Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα με οδηγό τον Σάκη έκανε το...Ιρλανδικό kiki challenge(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα μετά τον φαντασμαγορικό τους γάμο την περασμένη εβδομάδα στη Σίφνο,  βρίσκονται στην Ιρλανδία και πιο συγκεκριμένα στο Δουβλίνο για το γαμήλιο ταξίδι τους.

Η Χριστίνα, φαν των μέσων κοινωνικής δικτύωσης έχει δημιουργήσει μια ωραία σχέση ανάμεσα σε αυτή και τους «ακόλουθους» της αφού φροντίζει να διαβάζει και να απαντάει σε όλα τα μηνύματα που της στέλνουν. Αυτή τη φορά οι followers, της ανέθεσαν μια «δοκιμασία» και αυτή δεν ήταν άλλη από την μόδα της εποχής και το «kiki challenge»!

Φυσικά, αποδέχτηκε την πρόκληση και παρόλο που αποκάλυψε ότι δεν είχε ιδέα τι είναι η συγκεκριμένη πρόκληση, έψαξε, έμαθε και μας χάρισε ένα από τα πιο όμορφα «kiki challenge»  που είδαμε να κυκλοφορούν στο διαδίκτυο. Σε ρόλο οδηγού και camera-man  ήταν ο σύζυγος της, Σάκης Τανιμανίδης.

Επόμενο άρθρο

Ο Μάρκος Σεφερλής έχει γενέθλια - Δεν φαντάζεστε πόσα κεράκια "έσβησε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το γλυκό μήνυμα της συζύγου του και το βίντεο που ανέβασε ο ίδιος τραγουδώντας...
09/09/2018 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα στιγμιότυπα από τον γάμο τους που είδαμε για πρώτη φορά και τα τρυφερά λόγια της Μπόμπα
03/12/2018 - 13:58

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Βρετανία: Πρόταση μομφής κατά της Τερέζα Μέι

Συγκεντρώθηκαν οι 48 επιστολές και πλέον πάει για καθαίρεση

Το χρονικό της αιματηρής επίθεσης στο κέντρο του Στρασβούργου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις νεκροί μετά από πυροβολισμούς σε Χριστουγεννιάτικη αγορά

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ