Ψυχαγωγία

Η εγκυμονούσα Κατερίνα Τσάβαλου "έχτισε" την κοιλιά της λίγο πριν γεννήσει

Την πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής τους διανύουν η Κατερίνα Τσάβαλου και ο σύντροφός της, Δημήτρης Στεργίου, καθώς σε λίγους μήνες πρόκειται να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πρώτιο τους παιδάκι.

Η ηθοποιός φαίνεται πως απολαμβάνει απόλυτα τους μήνες της εγκυμοσύνης, ενώ δεν χάνει την ευκαιρία να μοιράζεται στιγμές απο την καθημερινότητά της ως εγκυμονούσα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Χθες μάλιστα, η μέλλουσα μανούλα που βρίσκεται τώρα στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης της, αποφάσισε να φτιάξει το καλούπι της φουσκωμένης της κοιλίτσας με γύψο, για να έχει για πάντα ένα ενθύμιο από την πρώτη της εγκυμοσύνη.

Η συγκεκριμένη τεχνική λέγεται "Pregnancy Belly Cast" και είναι πολύ διαδεδομένη στο εξωτερικό, όπου σχεδόν όλες οι μέλλουσες μανούλες το κάνουν σε κάθε τους εγκυμοσύνη και μάλιστα πολλές από αυτές το κάνουν μόνες τους στο σπίτι.

Η Κατερίνα Τσάβαλου λοιπόν με την βοήθεια της φίλης της Καρολίνας Οικονομίδου που είναι ειδικός, έκανε το πρώτο της Pregnancy Belly Cast και το ποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό!

Η ίδια, θέλησε  μάλιστα να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους κι ένα βίντεο από την διάρκεια της προετοιμασίας, γράφοντας στη λεζάντα που το συνόδευε:

 "Η τύπισσα τα σπάει!!!! Τώρα και στην Ελλάδα για να θυμάσαι την πιο όμορφη φάση της ζωής σου! #backstage Μπες και δες αξίζει!!!! Θα ανεβάσω και το τελικό αποτέλεσμα!! Σε ευχαριστώ Καρολίνα"

 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική ομάδα «Σόλο για Τρεις» ανοίγει αυλαία με την παράσταση «Πιντερέσκ»

Η παράσταση που αποτίει φόρο τιμής στον νομπελίστα συγγραφέα Χάρολντ Πίντερ
13/01/2018 - 08:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Τσάβαλου : Η αποκάλυψη για τον γάμο της και το φύλου του μώρου

Η αγαπημένη ηθοποιός αποκάλυψε πώς θα παντρευτεί αλλά και πότε θα γεννήσει
20/10/2017 - 20:05

Έγκυος η Κατερίνα Τσάβαλου!Δείτε πως το ανακοίνωσε αλλά και το πρώτο της μήνυμα

Ποιος της πατάει τη φουσκωμένη της κοιλίτσα και τι έκανε μόνη της χθες το βράδυ στη 1:42;
14/09/2017 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επεισόδια έξω από τα γραφεία της "Αφρίκα" στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το επίμαχο πρωτοσέλιδο που προκάλεσε την οργή του Ερντογάν και κύμα διαμαρτυρίας

Χειροπέδες σε 35χρονο για...δεκαπενθήμερο αδικημάτων

Εξασφαλίσθηκε μαρτυρία για τα αδικήματα που φέρεται να διέπραξε το 2017

Χειροπέδες σε 29χρονο για υπόθεση κλοπή που διαπράχθηκε τον Μάιο

Φέρεται να απέσπασε χρηματικό ποσό από κατάστημα στην Πάφο
Ελλάδα

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

"H Mακεδονία είναι η ψυχή μας", φωνάζουν χιλιάδες διαδηλωτές
Διεθνή

Κίνδυνος σύλληψης του Κάρλες Πουτζδεμόν εάν φύγει από το Βέλγιο

Ο Κάρλες Πουτζντεμόν δεν έχει προς το παρόν σχολιάσει το ταξίδι του στη Δανία

Κλειστά τα πλείστα κυβερνητικά γραφεία της Αμερικής

Συνεχίζεται για τρίτη ημέρα η αναστολή λειτουργίας υπηρεσιών του ομοσπονδιακού κράτους

Συνεδριάζει εκτάκτως το Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ για τις τουρκικές επιδρομές

Ερντογάν: Θα συντρίψουμε τους Κούρδους της Συρίας μέχρι να μην απομείνει τίποτα

tv news

Ο Δαμιανός πείθει την Φαίη να στήσουν παγίδα στον Βλάση για το DNA!

O Γιαν μαθαίνει για το μυστήριο συμβόλαιο!Δευτέρα:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/01/2018 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ