Ψυχαγωγία

Η εγκυμονούσα Κατερίνα Τσάβαλου "έχτισε" την κοιλιά της λίγο πριν γεννήσει

Την πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής τους διανύουν η Κατερίνα Τσάβαλου και ο σύντροφός της, Δημήτρης Στεργίου, καθώς σε λίγους μήνες πρόκειται να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πρώτιο τους παιδάκι.

Η ηθοποιός φαίνεται πως απολαμβάνει απόλυτα τους μήνες της εγκυμοσύνης, ενώ δεν χάνει την ευκαιρία να μοιράζεται στιγμές απο την καθημερινότητά της ως εγκυμονούσα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Χθες μάλιστα, η μέλλουσα μανούλα που βρίσκεται τώρα στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης της, αποφάσισε να φτιάξει το καλούπι της φουσκωμένης της κοιλίτσας με γύψο, για να έχει για πάντα ένα ενθύμιο από την πρώτη της εγκυμοσύνη.

Η συγκεκριμένη τεχνική λέγεται "Pregnancy Belly Cast" και είναι πολύ διαδεδομένη στο εξωτερικό, όπου σχεδόν όλες οι μέλλουσες μανούλες το κάνουν σε κάθε τους εγκυμοσύνη και μάλιστα πολλές από αυτές το κάνουν μόνες τους στο σπίτι.

Η Κατερίνα Τσάβαλου λοιπόν με την βοήθεια της φίλης της Καρολίνας Οικονομίδου που είναι ειδικός, έκανε το πρώτο της Pregnancy Belly Cast και το ποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό!

Η ίδια, θέλησε  μάλιστα να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους κι ένα βίντεο από την διάρκεια της προετοιμασίας, γράφοντας στη λεζάντα που το συνόδευε:

 "Η τύπισσα τα σπάει!!!! Τώρα και στην Ελλάδα για να θυμάσαι την πιο όμορφη φάση της ζωής σου! #backstage Μπες και δες αξίζει!!!! Θα ανεβάσω και το τελικό αποτέλεσμα!! Σε ευχαριστώ Καρολίνα"

 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική ομάδα «Σόλο για Τρεις» ανοίγει αυλαία με την παράσταση «ΠΙΝΤΕΡ Χ 8»

Η παράσταση που αποτίει φόρο τιμής στον νομπελίστα συγγραφέα Χάρολντ Πίντερ
13/01/2018 - 08:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby boom: Γέννησε η Κατερίνα Τσάβαλου!

Η γλυκιά ηθοποιός έγινε για πρώτη φορά μανούλα και πλέει σε πελάγη ευτυχίας
25/01/2018 - 12:44

Κατερίνα Τσάβαλου : Η αποκάλυψη για τον γάμο της και το φύλου του μώρου

Η αγαπημένη ηθοποιός αποκάλυψε πώς θα παντρευτεί αλλά και πότε θα γεννήσει
20/10/2017 - 20:05

Έγκυος η Κατερίνα Τσάβαλου!Δείτε πως το ανακοίνωσε αλλά και το πρώτο της μήνυμα

Ποιος της πατάει τη φουσκωμένη της κοιλίτσα και τι έκανε μόνη της χθες το βράδυ στη 1:42;
14/09/2017 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κινηματογραφική καταδίωξη στην Πάφο με πρωταγωνιστές δύο...ανήλικους

Το όχημα οδηγούσε ένας...13χρονος, ενώ εντοπίστηκαν αντικείμενα που φαίνεται να κλάπηκαν

Εντοπίστηκε όχημα που είχε κλαπεί στην Πάφο

Το έκλεψαν από χώρο στάθμευσης πολυκατοικίας και εντοπίστηκε στην περιοχή Μουτάλου

Διέρρηξε κατοικία και έκλεψε...κλιματιστικά, μίξερ κουζίνων και πόμολα

Συνελήφθη 30χρονος ως ύποπτος, μετά από μαρτυρία που τον εμπλέκει στην υπόθεση
Ελλάδα

Εντοπίστηκε νεκρό αγοράκι σε ανοιχτό χώρο στη Νέα Σμύρνη

Το αγοράκι, το οποίο είχε ακόμα τον ομφάλιο λώρο, εντόπισε γυναίκα ενώ καθάριζε

Ερντογάν: Δώστε τους οκτώ Τούρκος στρατιωτικούς να σας δώσουμε τους δύο Έλληνες

Παυλόπουλος: Λυπηρό να υπάρχει σύγχυση ανάμεσα σε αυθαίρετη κράτηση και πολιτικό άσυλο

Δύο νεκροί μετά από πτώση μονοκινητήριου αεροσκάφους στην Ελλάδα

Το δεύτερο πρόσωπο απεγκλωβίστηκε τραυματισμένο και κατέληξε λίγο αργότερα
Διεθνή

Γυμνός ένοπλος άνοιξε πυρ και σκότωσε τέσσερα άτομα σε εστιατόριο στο Νάσβιλ

Κύριος ύποπτος σύμφωνα με την αστυνομία ο 29χρονος Travis Reinking

Ρωσία: Απετράπη τρομοκρατική ενέργεια, 9 αντάρτες σκοτώθηκαν στο Νταγκεστάν

Ετοιμάζονταν να διαπράξουν επίθεση την Εργατική Πρωτομαγιά

Τουρκία: Επισήμως υποψήφια η Μεράλ Ακσενέρ

Αντίπαλος του Ερνοτγάν η «Τουρκάλα Μαρίν Λεπέν» ή «Γκρίζα Λύκαινα»

tv news

39 μέρες μετά την γέννηση του παιδιού του, χάνει τη σύντροφό του σε δυστύχημα...

Άστεγος με ένα μωρό βρίσκει τον σωτήρα του..Κυριακή: Νέο Συγκλονιστικό Πάμε Πακέτο(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/04/2018 - 17:55ALPHA NEWS