Ψυχαγωγία

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έλια Ιωαννίδου είναι ερωτευμένη εδώ και πολύ καιρό και από ότι φαίνεται σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Ο νεαρός σύντροφός της και μουσικός, Άλεξ Αλεξάνδρου της έκανε πρόταση γάμου με ένα εντυπωσιακό τρόπο σε μια πίστα αυτοκινήτων με μια ... τρελή κούρσα γύρω της.

 

ελια

Η αδρεναλίνη έδωσε τη σκυτάλη στη συγκίνηση και στα τρυφερά λόγια της πρότασης. Δείτε την εντυπωσιακή πρόταση γάμου, το ράλι για χάρη της Έλιας που έκλεψε τις εντυπώσεις αλλά και την αντίδρασή της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η πρόταση γάμου που... πήγε στραβά και έγινε viral! (ΦΩΤΟ)

Το δαχτυλίδι που έπεσε στον υπόνομο, η ανακοίνωση της αστυνομίας και το... happy end
03/12/2018 - 12:23

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη για την αντίδραση της στην πρόταση γάμου(ΒΙΝΤΕO)

Οι αποκαλύψεις για την πρόταση γάμου και όλα όσα έγιναν στον γάμο της...
16/10/2018 - 17:57

Tανιμανίδης- Μπόμπα: Η γνωριμία, το πρώτο ραντεβού και τα τέστ.. εξυπνάδας!

Τελικά ήταν γραφτό του να είναι μαζί! Η πρόταση γάμου και η έκπληξη που τους άλλαξε τη ζωή
27/08/2018 - 10:47

Εντυπωσιακή πρόταση γάμου live στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο "ναι", το ρομαντικό γεύμα και η πεθερά που παρακολουθούσε ξαφνιασμένη
07/03/2018 - 16:09

H συγκινητική πρόταση γάμου Κύπριου στο "Πάμε Πακέτο" που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη ζήτησε σε γάμο και έκλεψε όλες τις εντυπώσεις - Με συνεργό τον Γιώργο Παπαδόπουλο
08/02/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Επαρχία Πάφου αποκτά ... κινεζικό πάρκο

Οι κατασκευαστικές εργασίες αναμένεται να ξεκινήσουν εντός του Ιανουαρίου

Ένα καταφύγιο στη Λάρνακα για ζωάκια με ειδικές ανάγκες (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον χώρο επιμελείται 24 ώρες το εικοσιτετράωρο η εθελοντική ομάδα της Roachelle

Με κλιμάκωση μέτρων προειδοποιούν οι λιμενεργάτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν δίνουν άλλο χρόνο στο διάλογο και θέτουν διορία οκτώ ημερών για θετική κατάληξη
Ελλάδα

Τσίπρας: Οι 27 δεν θα λύσουν το πολιτικό αδιέξοδο που δημιουργήθηκε στο Λονδίνο

Τι είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός εξερχόμενος της Συνόδου Κορυφής στις Βρυξέλλες

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς
Διεθνή

Μόσχα: Εγκυμονεί κινδύνους η δημιουργία στρατού στο Κόσοβο

Καλεί τον ΟΗΕ να διαλύσει τους όποιους ένοπλους σχηματισμούς των Κοσοβάρων

Αγνοούν προειδοποιήσεις και βγαίνουν ξανά στους δρόμους τα "κίτρινα γιλέκα"

Θα αναπτυχθούν στην πρωτεύουσα 8.000 στελέχη των δυνάμεων και 14 θωρακισμένα οχήματα

Νέες ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για την υπόθεση δολοφονίας του Κασόγκι

Ένας από τους δολοφόνους του δημοσιογράφου ακούστηκε να λέει 'ξέρω πώς να τεμαχίζω'

tv news

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ