Ψυχαγωγία

Η Γωγώ Αλεξανδρινού βάφτισε τη κόρη της...- Και το όνομα αυτής...(ΒΙΝΤΕΟ)

O Χαράλαμπου Προύντζος και η Γωγώς Αλεξανδρινού βάφτισαν τη κόρη τους στο εκκλησάκι των Αγίων Αναργύρων, στο Κάβο Γκρέκο χθες 20 του Μάη σε στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο.

Νονοί ήταν ο Νότης Παναγιώτου και η Μαριλένα Σκυλλουριώτου. Η ίδια έλαμπε από ευτυχία φορώντας ένα λευκό φλοράλ φόρεμα. Δείτε φωτογραφίες από το ιερό μυστήριο αλλά και την διακόσμηση από την δεξίωση της βάφτισης

Επόμενο άρθρο

Βαφτίστηκε η Υβόννη Μπόσνιακ πριν παντρευτεί τον Ρέμο - Και το όνομα αυτής...

Στην Τήνο με τον μελλοντικό της άντρα και τη κόρη της
21/05/2018 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γωγώ Αλεξανδρινού: Δείτε την κόρη της να "παίζει" στο πιάνο...τα κάλαντα(ΒΙΝΤΕΟ)

Με την κιθάρα ο πατέρα της, την συνοδεύει σε μια ξεχωριστή οικογενειακή στιγμή
03/12/2018 - 08:58

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

Γωγώ Αλεξανδρινού:"Άλλαξα όταν έγινα μάνα-Έχω περάσει κρίση στο γάμο μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η συγκίνηση οn air για τα παιδιά της και η σκληρή κριτική που δέχθηκε...
25/10/2018 - 16:56

Ο Αντρέας Τσέλεπος και η Νατάσα Σχίζα βάφτισαν τη κόρη τους! (ΦΩΤΟ)

Το θεμα της βάφτισης, ο στολισμός, το όνομα που δόθηκε και η φωτογραφία με τη νονά
21/10/2018 - 17:41

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε on camera για την βάφτιση του Απολλωνα...
20/09/2018 - 12:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:30ΤΙ ΛΕΕΙ;