Ψυχαγωγία

Η γλυκιά έκπληξη της Δούκισσας Νομικού την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου (ΦΩΤΟ)

Πιο έρωτας πεθαίνεις...

Η Δούκισσα Νομικού και ο Δημήτρης Θεοδωρίδης περιμένουν τον πρώτο τους παιδάκι και ζουν τον έρωτα τους σε δυνατούς παλμούς.

Η γλυκιά παρουσιάστρια, γιορτάζει την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου από νωρίς και ετοίμασε μια γλυκιά έκπληξη για τον άντρα της. Η ίδια μας έδειξε την τούρτα που τον περιμένει σε σχήμα καρδιάς. Μάλιστα, στο γλυκό έχει γράψει κιόλας

"Σ' αγαπώ  Rock Star"

Δείτε την σχετική ανάρτηση αλλά και την γλυκιά έκπληξη που ετοίμασε

γθσ

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια η άποψή της για την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου;
14/02/2018 - 13:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

Δούκισσα Νομικού: Η εξομολόγηση για τις πρώτες μέρες στο σπίτι με τον γιο της!

Οι πρώτες δυσκολίες, τα κλάματα, οι μεταμεσονύχτιοι θηλασμοί και τα... "κακάκια έκπληξη"
10/06/2018 - 14:22

Δούκισσα Νομικού: Αποκαλύπτει πόσα κιλά είναι μετά την εγκυμοσύνη της

Τα λόγια για το μωρό και η παρουσιάστρια-μοντέλο ως μαμά
08/06/2018 - 09:41

Δούκισσα Νομικού: Η πρώτη selfie στα social media μετά την γέννηση του γιου της!

Ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και μας χαιρετά με χαμόγελο παρέα με τον γαλάζιο...ελεφαντίνο
05/04/2018 - 14:41

Δούκισσα Νομικού:Ανέβασε την πρώτη φωτογραφία του γιου της με τον άντρα της-ΦΩΤΟ

Κρατάει το χέρι ο ένας του άλλου και η γλυκιά μανούλα λιώνει από αγάπη
02/04/2018 - 09:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14 Αυγούστου 1996: Οι σφαίρες του Αττίλα δολοφόνησαν τον Σολωμό Σολωμού (ΦΩΤΟ)

Αναδρομή στα τραγικά γεγονότα της Δερύνειας που συγκλόνισαν τη διεθνή κοινή γνώμη

"Δυστυχώς έτσι αντιλαμβάνεται τη δημοκρατία ο κ.Φαίδωνος!"

Εκφράζουν δημόσια τη δυσαρέσκεια τους η Επαρχιακή Επιτροπή και η Δημοτική Ομάδα ΔΗΚΟ

Κινηματογραφική διάρρηξη και καταδίωξη τα ξημερώματα στην Πάφο

Μπήκε να κλέψει, τον κατάλαβαν, έκλεψε αυτοκίνητο και το τράκαρε
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

Ο Τραμπ παγώνει την παράδοση των F-35 στην Τουρκία

Υπόγραψε το νομοσχέδιο για τον αμυντικό προϋπολογισμό

Απολύθηκε από το FBI ο πράκτορας Πίτερ Στροκ που έστελνε μηνύματα κατά του Τραμπ

"Επιτέλους" έγραψε στο Twitter ο πρόεδρος που εδώ και μήνες εξέφραζε την οργή του

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 11:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ