Ψυχαγωγία

Ε. Ελευθερίου: Τα "όχι" που είπε και τι αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε σήμερα στον Alpha Κύπρου και πήρε ξανά το τιμόνι της παρουσίασης "Με αγάπη Χριστιάνα", και είχε ως πρώτη φιλοξενούμενη την Ελευθερία Ελευθερίου.

Μεταξύ άλλων η Κύπρια τραγουδίστρια επιβεβαίωσε την πρόταση που της έγινε από το Survivor ενώ αποκάλυψε τον λόγο για τον οποίο δεν αποδέχτηκε τελικά την πρόταση.

"Οταν μου είχε γίνει η πρόταση, κανένας άλλος δεν το πίστεψε εκτός από την δισκογραφική μου. Εκείνη την περίοδο συνεργαζόμουνα με τον Νότη Σφακιανάκη και τον Βασίλη Καρρά, και αν έφευγα θα ήταν δύο μόνο μήνες πριν από το τέλος της σεζόν. Αν και ήθελα πολύ να το κάνω, ήταν απόφαση δική μου αν θα έφευγα ή όχι, αλλά το ένστικτό μου, μου έλεγε όχι".

"Ηθελα πάρα πολύ να το κάνω το Survivor, και χωρίς να ξέρω ότι θα πάει καλά. Ηθελα να το κάνω όχι για τηλεοπτικούς σκοπούς, ούτε για οικονομικούς λόγους... αλλά για την εμπειριά! Είμαι ένα παιδί που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν είμαι για τα σαλόνια, θα μπορούσα να πω".

Τελειώνοντας και λίγο πριν την αποχαιρετίσει η Χριστιάνα Αριστοτέλους, τόλμησε να την ρωτήσει και για την προσωπική της ζωή. Η Κύπρια τραγουδίστρια δήλωσε πως είναι πολύ καλά γενικότερα.

"Είμαι καλά. Δουλεύω πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, και πραγματικά δεν έχω χρόνο για μένα. Πάντως αν γίνει κάτι στην ζωή μου θα το μάθετε..."

Δείτε το απόσπασμα από την συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

H εγκυμονούσα Ελεονώρα Μελέτη δεν σταματά να μαγειρεύει και να τρώει

Αν και έγκυος μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε ένα χορτοφαγικό σνακ που φαίνεται νοστιμότατο
13/11/2017 - 16:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό είναι το πρώτο δωμάτιο εκτόνωσης και θυμού στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στην πιο...νευρική εμπειρία
20/04/2018 - 16:20

Πρόσφυγας πατέρας κοιμάται σε αυτοκίνητο με τα τρία ανήλικα παιδιά του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η βοήθεια που εκπέμπει η εκπομπή για την οικογένεια...
13/04/2018 - 17:52

Η απίστευτη φάρσα του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ένα τεχνολογικό "θαύμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρίσκουν τα "θύματα" και σπάνε πλάκα
11/04/2018 - 14:55

Πασχαλινή "Με αγάπη Χριστιάνα" από την Κακοπετριά - Δείτε backstage φωτογραφίες

Στις 15.00 στον Alpha Κύπρου με πολύ παραδοσιακό χορό και τραγούδι
09/04/2018 - 13:25

O Alpha Κύπρου έσβησε τα κεράκια για τα δυο χρόνια λειτουργίας του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και δημοσιογράφοι του καναλιού "έσβησαν"
04/04/2018 - 15:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εικόνες εγκατάλειψης παρατηρούνται στους προσφυγικούς συνοικισμούς (ΦΩΤΟ)

Έλλειψη συντονισμού καταγγέλλει η Πρόεδρος της Επιτροπής Προσφύγων

Η τελευταία πράξη του δράματος για το άτυχο ζεύγος που φονεύθηκε στον Στρόβολο

Με άλυτο τον γρίφο του στυγερού εγκλήματος, οδηγούνται στην τελευταία τους κατοικία (ΦΩΤΟ)

Πυρκαγιά σε πολυκατάστημα ηλεκτρικών ειδών στη Λεμεσό

Δεν αποτελεί λόγο ανησυχίας για τις διπλανές επιχειρήσεις και σπίτια
Ελλάδα

Μπουλούτ: Στείλαμε βίντεο στην Ελλάδα από το μάζεμα των ελληνικών σημαιών

"Αν η Τουρκία έκανε πόλεμο στην Ελλάδα, θα ήταν σαν έναν ώριμο άνδρα που χτυπά ένα βρέφος"

Διαψεύδει ο Φώτης Κουβέλης τους ισχυρισμούς Μπουλούτ

"Δεν υπάρχει βίντεο που να δείχνει Τούρκους να κατεβάζουν ελληνικές σημαίες"

Σύμβουλος Ερντογάν: Δεν κατεβάσαμε μόνο μία ελληνική σημαία στο Αιγαίο

Η τουρκική επιχείρηση καταγράφτηκε σε βίντεο και στάλθηκε στην Ελλάδα
Διεθνή

Τουρκία: Διεργασίες αντιπολίτευσης για τον αντίπαλο του Ερντογάν

"Μολύνατε το κοινοβούλιο" λέει στο CHP ο Ερντογάν

«Τρελή αύξηση» των ρωσικών τουριστικών ροών προς την Τουρκία

Διπλάσια η ζήτηση πακέτων, σε σχέση με την περσινή καλοκαιρινή περίοδο

Αισιόδοξος για «αποδοτικές» συνομιλίες με τη Βόρεια Κορέα δηλώνει ο Τζιμ Μάτις

Πρώτη αντίδραση μετά την ανακοίνωση της Πιονγκγιάνγκ ότι αναστέλλει τις δοκιμές πυρηνικών

tv news

Η μητέρα του Φώτη του βρίσκει καινούργια δουλειά στην Αγγλία.Αυτός ενθουσιάζεται

Πως αντιδρά η Χριστίνα σε όλο αυτό; Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα πάει με τον Νικόλα στο Μπουένος Άιρες. Mια εμπειρία που θα τη σημαδέψει..

Ξαφνιάζεται και τρομάζει..Τι κρύβει τελικά ο Νικόλας; Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Τατουάζ (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 24/04/2018 - 17:20DEAL