Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αλα....Παρισιάνα στην καρδιά της Γαλλίας (ΦΩΤΟ)

Στην καρδιά της Γαλλίας βρίσκεται η βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης, την ώρα που όλοι οι υπόλοιποι χορεύουν στους ρυθμούς του καρναβαλιού.

Η Ελένη Μενεγάκη αποφάσισε φέτος να "γυρίσει πλάτη" στα έθιμα της Αποκριάς και να πετάξει για το μαγικό Παρίσι, σπάζοντας έτσι για λίγο την ρουτίνα της καθημερινότητάς της.

Το ταξίδι της ωστόσο, έγινε με αφορμή της νέα επαγγελματική δραστηριότητα, αφού η παρουσιάστρια πραγματοποιεί τα νέα γυρίσματα για τις ανάγκες του τρέιλερ γνωστής εταιρείας, με την οποία συνεργάζεται εδώ και χρόνια.

Ντυμένη στα λευκά, με απαλό και ρομαντικό μακιγιάζ, κρατώντας ροζ τριαντάφυλλα και με αέρα...Παρισιού πόζαρε πιο κούκλα από ποτέ στον φακό.

Η ίδια μάλιστα δε δίστασε να μοιραστεί κάποια στιγμιότυπα αρναρτώντας μερικές φωτογραφίες, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, γνωστοποιώνταε έτσι και το ταξίδι της στο Παρίσι: 

Επόμενο άρθρο

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Βανδή, Μαγγίρα, Μπουρδούμης περάσαν τη Κυριακή της Απόκριας....τρώγοντας "υγιεινά"!
18/02/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Τα παιχνίδια με τα παιδιά της στον κήπο του σπιτιού της! (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές οικογενειακές στιγμές για την παρουσιάστρια...
14/12/2018 - 09:04

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε εγρήγορση το Υπουργείο Υγείας μετά τις πλημμύρες στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ορατός κίνδυνος μετάδοσης μολυσματικών ασθενειών από κουνούπια και στάσιμα νερά

ΟΕΛΜΕΚ: Χωρίς διάλογο θα προχωρήσουμε με δυναμικά μέτρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Πλησιάζουμε στην εκπνοή του χρονοδιαγράμματος και δεν έχουμε ευθύνη για την κωλυσιεργία"

Διορία 8 ημερών δίνουν οι λιμενεργάτες για να μην κλιμακώσουν τα μέτρα τους

Πραγματοποίησαν δίωρη στάση εργασίας στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Το πρώτο χάπι που καταπίνεται και ελέγχεται μέσω Bluetooth είναι γεγονός

Μπορεί να διαγνώσει προβλήματα υγείας και να παρέχει φάρμακα στον οργανισμό

ISIS: ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Στρασβούργο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της "εξουδετέρωσης" του από τις δυνάμεις ασφαλείας

Τραμπ: Προορίζει τον γαμπρό του για προσωπάρχη του Λευκού Οίκου

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ενδέχεται να διορίσει τον Κούσνερ στη θέση του Κέλι

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ