Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αλα....Παρισιάνα στην καρδιά της Γαλλίας (ΦΩΤΟ)

Στην καρδιά της Γαλλίας βρίσκεται η βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης, την ώρα που όλοι οι υπόλοιποι χορεύουν στους ρυθμούς του καρναβαλιού.

Η Ελένη Μενεγάκη αποφάσισε φέτος να "γυρίσει πλάτη" στα έθιμα της Αποκριάς και να πετάξει για το μαγικό Παρίσι, σπάζοντας έτσι για λίγο την ρουτίνα της καθημερινότητάς της.

Το ταξίδι της ωστόσο, έγινε με αφορμή της νέα επαγγελματική δραστηριότητα, αφού η παρουσιάστρια πραγματοποιεί τα νέα γυρίσματα για τις ανάγκες του τρέιλερ γνωστής εταιρείας, με την οποία συνεργάζεται εδώ και χρόνια.

Ντυμένη στα λευκά, με απαλό και ρομαντικό μακιγιάζ, κρατώντας ροζ τριαντάφυλλα και με αέρα...Παρισιού πόζαρε πιο κούκλα από ποτέ στον φακό.

Η ίδια μάλιστα δε δίστασε να μοιραστεί κάποια στιγμιότυπα αρναρτώντας μερικές φωτογραφίες, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, γνωστοποιώνταε έτσι και το ταξίδι της στο Παρίσι: 

Επόμενο άρθρο

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Βανδή, Μαγγίρα, Μπουρδούμης περάσαν τη Κυριακή της Απόκριας....τρώγοντας "υγιεινά"!
18/02/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως... Συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη την μούντζωσε on air (BINTEO)

Δείτε την αντίδραση της και γιατί έκανε την σχετική χειρονομία
21/06/2018 - 15:06

Ελένη Μενεγάκη: Η απαίτηση στο ρετούς των περιοδικών και η πανάκριβη φωτογραφία

Ποιες γυναίκες της showbiz δεν χρειάζονται καθόλου ή ελάχιστο ρετούς
19/06/2018 - 09:41

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

Eλένη Μενεγάκη: Σέξυ με ροζ μπικίνι στην παραλία παρέα με έναν... κύκνο (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια με μικροσκοπικό μαγιό ποζάρει και ανεβάζει την θερμοκρασία στο Instagram
03/06/2018 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ