Ψυχαγωγία

Ε. Ελευθερίου: Τα "όχι" που είπε και τι αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε σήμερα στον Alpha Κύπρου και πήρε ξανά το τιμόνι της παρουσίασης "Με αγάπη Χριστιάνα", και είχε ως πρώτη φιλοξενούμενη την Ελευθερία Ελευθερίου.

Μεταξύ άλλων η Κύπρια τραγουδίστρια επιβεβαίωσε την πρόταση που της έγινε από το Survivor ενώ αποκάλυψε τον λόγο για τον οποίο δεν αποδέχτηκε τελικά την πρόταση.

"Οταν μου είχε γίνει η πρόταση, κανένας άλλος δεν το πίστεψε εκτός από την δισκογραφική μου. Εκείνη την περίοδο συνεργαζόμουνα με τον Νότη Σφακιανάκη και τον Βασίλη Καρρά, και αν έφευγα θα ήταν δύο μόνο μήνες πριν από το τέλος της σεζόν. Αν και ήθελα πολύ να το κάνω, ήταν απόφαση δική μου αν θα έφευγα ή όχι, αλλά το ένστικτό μου, μου έλεγε όχι".

"Ηθελα πάρα πολύ να το κάνω το Survivor, και χωρίς να ξέρω ότι θα πάει καλά. Ηθελα να το κάνω όχι για τηλεοπτικούς σκοπούς, ούτε για οικονομικούς λόγους... αλλά για την εμπειριά! Είμαι ένα παιδί που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν είμαι για τα σαλόνια, θα μπορούσα να πω".

Τελειώνοντας και λίγο πριν την αποχαιρετίσει η Χριστιάνα Αριστοτέλους, τόλμησε να την ρωτήσει και για την προσωπική της ζωή. Η Κύπρια τραγουδίστρια δήλωσε πως είναι πολύ καλά γενικότερα.

"Είμαι καλά. Δουλεύω πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, και πραγματικά δεν έχω χρόνο για μένα. Πάντως αν γίνει κάτι στην ζωή μου θα το μάθετε..."

Δείτε το απόσπασμα από την συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

H εγκυμονούσα Ελεονώρα Μελέτη δεν σταματά να μαγειρεύει και να τρώει

Αν και έγκυος μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε ένα χορτοφαγικό σνακ που φαίνεται νοστιμότατο
13/11/2017 - 16:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

Ο Λούης Πατσαλίδης μιλά για τον πατέρα του και μας συγκινεί (ΒΙΝΤΕΟ)

«Η πιο σημαντική συμβουλή που μου έδωσε, "Να απλώνεις το χέρι σου μέχρι εκεί που φτάνεις"»
15/06/2018 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών

"Χρυσές" δουλειές κάνουν έμποροι ναρκωτικών μέσω instagram (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha εντόπισε και ακολούθησε τον συγκεκριμένο λογαριασμό

Το μοιραίο σκάφος έφερε το ίδιο όνομα με την άτυχη Νίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

48 ώρες μετά την τραγωδία, δύτες ιδιωτικής εταιρείας το ανέσυραν από τον βυθό
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

Aφυπηρέτησε ο αρχαιότερος πιλότος μαχητικών στον κόσμο

Ο 66χρονος Αυστραλός που πέταξε σχεδόν με όλα τα πολεμικά αεροσκάφη

tv news

Το ταξίδι που ετοίμασε ο Μηνάς για να κάνει έκπληξη στη Βούλα..

Δεν πήγε ούτε κατά προσέγγιση όπως το φανταζόταν…Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 22:15ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ