κοπέλα, τηλεφωνούν σε εμένα. Δεν ξέρω...

Βλέπω τον εαυτό μου σε τέτοιου είδους εκπομπές μόνο αν έχει κάνει με χαβαλέ, να περνούμε καλά γιατί ξέρω τα χωράφια του καθενός πρέπει να είναι χωράφια του καθενός. Δηλαδή ο ηθοποιός είναι καλά στα θέατρα, στις τηλεoράσεις του, άντε σε μια εκπομπή που έχει σάτιρα... δηλαδή να είναι το αντικείμενο σου.

Τώρα να βάφομαι, να βάζω δυόμισι μέτρα βλεφαρίδα, να το παίζω κουκλίτσα κάθε απόγευμα και να κουνώ το μαλλί και να λέω "Τί ωραία που περνούμε"... δεν το μπορώ

αρτεμιου

Ή αυτό που βάζουν μουσικές όταν ξεκινά η εκπομπή... χωρίς να υπάρχει λόγος. Θωρείς τους να χορεύουν να τραγουδούν χωρίς λόγο. Λαλείς κάτι θα γίνει, έχουν γενέθλια, θα φέρουν μια τούρτα... τίποτα δεν γίνεται. Κόβεται το τραγούδι και σου λένε, σήμερα θα ξεκινήσουμε με ένα δυσάρεστο γεγονός.

Ή το άλλο που λένε πλημμύρες στην Ελλάδα, πέθανε πάρα πολύς κόσμος, είναι πάρα πολύ λυπηρό. Και αλλάζουμε θέμα και λένε πάμε να δούμε τί θα μαγειρέψουμε σήμερα. Σε κάτι τέτοιου είδους εκπομπή δεν με βλέπω. Δεν γίνεται ρε Λούη. Και όμως γίνεται...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

Συγκλονίζει η Αρτεμίου:Η αποκάλυψη για την φίλη της που κατέληξε στην πορνεία!

Η αποκάλυψη για τη φίλη της και ο ρόλος της μητέρας της
08/11/2018 - 13:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έφυγε" ο φύλακας άγγελος του Αποστόλου Ανδρέα (BINTEO)

Η κυρά Δέσποινα άφησε την τελευταία της πνοή στα 99 της χρόνια

Πορεία μνήμης από μαθητές για την επέτειο του Πολυτεχνείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισχυρή αστυνομική δύναμη συγκεντρώθηκε έξω από την Αμερικανική πρεσβεία

Σήκωσαν γούνες χιλιάδων ευρώ μέσα σε τρία λεπτά στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Από τη σκηνή παραλήφθησαν τεκμήρια καθώς και κλειστά κυκλώματα
Ελλάδα

"Όχι" Ιεράς Συνόδου στη συμφωνία Τσίπρα-Ιερώνυμου για τη μισθολογία των κληρικών

Ζητούν να παραμείνουν οι ιερείς στο καθεστώς των δημοσίων υπαλλήλων

Προπηλάκισαν τον Υπουργό Παιδείας και βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ, στο Πολυτεχνείο

Τους επιτέθηκαν και δεν τους άφησαν να καταθέσουν στεφάνι

Γυαλιά καρφιά τα έκαναν στο οίκημα της Πρωτοπορίας στην Πάτρα (ΦΩΤΟ)

Πως απαντά η Πρωτοπορία μετά την επίθεση αναρχικών, το βράδυ της Πέμπτης
Διεθνή

O Stephen Barclay είναι ο νέος Υπουργός αρμόδιος για το Brexit

Πιθανότατα την ερχόμενη εβδομάδα η διαδικασία μομφής σε βάρος της Tερέζα Μέι

Χαν και Μογκερίνι μεταβαίνουν στην Τουρκία

Στην Άγκυρα για τη διεξαγωγή πολιτικού διαλόγου υψηλού επιπέδου

Χουριέτ: Η Τουρκία έχει στοιχεία που "καίνε" τη Σαουδική Αραβία για τον Κασόγκι

Δεύτερη ηχογράφηση αποδεικνύει ότι η δολοφονία ήταν προμελετημένη

tv news

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

H καθημερινότητα των ψαράδων και ο αγώνας για ένα αμφίβολο μεροκάματο...

«24 Ώρες» Μαζί με τους ψαράδες του Ακάμα. Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 16/11/2018 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW