Ψυχαγωγία

Η γιαγιά της Μπόμπα εξηγεί στον Τανιμανίδη ποιος θα κάνει κουμάντο σπίτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μιλάει η εμπειρία ο Σάκης Τανιμανίδης υπακούει...

Πόσο μάλλον αν η εμπειρία ανήκει στην γιαγιά της μέλλουσας γυναίκας του, Χριστίνας Μπόμπα. Ο γνωστός παρουσιαστής βρέθηκε στα Καμμένα Βούρλα μαζί με την οικογένεια της συντρόφου του και μοιράστηκε μαζί μας, μια συμβουλή σε μορφή ανέκδοτου από την γιαγιά της Χριστίνας. Τελικά, ποιος κάνει κουμάντο σε ένα σπίτι. Η γιαγιά έδωσε την απάντηση στην ερώτηση του Σάκη και έριξε την δική της... μπόμπα στο σπιτικό του.

«Οταν μιλαει η εμπειρια!
Η γιαγια της Χριστινας, Λιτσα (αλλα πλεον και δικη μου γιαγια ?), εξηγει με ενα ανεκδοτο ποιος κανει κουμαντο στη σχεση...ο αντρας η η γυναικα!
#truestory #giagia #loveyourPappoudes #arxigos»!

Επόμενο άρθρο

Eλένη Φουρέιρα: Οι σέξυ πόζες στη θάλασσα και οι καλοκαιρινές διακοπές της(ΦΩΤΟ)

Χωρίς Μποτία αλλά με άλλη καλοκαιρινή συντροφιά στη θάλασσα
15/08/2018 - 16:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κακοπετριά: Δεν συμμορφώθηκε με υποδείξεις Λοχία και "την έκανε" για Λακατάμια

Συγκρούστηκε με οχήματα που ήταν σταθμευμένα σε δρόμο

Επ. Λευκωσίας: Χειροπέδες σε 62χρονο για τη θανάτωση κυνηγετικού σκύλου

Έρευνες στην οικία του υπόπτου όπου εντοπίστηκαν δίκαννο πυροβόλο όπλο και φυσίγγια

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για τον επαναπατρισμό του ψηφιδωτού της Παναγίας Κανακαριάς

Εκτενές ρεπορτάζ του CNN για τις κλεμμένες κυπριακές αρχαιότητες
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Σε συναγερμό η Γουατεμάλα για το ηφαίστειο "Fuego" (ΦΩΤΟ)

Μπήκε ξανά σε φάση έκρηξης δηλώνει η Πολιτική Προστασία

Από θαύμα γλύτωσε 17χρονη οδηγός της "Formula 3" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το όχημα της εκτινάχθηκε στον αέρα και συγκρούστηκε με 280 χιλιόμετρα

Ιράκ: 5 νεκροί και 16 τραυματίες από βομβιστική επίθεση στο Τικρίτ

Αυτοκίνητο παγιδευμένο με εκρηκτικές ύλες εξερράγη

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ