Ψυχαγωγία

Η εγκυμονούσα Κατερίνα Τσάβαλου "έχτισε" την κοιλιά της λίγο πριν γεννήσει

Την πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής τους διανύουν η Κατερίνα Τσάβαλου και ο σύντροφός της, Δημήτρης Στεργίου, καθώς σε λίγους μήνες πρόκειται να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πρώτιο τους παιδάκι.

Η ηθοποιός φαίνεται πως απολαμβάνει απόλυτα τους μήνες της εγκυμοσύνης, ενώ δεν χάνει την ευκαιρία να μοιράζεται στιγμές απο την καθημερινότητά της ως εγκυμονούσα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Χθες μάλιστα, η μέλλουσα μανούλα που βρίσκεται τώρα στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης της, αποφάσισε να φτιάξει το καλούπι της φουσκωμένης της κοιλίτσας με γύψο, για να έχει για πάντα ένα ενθύμιο από την πρώτη της εγκυμοσύνη.

Η συγκεκριμένη τεχνική λέγεται "Pregnancy Belly Cast" και είναι πολύ διαδεδομένη στο εξωτερικό, όπου σχεδόν όλες οι μέλλουσες μανούλες το κάνουν σε κάθε τους εγκυμοσύνη και μάλιστα πολλές από αυτές το κάνουν μόνες τους στο σπίτι.

Η Κατερίνα Τσάβαλου λοιπόν με την βοήθεια της φίλης της Καρολίνας Οικονομίδου που είναι ειδικός, έκανε το πρώτο της Pregnancy Belly Cast και το ποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό!

Η ίδια, θέλησε  μάλιστα να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους κι ένα βίντεο από την διάρκεια της προετοιμασίας, γράφοντας στη λεζάντα που το συνόδευε:

 "Η τύπισσα τα σπάει!!!! Τώρα και στην Ελλάδα για να θυμάσαι την πιο όμορφη φάση της ζωής σου! #backstage Μπες και δες αξίζει!!!! Θα ανεβάσω και το τελικό αποτέλεσμα!! Σε ευχαριστώ Καρολίνα"

 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική ομάδα «Σόλο για Τρεις» ανοίγει αυλαία με την παράσταση «ΠΙΝΤΕΡ Χ 8»

Η παράσταση που αποτίει φόρο τιμής στον νομπελίστα συγγραφέα Χάρολντ Πίντερ
13/01/2018 - 08:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby boom: Γέννησε η Κατερίνα Τσάβαλου!

Η γλυκιά ηθοποιός έγινε για πρώτη φορά μανούλα και πλέει σε πελάγη ευτυχίας
25/01/2018 - 12:44

Κατερίνα Τσάβαλου : Η αποκάλυψη για τον γάμο της και το φύλου του μώρου

Η αγαπημένη ηθοποιός αποκάλυψε πώς θα παντρευτεί αλλά και πότε θα γεννήσει
20/10/2017 - 20:05

Έγκυος η Κατερίνα Τσάβαλου!Δείτε πως το ανακοίνωσε αλλά και το πρώτο της μήνυμα

Ποιος της πατάει τη φουσκωμένη της κοιλίτσα και τι έκανε μόνη της χθες το βράδυ στη 1:42;
14/09/2017 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη φυγόδικος στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Ο 48χρονος ήταν καταζητούμενος από τις αμερικανικές αρχές για αρπαγή παιδιών

Νέα μελέτη για το "λάθος" στο σύστημα αναγνώρισης πινακίδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αποτέλεσμα αναμένει ο Υπουργός Δικαιοσύνης, Ιωνάς Νικολάου

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Καύσωνας "σαρώνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ