Ψυχαγωγία

Η Ελένη Φουρέιρα "μένει" για πάντα στην Αγία Νάπα...! (ΦΩΤΟ)

To δικό της αστέρι στην Πλατεία Διασημοτήτων Αγίας Νάπας απέκτησε το απόγευμα της Παρασκευής 10 Αυγούστου, στην παρουσία πλήθος κόσμου, η γνωστή και αγαπημένη τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα.

Η εκπρόσωπος της Κύπρου στη φετινή Eurovision βρέθηκε στο τουριστικό θέρετρο για μια μοναδική εμφάνιση στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Νεολαίας που διοργανώνει ο Δήμος Αγίας Νάπας. 

Την τραγουδίστρια υποδέχθηκε στην Πλατεία Διασημοτήτων ο Δήμαρχος Γιάννης Καρούσος ο οποίος αφού πρώτα την καλωσόρισε στην Αγία Νάπα της εξήγησε τους λόγους που ο Δήμος αποφάσισε να τοποθετήσει πλακέτα-αστέρι με το όνομά της στην Πλατεία.

Στη συνέχεια τέλεσαν μαζί τα αποκαλυπτήρια της πλακέτας. Φανερά συγκινημένη και ενθουσιασμένη, η Ελένη Φουρέιρα ευχαρίστησε το Δήμαρχο και το Δημοτικό Συμβούλιο για τη τιμή που της έκαναν και υποσχέθηκε να επισκέπτεται τακτικά την πόλη της Αγίας Νάπας. 

Επόμενο άρθρο

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Αγνώριστη! Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλί και στρουμπουλά μαγουλάκια!
11/08/2018 - 06:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σύμφωνο συνεργασίας μεταξύ Αγίας Νάπας και Γκουανγκζού της Κίνας (ΦΩΤΟ)

Τι περιλαμβάνει η συμφωνία που υπέγραψαν οι δύο Δήμοι
08/12/2018 - 15:10

Η Φουρέιρα συνάντησε τη "Netta" και έστειλε...μήνυμα για την κόντρα τους(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση της στο Ισραήλ και η κοινή φωτογραφία...
06/12/2018 - 10:03

Οι δηλώσεις της Αριστοτέλους μετά το δημόσιο παράπονο στην Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα “καρφιά” του Ευαγγέλου στην τραγουδίστρια και η συνέντευξη που δεν τους ικανοποίησε…
27/11/2018 - 16:46

Ελένη Φουρέιρα: "Δεν προσπάθησα να κάνω τον κόσμο να με αγαπήσει" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιθυμία της να κάνει την δική της οικογένεια και ο Ισπανός θαυμαστής που δεν θα ξεχάσει
27/11/2018 - 13:48

"Δεν δικαιολογείται..."- Το παράπονο της Αριστοτέλους για την Φουρέιρα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για την στάση της τραγουδίστριας μετά την εκπροσώπηση στην Eurovision
26/11/2018 - 18:08

Ελεύθεροι οι τέσσερις συλληφθέντες για τη δολοφονία του Gary

Έληξε το διάταγμα κράτησης χωρίς να βρεθεί κάτι εναντίον τους
23/11/2018 - 10:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 23:15BAKE OFF GREECE