Ψυχαγωγία

Η εγκυμονούσα Κατερίνα Τσάβαλου "έχτισε" την κοιλιά της λίγο πριν γεννήσει

Την πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής τους διανύουν η Κατερίνα Τσάβαλου και ο σύντροφός της, Δημήτρης Στεργίου, καθώς σε λίγους μήνες πρόκειται να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πρώτιο τους παιδάκι.

Η ηθοποιός φαίνεται πως απολαμβάνει απόλυτα τους μήνες της εγκυμοσύνης, ενώ δεν χάνει την ευκαιρία να μοιράζεται στιγμές απο την καθημερινότητά της ως εγκυμονούσα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Χθες μάλιστα, η μέλλουσα μανούλα που βρίσκεται τώρα στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης της, αποφάσισε να φτιάξει το καλούπι της φουσκωμένης της κοιλίτσας με γύψο, για να έχει για πάντα ένα ενθύμιο από την πρώτη της εγκυμοσύνη.

Η συγκεκριμένη τεχνική λέγεται "Pregnancy Belly Cast" και είναι πολύ διαδεδομένη στο εξωτερικό, όπου σχεδόν όλες οι μέλλουσες μανούλες το κάνουν σε κάθε τους εγκυμοσύνη και μάλιστα πολλές από αυτές το κάνουν μόνες τους στο σπίτι.

Η Κατερίνα Τσάβαλου λοιπόν με την βοήθεια της φίλης της Καρολίνας Οικονομίδου που είναι ειδικός, έκανε το πρώτο της Pregnancy Belly Cast και το ποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό!

Η ίδια, θέλησε  μάλιστα να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους κι ένα βίντεο από την διάρκεια της προετοιμασίας, γράφοντας στη λεζάντα που το συνόδευε:

 "Η τύπισσα τα σπάει!!!! Τώρα και στην Ελλάδα για να θυμάσαι την πιο όμορφη φάση της ζωής σου! #backstage Μπες και δες αξίζει!!!! Θα ανεβάσω και το τελικό αποτέλεσμα!! Σε ευχαριστώ Καρολίνα"

 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική ομάδα «Σόλο για Τρεις» ανοίγει αυλαία με την παράσταση «ΠΙΝΤΕΡ Χ 8»

Η παράσταση που αποτίει φόρο τιμής στον νομπελίστα συγγραφέα Χάρολντ Πίντερ
13/01/2018 - 08:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby boom: Γέννησε η Κατερίνα Τσάβαλου!

Η γλυκιά ηθοποιός έγινε για πρώτη φορά μανούλα και πλέει σε πελάγη ευτυχίας
25/01/2018 - 12:44

Κατερίνα Τσάβαλου : Η αποκάλυψη για τον γάμο της και το φύλου του μώρου

Η αγαπημένη ηθοποιός αποκάλυψε πώς θα παντρευτεί αλλά και πότε θα γεννήσει
20/10/2017 - 20:05

Έγκυος η Κατερίνα Τσάβαλου!Δείτε πως το ανακοίνωσε αλλά και το πρώτο της μήνυμα

Ποιος της πατάει τη φουσκωμένη της κοιλίτσα και τι έκανε μόνη της χθες το βράδυ στη 1:42;
14/09/2017 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστάτωση στις Κεντρικές Φυλακές για τις αποφυλακίσεις επ' αδεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τον ντόρο για τους "VIP κρατούμενους", διαμαρτύρονται για την πρόταση για τροποποίηση

Συμπλοκή με μαχαιρώματα στη Λεμεσό για μια...θέση στάθμευσης (BINTEO)

Αλλοδαπός του επιτέθηκε ενώ προσπαθούσε να σταθμεύσει το όχημα του

Ηλικιωμένος προσέκρουσε σε περιπολικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Κυκλοφοριακό έμφραγμα προκλήθηκε όταν μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε καραμπόλα
Ελλάδα

Βαρύς ο πέλεκυς για τον "δράκο με το φλάουτο"

Κρίθηκε ένοχος για ασέλγεια και αποπλάνηση ανηλίκων - Καταπέλτης από την εισαγγελέα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού

Συνεργείο καθαρισμού εντόπισε ανθρώπινο κρανίο στην Πρέβεζα (ΦΩΤΟ)

Τσάπα εργάτη χτύπησε πάνω του, ενώ καθάριζε περιοχή από άγρια χόρτα
Διεθνή

CNN: Η Σαουδική Αραβία είναι έτοιμη να παραδεχτεί τον θάνατο του Κασόγκι

Πληροφορίες ότι ο δημoσιογράφος έπεσε νεκρός μετά από ανάκριση που "πήγε στραβά"

Η Ρωσική Ορθόδοξη Εκκλησία σπάει κάθε δεσμό με το Πατριαρχείο Κωνσταντινουπόλεως

Πρόκειται για το μεγαλύτερο σχίσμα της σύγχρονης ορθόδοξης ιστορίας

Στις πληγείσες περιοχές από τον τυφώνα "Μάικλ" μεταβαίνει ο Τραμπ

Ο Αμερικανός Πρόεδρος θέλει να δει από κοντά τις καταστροφές σε Φλόριντα και Τζόρτζια

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει.. Δείτε Τρίτη και Τετάρτη, Νέα Διπλά Επεισόδιά Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη & Τετάρτη Nέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ