Ψυχαγωγία

Ε. Ελευθερίου: Τα "όχι" που είπε και τι αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε σήμερα στον Alpha Κύπρου και πήρε ξανά το τιμόνι της παρουσίασης "Με αγάπη Χριστιάνα", και είχε ως πρώτη φιλοξενούμενη την Ελευθερία Ελευθερίου.

Μεταξύ άλλων η Κύπρια τραγουδίστρια επιβεβαίωσε την πρόταση που της έγινε από το Survivor ενώ αποκάλυψε τον λόγο για τον οποίο δεν αποδέχτηκε τελικά την πρόταση.

"Οταν μου είχε γίνει η πρόταση, κανένας άλλος δεν το πίστεψε εκτός από την δισκογραφική μου. Εκείνη την περίοδο συνεργαζόμουνα με τον Νότη Σφακιανάκη και τον Βασίλη Καρρά, και αν έφευγα θα ήταν δύο μόνο μήνες πριν από το τέλος της σεζόν. Αν και ήθελα πολύ να το κάνω, ήταν απόφαση δική μου αν θα έφευγα ή όχι, αλλά το ένστικτό μου, μου έλεγε όχι".

"Ηθελα πάρα πολύ να το κάνω το Survivor, και χωρίς να ξέρω ότι θα πάει καλά. Ηθελα να το κάνω όχι για τηλεοπτικούς σκοπούς, ούτε για οικονομικούς λόγους... αλλά για την εμπειριά! Είμαι ένα παιδί που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν είμαι για τα σαλόνια, θα μπορούσα να πω".

Τελειώνοντας και λίγο πριν την αποχαιρετίσει η Χριστιάνα Αριστοτέλους, τόλμησε να την ρωτήσει και για την προσωπική της ζωή. Η Κύπρια τραγουδίστρια δήλωσε πως είναι πολύ καλά γενικότερα.

"Είμαι καλά. Δουλεύω πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, και πραγματικά δεν έχω χρόνο για μένα. Πάντως αν γίνει κάτι στην ζωή μου θα το μάθετε..."

Δείτε το απόσπασμα από την συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

H εγκυμονούσα Ελεονώρα Μελέτη δεν σταματά να μαγειρεύει και να τρώει

Αν και έγκυος μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε ένα χορτοφαγικό σνακ που φαίνεται νοστιμότατο
13/11/2017 - 16:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για την συμμετοχή του Γιώργου Αγγελόπουλου στο "Τατουάζ"
22/01/2018 - 17:41

Β.Χατζηαδάμου:"Δεν πηγαίνω πίσω σε καμιά περίπτωση-Ευχαριστώ τον Alpha"(BINTEO)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τη νέα εκπομπή και τη μέρα προβολής
17/01/2018 - 16:36

Ένα ψόφιο περιστέρι έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Η αστεία ιστορία που διηγήθηκε η παρουσιάστρια και οι αντιδράσεις των συνεργατών της
16/01/2018 - 17:05

Η παρέμβαση ιερέα στην εκπομπή της Αριστοτέλους για να δώσει εξηγήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο πάτερ Χαράλαμπος αντέδρασε για το εξώγαμο Έλληνα ιερέα και αιτιολόγησε τη θέση του
12/01/2018 - 19:31

H κρυφή επιθυμία Αριστοτέλους - Εφραίμ και οι... απρόσκλητοι επισκέπτες(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους στον αέρα της εκπομπής
11/01/2018 - 20:04

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Οι απανωτές γκάφες της Βαρβάρας που μας έκαναν να κλάψουμε από τα γέλια... (ΒΙΝΤΕΟ)
10/01/2018 - 16:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης στο υπάλληλο ξενοδοχείου για τον "Μπίλυ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο άλλαξε την πρωτόδική απόφαση και έκρινε ένοχο τον υπάλληλο

Φόβος και τρόμος στο Γραμμικό Πάρκο Στροβόλου (BINTEO)

Επιτήδειος άνδρας στήνει καρτέρι και επιτίθεται σε ανυποψίαστες γυναίκες

Σήκωσαν κυριολεκτικά χρηματοδέκτες από βενζινάδικα (BINTEO)

Τους έδεσαν σε κλεμμένο αυτοκίνητο και τους ξερίζωσαν
Ελλάδα

Εξάρθρωση σπείρας που διακινούσε ναρκωτικά στη δυτική Αττική

Είχαν 16 κιλά και 911 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης

Γερμανικά ΜΜΕ: Σύντομα θα τεθεί θέμα της ελάφρυνσης του ελληνικού χρέους

"Για μεγάλο διάστημα η Ελλάδα θεωρούνταν το προβληματικό παιδί της ευρωζώνης"

Στο Νταβός ο Αλέξης Τσίπρας για την ελληνική οικονομία

Χρέος και «επόμενη μέρα» της οικονομίας, με Λαγκάρντ και Μοσκοβισί
Διεθνή

Χιλιάδες διαδηλωτές στη Ζυρίχη εναντίον του Τραμπ

Διαμαρτύρονται για την επικείμενη επίσκεψη του στην ετήσια σύνοδο στο Νταβός

Εκλογές διεξάγονται το αργότερο μέχρι τις 30 Απριλίου στη Βενεζουέλα

Υποψήφιος και πάλι για την προεδρία θα είναι ο Νικολά Μαδούρο

Παγκόσμιο Οικονομικό Φόρουμ:"Ένα κοινό μέλλον σε έναν διαιρεμένο κόσμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δώσει το παρόν του και ο Ντόναλντ Τραμπ, μια παρουσία που δεν θα μείνει απαρατήρητη

tv news

Ο Αχιλλέας ετοιμάζεται για πρόταση γάμου στη Βασιλίνα.Η Ρενάτα χάνει το παιχνίδι

Υπάρχει κάποιος που μπορεί να του αλλάξει γνώμη; Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 23:00ΠΡΟΕΔΡΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2018