Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Παπουτσάκη απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στην Κέρκυρα

Η Κατερίνα Παπουτσάκη μετά από μία άκρως επιτυχημένη και βαρυφορτωμένη για την ίδια σεζόν, απολαμβάνει πλέον τις διακοπές στην Κέρκυρα παρέα με αγαπημένα της πρόσωπα.

Η ίδια δεν δίστασε να μοιραστεί με τους χιλιάδες followers της στο Instagram φωτογραφίες που αποθανατίζουν στιγμές από τις διακοπές της στο νησί.

 

Μικρογραφία

Η ταλαντούχα ηθοποιός πόσταρε επίσης μια selfie φωτογραφία της στο instagram φορώντας το μαγιό της εντελώς αμακιγιάριστη για να δείξει ένα εντυπωσιακό χειροποίητο κολιέ που της έκανε δώρο η "ταλαντούχα φίλη" της, όπως σχολιάζει η ίδια στην φωτογραφία της. 

Αν και εντελώς φυσική, η Κατερίνα Παπουτσάκη φαίνεται να άρεσε στο κοινό, αφού η συγκεκριμένη φωτογραφία πήρε ήδη σχεδόν 9 χιλιάδες likes!!

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Angelina Jolie: Μιλά για τον χωρισμό της και την παράλυση του προσώπου της

Η ασθένεια της, η μετακόμιση και η δήλωση για το κοινό τους διαζύγιο
27/07/2017 - 11:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αποκάλυψε το φύλο του μωρού που περιμένει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση on camera και η αποκάλυψη για το φύλο του δεύτερου παιδιού της...
10/10/2018 - 12:17

Κατερίνα Παπουτσάκη: Έγκυος για δεύτερη φορά - Μάθετε το φύλο του μωρού

Η οικογένεια της αγαπημένης ηθοποιού μεγαλώνει...
08/09/2018 - 13:15

Διακοπές...τέλος! 5+1 συμβουλές για να χάσεις τα κιλά των διακοπών σου!

Τα κεφάλια μέσα για το... επόμενο καλοκαίρι!
03/09/2018 - 09:28

Οι καλοκαιρινές διακοπές του Πούτιν στην Τούβα (ΦΩΤΟ)

Ο Ρώσος Πρόεδρος σε ρόλο εξερευνητή να μαζεύει μανιτάρια
28/08/2018 - 08:28

Το alphanews.live στην Μυροβόλο Χίο με άρωμα μαστίχας (BINTEO)

Οδοιπορικό στους μεσαιωνικούς οικισμούς, τα μαστιχοχώρια και τις άγριες παραλίες
23/08/2018 - 14:23

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha
14/08/2018 - 21:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Κύπριος μηχανόβιος που κέρδισε μια Harley στην Αυστρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Βαλάντης Παύλου μιλά στον Alpha για το μεγάλο του ταξίδι στην Ευρώπη

Άσος στο μανίκι για την αστυνομία η εφαρμογή της οδικής αστυνόμευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους πρώτους εννέα μήνες του 2018 εξετάστηκαν  261 υποθέσεις ναρκωτικών

Τέως κοινοτάρχης στη Λεμεσό τα πήρε όλα και έφυγε (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παρέδωσε ποτέ το ταμείο στην νυν πρόεδρο του κοινοτικού συμβουλίου
Ελλάδα

Νεκρός βρέθηκε υπαξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας

Διερευνώνται τα αίτια θανάτου του ανακοινώνει το ΓΕΑ

ΠΓΔΜ: Η αναθεώρηση του Συντάγματος και τα επόμενα βήματα

Η κυβέρνηση του Ζόραν Ζάεφ θα προετοιμάσει τις επόμενες ημέρες τις τροπολογίες

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Κοτζιάς: Eίμαι ευτυχής, έχουμε κανει ένα βήμα ελπίδας για τη Συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Ευρω-ιαπωνική αποστολή για την εξερεύνηση του Ερμή (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα εξερευνητικά σκάφη θα έχουν μπει σε τροχιά το Δεκέμβριο του 2025

Μέρκελ: Μη αποδεκτές οι εξηγήσεις του Ριάντ για τον θάνατο του Κασόγκι

Αμφιβολίες εξέφρασε και το Σοσιαλδημοκρατικό Κόμμα

Ένταση στις σχέσεις Ρωσίας και ΗΠΑ με φόντο τις αμερικανικές εκλογές

Οι ψηφοφόροι προσέρχονται στις κάλπες στις 6 Νοεμβρίου

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/10/2018 - 06:15DEAL