Ψυχαγωγία

Η επιστροφή της Χριστιάνας Αριστοτέλους στην εκπομπής της-Όλα όσα είπε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε στον Alpha Κύπρου και πήρε ξανά το τιμόνι της παρουσίασης "Με αγάπη Χριστιάνα"

38 ημέρες μετά τη γέννηση της κόρης της, Μελίνα, η Χριστιάνα ξαναγύρισε ως μαμά πια, γεμάτη μπαταρίες και πιο γλυκιά και λαμπερή από ποτέ.

Κανάλι, ομάδα και πάνω από όλα ο τηλεθεατές περίμεναν την επανόδο της και τώρα πια σε ένα... χριστουγεννιάτικο σκηνικό είναι έτοιμοι να την απολαύσουν και να ξαναζήσουν πολλές ακόμα αγαπησιάρικες στιγμές.

"Καλώς βρεθήκαμε ξανά! Νιώθω πάρα πολύ χαρά! Δεν είμαι σίγουρη, είμαστε στον αέρα ε; Άκουγα το σήμα και έλεγα στα παιδιά βγαίνουμε ε; Δηλαδή τώρα επέστρεψα; Ήρθα; Θα κάνουμε εκπομπή;"

Αυτά ήταν τα πρώτα λόγια της όμορφης παρουσιάστριας, που επέστρεψε πίσω εμφανώς ανανεωμένη.  Δείτε το βίντεο από την έναρξη της εκπομπής και όσα είπε η αγαπημένη παρουσιάστρια.

Λίγο μετά την έναρξη της εκπομπής και μετά που χαιρέτισε τους αγαπημένους της συνεργάτες, η γλυκιά παρουσιάστρια μοιράστηκε μαζί τους πως είναι η νέα της καθημερινότητα με την μικρή Μελίνα στο σπίτι, αλλά και πως την υποδέχτηκαν με τον Γιώργο Εφραίμ:

"Την πρώτη μέρα δεν μπορούσα να σηκωθώ από την εγχείρηση, πήγαινα διπλωμένη. Έκανα 3 μέρες να σηκωθώ από το κρεβάτι, και αυτό ήταν κάτι που με πείραξε πολύ,και με δυσκόλεψε στην αρχή γιατί δεν μπορούσα να φροντίσω το μωρό, αυτό με ενοχλούσε...

Την πρώτη μέρα που πήγαμε σπίτι είπαμε με τον Γιώργο ότι θέλαμε να είμαστε μόνο οι 3 μας, η οικογένεια, και μετά, το απόγευμα ήρθαν οι υπόλοιποι, οι οικογένειές μας. Σε κάποια φάση ο Γιώργος έπρεπε να φύγει για να πάει προπόνηση, και εγω έμεινα μόνη με το μωρό και το κρατούσα κάπως έτσι, διπλωμένη, από τον πόνο δεν μπορούσα να αναπνεύσω". 

 

Επόμενο άρθρο

Επέστρεψε η Χριστιάνα Αριστοτέλους στον Alpha - Δείτε αποκλειστικές φωτογραφίες

Η αγαπημένη παρουσιάστρια ξαναγύρισε στο κανάλι και είναι έτοιμη για την πρεμιέρα της
13/11/2017 - 13:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Οι γλυκές φωτογραφίες με την μικρή της κόρη (ΦΩΤΟ)

Η μικρή Μελίνα σε βόλτες και αγκαλιά με τη μαμά της
16/08/2018 - 14:11

Η Αριστοτέλους παρεδωσε τον κουμπαρά της μικρής Ελεονώρας για τους πληγέντες!

Ο κουμπαράς που συγκίνησε όλη την Κύπρο απέκτησε παραλήπτη...
02/08/2018 - 12:11

Η 7χρονη Ελεονώρα δώρισε τον κουμπαρά της στους πυρόπληκτους και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υποκλίνομαι μπροστά σε αυτό το μεγαλείο αγάπης και αγνότητας"
30/07/2018 - 18:26

Ξεσπά η Αριστοτέλους: "Ο απόλυτος εκφυλισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας" (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση-κόλαφος στην σκληρή κριτική τηλεπεριοδικού για το "Με αγάπη για την Ελλάδα"'
30/07/2018 - 14:58

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" επέστρεψε στον Alpha Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής γύρισε στα γραφεία της για ένα σπουδαίο λόγο
30/07/2018 - 12:32

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

614 καταγγελίες οδηγών από την Αστυνομία μέσα σε μόλις 48 ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη ανώτατων αξιωματικών στο Αρχηγείο

Χειροπέδες σε 66χρονο για την πυρκαγιά στο Μηλικούρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από ξύλα που προορίζονταν για την σούβλα του Δεκαπενταυγούστου ξέσπασε η φωτιά

Σε καταστολή ο 40χρονος που ξυλοκόπησε πλήρωμα ασθενοφόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει στον Alpha η Προϊστάμενη της Υπηρεσίας Ασθενοφόρων
Ελλάδα

Συναγερμός στο αεροδρόμιο των Χανιών από πληροφορία για βόμβα (ΦΩΤΟ)

Πυροτεχνουργοί και ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά πραγματοποιούν εξονυχιστικό έλεγχο

Ηλικιωμένος έπνιξε τον γείτονα του, ανήμερα Δεκαπενταύγουστου

"Τι έκανα; Κατέστρεψα τα παιδιά μου" έλεγε πάνω από το άψυχο σώμα...

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ
Διεθνή

Σεισμός 5,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην κεντρική Ιταλία

Έγινε αισθητός στην ευρύτερη περιοχή έως και την Ρώμη

Νέες απειλές για κυρώσεις από τις ΗΠΑ στην Τουρκία

Ζητούν την απελευθέρωση του φυλακισμένου Αμερικανού πάστορα

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ