Ψυχαγωγία

Η επιστροφή της Χριστιάνας Αριστοτέλους στην εκπομπής της-Όλα όσα είπε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε στον Alpha Κύπρου και πήρε ξανά το τιμόνι της παρουσίασης "Με αγάπη Χριστιάνα"

38 ημέρες μετά τη γέννηση της κόρης της, Μελίνα, η Χριστιάνα ξαναγύρισε ως μαμά πια, γεμάτη μπαταρίες και πιο γλυκιά και λαμπερή από ποτέ.

Κανάλι, ομάδα και πάνω από όλα ο τηλεθεατές περίμεναν την επανόδο της και τώρα πια σε ένα... χριστουγεννιάτικο σκηνικό είναι έτοιμοι να την απολαύσουν και να ξαναζήσουν πολλές ακόμα αγαπησιάρικες στιγμές.

"Καλώς βρεθήκαμε ξανά! Νιώθω πάρα πολύ χαρά! Δεν είμαι σίγουρη, είμαστε στον αέρα ε; Άκουγα το σήμα και έλεγα στα παιδιά βγαίνουμε ε; Δηλαδή τώρα επέστρεψα; Ήρθα; Θα κάνουμε εκπομπή;"

Αυτά ήταν τα πρώτα λόγια της όμορφης παρουσιάστριας, που επέστρεψε πίσω εμφανώς ανανεωμένη.  Δείτε το βίντεο από την έναρξη της εκπομπής και όσα είπε η αγαπημένη παρουσιάστρια.

Λίγο μετά την έναρξη της εκπομπής και μετά που χαιρέτισε τους αγαπημένους της συνεργάτες, η γλυκιά παρουσιάστρια μοιράστηκε μαζί τους πως είναι η νέα της καθημερινότητα με την μικρή Μελίνα στο σπίτι, αλλά και πως την υποδέχτηκαν με τον Γιώργο Εφραίμ:

"Την πρώτη μέρα δεν μπορούσα να σηκωθώ από την εγχείρηση, πήγαινα διπλωμένη. Έκανα 3 μέρες να σηκωθώ από το κρεβάτι, και αυτό ήταν κάτι που με πείραξε πολύ,και με δυσκόλεψε στην αρχή γιατί δεν μπορούσα να φροντίσω το μωρό, αυτό με ενοχλούσε...

Την πρώτη μέρα που πήγαμε σπίτι είπαμε με τον Γιώργο ότι θέλαμε να είμαστε μόνο οι 3 μας, η οικογένεια, και μετά, το απόγευμα ήρθαν οι υπόλοιποι, οι οικογένειές μας. Σε κάποια φάση ο Γιώργος έπρεπε να φύγει για να πάει προπόνηση, και εγω έμεινα μόνη με το μωρό και το κρατούσα κάπως έτσι, διπλωμένη, από τον πόνο δεν μπορούσα να αναπνεύσω". 

 

Επόμενο άρθρο

Επέστρεψε η Χριστιάνα Αριστοτέλους στον Alpha - Δείτε αποκλειστικές φωτογραφίες

Η αγαπημένη παρουσιάστρια ξαναγύρισε στο κανάλι και είναι έτοιμη για την πρεμιέρα της
13/11/2017 - 13:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Μεθυσμένος οδηγός συγκρούστηκε με έξι οχήματα και έγινε "καπνός"

28χρονος συνελήφθη για εγκατάλειψη σκηνής τροχαίας σύγκρουσης και αλόγιστη οδήγηση

Τον μετέφερε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού τραυματισμένο και τον εγκατέλειψε

Σοβαρά τραυματισμένος 49χρονος Ιρανός που ισχυρίζεται ότι έπεσε από ύψος 2,5 μέτρων

Μέθυσε, τράκαρε σε σταθμευμένα οχήματα και λίγο αργότερα του φόρεσαν χειροπέδες

49χρονος στην Πάφο οδηγούσε υπό την επήρεια αλκοόλης με τελική ένδειξη 138mg
Ελλάδα

Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας ενόψει της πορείας για το Πολυτεχνείο

Έκτακτες κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο κέντρο της Αθήνας λόγω των εορταστικών εκδηλώσεων

Τούρκοι χάκαραν το Twitter του πρώην Υπουργού Γιάννη Βαρουφάκη (ΦΩΤΟ)

Οι προκλητικές αναρτήσεις και το βίντεο με τη δολοφονία του Σολωμού

"Όχι" Ιεράς Συνόδου στη συμφωνία Τσίπρα-Ιερώνυμου για τη μισθολογία των κληρικών

Ζητούν να παραμείνουν οι ιερείς στο καθεστώς των δημοσίων υπαλλήλων
Διεθνή

Αργεντινή: Το υποβρύχιο «San Juan» εντοπίστηκε έναν χρόνο μετά την εξαφάνισή του

Είχαν επιστρατευθεί πλοία, αεροσκάφη, εξοπλισμός και ειδικοί από περίπου δέκα χώρες

Τραμπ: "Η Κίνα θέλει μια εμπορική συμφωνία"

Για πρώτη φορά ίσως να μην χρειαστούν τελωνειακοί δασμοί είπε ο Αμερικανός Πρόεδρος

To συμπέρασμα της CIA για τη δολοφονία του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Κασόγκι

Τόσο ο Λευκός Οίκος, όσο και το Στέιτ Ντιπάρτμεντ απέφυγαν να κάνουν οποιοδήποτε σχόλιο

tv news

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

H καθημερινότητα των ψαράδων και ο αγώνας για ένα αμφίβολο μεροκάματο...

«24 Ώρες» Μαζί με τους ψαράδες του Ακάμα. Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 17/11/2018 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW