Ψυχαγωγία

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έλια Ιωαννίδου είναι ερωτευμένη εδώ και πολύ καιρό και από ότι φαίνεται σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Ο νεαρός σύντροφός της και μουσικός, Άλεξ Αλεξάνδρου της έκανε πρόταση γάμου με ένα εντυπωσιακό τρόπο σε μια πίστα αυτοκινήτων με μια ... τρελή κούρσα γύρω της.

 

ελια

Η αδρεναλίνη έδωσε τη σκυτάλη στη συγκίνηση και στα τρυφερά λόγια της πρότασης. Δείτε την εντυπωσιακή πρόταση γάμου, το ράλι για χάρη της Έλιας που έκλεψε τις εντυπώσεις αλλά και την αντίδρασή της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη για την αντίδραση της στην πρόταση γάμου(ΒΙΝΤΕO)

Οι αποκαλύψεις για την πρόταση γάμου και όλα όσα έγιναν στον γάμο της...
16/10/2018 - 17:57

Tανιμανίδης- Μπόμπα: Η γνωριμία, το πρώτο ραντεβού και τα τέστ.. εξυπνάδας!

Τελικά ήταν γραφτό του να είναι μαζί! Η πρόταση γάμου και η έκπληξη που τους άλλαξε τη ζωή
27/08/2018 - 10:47

Εντυπωσιακή πρόταση γάμου live στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο "ναι", το ρομαντικό γεύμα και η πεθερά που παρακολουθούσε ξαφνιασμένη
07/03/2018 - 16:09

H συγκινητική πρόταση γάμου Κύπριου στο "Πάμε Πακέτο" που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη ζήτησε σε γάμο και έκλεψε όλες τις εντυπώσεις - Με συνεργό τον Γιώργο Παπαδόπουλο
08/02/2018 - 11:26

Ευριδίκη Βαλαβάνη:Η πρόταση γάμου και η...τρέλα του Κωνσταντίνου Βασάλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Ελένη Μενεγάκη - Δείτε την νυφούλα
22/01/2018 - 13:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τραυματισμοί σε τροχαίο στον παλιό δρόμο Πάφου – Λεμεσού

81χρονη διαπιστώθηκε ότι υπέστη κάταγμα πλευρών

Μόνιμη βάση η Λευκωσία διαστημικών επιστημόνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος μπαίνει δυναμικά στον χάρτη του διαστήματος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα: Πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποπνικτικό παραμένει το σκηνικό μέχρι και το Σαββατοκυρίακο
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

ΠΓΔΜ: Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ για την αναθεώρηση του Συντάγματος

Το κοινοβούλιο ενέκρινε την έναρξη των διαδικασιών

Βρετανία: 20 άνδρες καταδικάστηκαν για αποπλάνηση και βιασμό νεαρών κοριτσιών

Κρίθηκαν ένοχοι για πάνω από 120 αδικήματα - Ποινές κάθειρξης από 5 μέχρι 18 έτη

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 06:15DEAL