Ψυχαγωγία

Ε. Ελευθερίου: Τα "όχι" που είπε και τι αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε σήμερα στον Alpha Κύπρου και πήρε ξανά το τιμόνι της παρουσίασης "Με αγάπη Χριστιάνα", και είχε ως πρώτη φιλοξενούμενη την Ελευθερία Ελευθερίου.

Μεταξύ άλλων η Κύπρια τραγουδίστρια επιβεβαίωσε την πρόταση που της έγινε από το Survivor ενώ αποκάλυψε τον λόγο για τον οποίο δεν αποδέχτηκε τελικά την πρόταση.

"Οταν μου είχε γίνει η πρόταση, κανένας άλλος δεν το πίστεψε εκτός από την δισκογραφική μου. Εκείνη την περίοδο συνεργαζόμουνα με τον Νότη Σφακιανάκη και τον Βασίλη Καρρά, και αν έφευγα θα ήταν δύο μόνο μήνες πριν από το τέλος της σεζόν. Αν και ήθελα πολύ να το κάνω, ήταν απόφαση δική μου αν θα έφευγα ή όχι, αλλά το ένστικτό μου, μου έλεγε όχι".

"Ηθελα πάρα πολύ να το κάνω το Survivor, και χωρίς να ξέρω ότι θα πάει καλά. Ηθελα να το κάνω όχι για τηλεοπτικούς σκοπούς, ούτε για οικονομικούς λόγους... αλλά για την εμπειριά! Είμαι ένα παιδί που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν είμαι για τα σαλόνια, θα μπορούσα να πω".

Τελειώνοντας και λίγο πριν την αποχαιρετίσει η Χριστιάνα Αριστοτέλους, τόλμησε να την ρωτήσει και για την προσωπική της ζωή. Η Κύπρια τραγουδίστρια δήλωσε πως είναι πολύ καλά γενικότερα.

"Είμαι καλά. Δουλεύω πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, και πραγματικά δεν έχω χρόνο για μένα. Πάντως αν γίνει κάτι στην ζωή μου θα το μάθετε..."

Δείτε το απόσπασμα από την συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

H εγκυμονούσα Ελεονώρα Μελέτη δεν σταματά να μαγειρεύει και να τρώει

Αν και έγκυος μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε ένα χορτοφαγικό σνακ που φαίνεται νοστιμότατο
13/11/2017 - 16:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άννα Αριστοδήμου: "Στα 31 μου έχασα τον ένα μου μαστό" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση για την μάχη με τον καρκίνο και τα όσα την στιγμάτισαν
16/11/2017 - 17:01

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Κοιμόμαστε σε ξεχωριστά δωμάτια με τον Γιώργο"

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε γιατί δεν κοιμάται πλέον μαζί με τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)
15/11/2017 - 17:41

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου στη Βαρβάρα Ζαχαρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι της έκαναν οι συνεργάτες της και πως αντέδρασε η ίδια όταν το συνειδητοποίησε
15/11/2017 - 16:44

To ανέκδοτο του Χάρη Παπαθεοχάρους που δεν κατάλαβε καθόλου η Χριστιάνα

Ποιος το κατάλαβε, ποιος όχι, και πως αντέδρασε η Χριστιάνα και οι συνεργάτες του
15/11/2017 - 15:15

Η συγκλονιστική ιστορία του κ.Λεωνίδα και η νόσος που προσέβαλε το μυικό σύστημα

"Έχεις το όνειρο ότι θα παίξεις με τα παιδιά σου και δεν μπορείς"
15/11/2017 - 10:08

Λύγισε on air η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτό είναι το ρεπορτάζ που έκανε την Κύπρια παρουσιάστρια να κλάψει με λυγμούς
14/11/2017 - 16:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δείτε ποιοι δρόμοι θα είναι κλειστοί λόγω έργων

Το Τμήμα Δημοσίων Έργων απολογείται για την αναπόφευκτη ταλαιπωρία

Τραυματίστηκαν αστυνομικοί από τον πετροπόλεμο στο ΓΣΠ

Τι λέει η Αστυνομία για τα όσα συνέβησαν μετά τον αγώνα Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Αύξηση των «ψηφοφόρων» κατά 11.688 στα κατεχόμενα

Σύμφωνα με την Ναρίν Φερντί Σεφίκ, «πρόεδρο της ανώτατης επιτροπής εκλογών»
Ελλάδα

Αερογέφυρα σωτηρίας για μεταμόσχευση νεφρού από το Ηράκλειο στη Θεσσαλονίκη

Η επιχείρηση ξεκίνησε στις 08:00 ολοκληρώθηκε στις 09:28

Στους 19 οι νεκροί από την κακοκαιρία στην Ελλάδα

Εντοπίστηκε νεκρός ο ένας από τους έξι αγνοούμενους

Δύο συλλήψεις στη Θεσσαλονίκη για τα επεισόδια μετά τις εκδηλώσεις (ΦΩΤΟ)

'Ενας Έλληνας, 17 ετών και ένας επίσης 17χρονος, υπήκοος Αλβανίας
Διεθνή

Ο Ερντογάν απέρριψε τη συγγνώμη του ΝΑΤΟ

«Αυτό το θέμα δεν μπορεί να κλείσει με μια απλή συγγνώμη», είπε.

Τεχεράνη: Το βαλλιστικό πρόγραμμα του Ιράν δεν αφορά τη Γαλλία

"Στα θέματα της άμυνας και του βαλλιστικού προγράμματος, δεν ζητάμε την άδεια από κανέναν"

Στο Παρίσι με την οικογένεια του ο παραιτηθείς πρωθυπουργός του Λιβάνου

Έγινε δεκτός από τον Γάλλο Πρόεδρο στο Μέγαρο των Ηλυσίων

tv news

Νέο Πάμε Πακέτο:Δυο αδέρφια που απευθύνθηκαν σε διαφορετικό χρόνο στην εκπομπή.

Μια παράλληλη αναζήτηση,βαθειά συναισθήματα και μυστικά χρόνων σε αυτό το Πακέτο (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Χριστιάνα Αριστοτέλους,Κωνσταντίνος Χριστοφόρου,Χριστίνα Παυλίδου Αποκλειστικά!

Aυτό το Σαββατοκύριακο στις 16:00, στο Cup Of Joy με την Τζώρτζια Παναγή (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/11/2017 - 17:54ALPHA NEWS