Ψυχαγωγία

Η γιαγιά της Μπόμπα εξηγεί στον Τανιμανίδη ποιος θα κάνει κουμάντο σπίτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μιλάει η εμπειρία ο Σάκης Τανιμανίδης υπακούει...

Πόσο μάλλον αν η εμπειρία ανήκει στην γιαγιά της μέλλουσας γυναίκας του, Χριστίνας Μπόμπα. Ο γνωστός παρουσιαστής βρέθηκε στα Καμμένα Βούρλα μαζί με την οικογένεια της συντρόφου του και μοιράστηκε μαζί μας, μια συμβουλή σε μορφή ανέκδοτου από την γιαγιά της Χριστίνας. Τελικά, ποιος κάνει κουμάντο σε ένα σπίτι. Η γιαγιά έδωσε την απάντηση στην ερώτηση του Σάκη και έριξε την δική της... μπόμπα στο σπιτικό του.

«Οταν μιλαει η εμπειρια!
Η γιαγια της Χριστινας, Λιτσα (αλλα πλεον και δικη μου γιαγια ?), εξηγει με ενα ανεκδοτο ποιος κανει κουμαντο στη σχεση...ο αντρας η η γυναικα!
#truestory #giagia #loveyourPappoudes #arxigos»!

Επόμενο άρθρο

Eλένη Φουρέιρα: Οι σέξυ πόζες στη θάλασσα και οι καλοκαιρινές διακοπές της(ΦΩΤΟ)

Χωρίς Μποτία αλλά με άλλη καλοκαιρινή συντροφιά στη θάλασσα
15/08/2018 - 16:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

Τανιμανίδης-Μπόμπα: Δείτε πού πήγαν ταξίδι του μέλιτος... (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες Μπαχάμες και ποια Κούβα; Ο ανατρεπτικός προορισμός!
04/09/2018 - 19:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυστηρότερες ποινές ζητά ο ΠΙΣ για τα πλαστά πτυχία (ΒΙΝΤΕΟ)

"Να συλλαμβάνονται άμεσα μετά την καταγγελία όσοι ασκούν ιατρική με ψευδείς παραστάσεις"

Αποκλειστικές εικόνες από τη μεταφορά υλικών προς το Λεβιάθαν (BINTEO)

Χιλιάδες τόνοι φορτώνονται σχεδόν καθημερινά από το Λιμάνι Λάρνακας

Άμεση λήψη μέτρων για τα καύσιμα από τα κατεχόμενα ζητεί η ΠΟΒΕΚ (BINTEO)

Χριστοδουλίδης στον Alpha: "Δεν συζητούμε κλείσιμο οδοφραγμάτων"
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ τα ξημερώματα στην Κρήτη

Το επίκεντρο του εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή 70 χιλιόμετρα δυτικά των Χανίων

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της
Διεθνή

Με κυρώσεις προειδοποιεί το Facebook η Ευρωπαϊκή Ένωση

Τελεσίγραφο μέχρι το τέλος του χρόνου στον αμερικανικό κολοσσό μέσων κοινωνικής δικτύωσης

Τουσκ προς Μέι: Το σχέδιο που προτείνεις δεν θα δουλέψει

Η Μέι άσκησε πιέσεις για τη "μετεξέλιξη" του εμπορίου της χώρας με τα σύνορα της Ιρλανδίας

Τρεις νεκροί μετά το περιστατικό με πυροβολισμούς στο Μέριλαντ των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Ένοπλος σκόρπισε τον θάνατο και τον πανικό σε κέντρο διανομής φαρμακευτικών ειδών

tv news

Η Μαρίνα μαθαίνει ότι είναι έγκυος, ενώ ο μικρός Αλέξης νοσεί για δεύτερη φορά..

Ο Μίλτος κάνει απόπειρα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 23:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ