Ψυχαγωγία

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σχολιάζει τη συμμετοχή Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ

Είναι ίσως η πιο πολυσυζυτημένη συνεργασία της χρονιάς, και δεν είναι άλλη από την συμμετοχή του Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ.

Οι αντιδράσεις μετά την ανακοίνωση της συμμετοχής του στη σειρά είναι πολλές, αφού πολλοί είναι εκείνοι που έσπευσαν να την σχόλιάσουν είτε θετικά είτε αρνητικά.

Ανάμεσα σε αυτούς και η Ευρυδίκη Βαλαβάνη, η οποία σε συνέντευξή της το Πρώτο Θέμα, ανέφερε μεταξύ άλλων πως η ίδια  θα παρακολουθήσει τον νικητή του Survivor στο τηλεοπτικό του εγχείρημα.

Η αθλητικογράφος ανέφερε χαρακτηριστικά: 

«Θα περιμένω να τον δω τον Γιώργο. Του εύχομαι καλή επιτυχία σε αυτό που πάει να κάνει. Θεωρώ ότι είναι ικανός και θα πετύχει γιατί είναι δυνατός χαρακτήρας και ό,τι  βάζει στόχο το πετυχαίνει. Καλό θα είναι να μην κρίνουμε πριν δούμε τα πράγματα».

Επόμενο άρθρο

Το Cyprus Institute of Marketing διοργανώνει το 3ο Digital Marketing Conference

Oι τελευταίες τεχνολογίες και στρατηγικές ψηφιακού μάρκετινγκ το διήμερο 23-24 Μαρτίου
03/02/2018 - 08:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζει βιβλίο με την αυτοβιογραφία του

Ψέματα, ναρκωτικά, τζόγος, και τα δύσκολα παιδικά χρόνια που βίωσε χωρίς τον πατέρα του
03/04/2018 - 16:28

Θαυμαστές πήραν το μπουκαλάκι νερό που πέταξε στα σκουπίδια, για...ενθύμιο!

Η αφοπλιστική εξομολόγηση του Ντάνου για τις ακραίες εκδηλώσεις θαυμασμού και οι...σχέσεις
26/02/2018 - 12:58

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος δίνει πρώτη φορά απάντηση στον ηθοποιό που τον κατέκρινε
13/02/2018 - 13:41

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

Λ. Πανταζής για Γ. Αγγελόπουλο: "Σε 6 μήνες δεν θα ασχολείται κανείς μαζί του!"

Σχολιάζει τη συμμετοχή του στο Τατουάζ, την εξωτερική του εμφάνιση και τις... γυναίκες
07/02/2018 - 09:15

"Δεν συμφωνώ να μπει ο Ντάνος στο Τατουάζ! Υπάρχουν ηθοποιοί που δεν δουλεύουν"

Η σκληρή κριτική του ηθοποιού Πέτρου Λαγούτη στον Γιώργο Αγγελόπουλο
31/01/2018 - 10:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περίεργα τα γούστα ληστών στην Πάφο που έκλεψαν 1.035 κιλά φυστίκια

Παραβίασαν την πλαϊνή πόρτα του εργοστασίου στο οποίο φυλάγονταν

Υπό εξαήμερη κράτηση ο πατέρας και υπό διήμερη οι δίδυμοι γιοι του

Απέσπασαν με απειλές 23.000 ευρώ από 21χρονο στην Πάφο

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δασική περιοχή στη Μοσφιλωτή

Τέθηκε υπό έλεγχο μέσα σε 20 λεπτά, χάρη στην έγκαιρη επέμβαση των ομάδων πυρόσβεσης
Ελλάδα

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη

Στις 10 Σεπτεμβρίου η πρώτη αποστολή της μεταμνημονιακής εποπτείας της Ελλάδας

Όλα όσα ανακοίνωσε ο αρμόδιος Επίτροπος Πιέρ Μοσκοβισί

Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στην Αμαλιάδα (ΦΩΤΟ)

Εκκενώνεται το χωριό Δαφνιώτισσα
Διεθνή

Συνελήφθη ύποπτος για την επίθεση στην πρεσβεία των ΗΠΑ στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ομέρ Τσελίκ: Καθαρή πρόκληση η ένοπλη επίθεση στην Πρεσβεία των ΗΠΑ στην Άγκυρα

Στους 373 οι νεκροί από τις φονικές πλημμύρες στην Ινδία (ΦΩΤΟ)

Περισσότερα από 3.500 ιατρικά στρατόπεδα δημιουργήθηκαν για περίθαλψη των πληγέντων

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS