Ψυχαγωγία

Η κουμπάρα του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα είναι....κορμάρα! (ΦΩΤΟ)

H τελική αντίστροφή μέτρηση έχει ξεκινήσει!

Η Χριστίνα Μπόμπα και ο Σάκης Τανιμανίδης την 1η του Σεπτέμβρη θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας, και θα ενώσουν για πάντα τις ζωές τους.

Ο γάμος του πιο όμορφου ζευγαριού της χρονιάς θα γίνει στην Σίφνο, όπου έχει το σπίτι της και η κουμπάρα τους Μαρίνα Βερνίκου και έχουν περάσει εκεί κάποια από τα πιο όμορφά τους καλοκαίρια.

Και αφού το ζευγάρι έχει τελειώσει με τις λεπτομέρειες του γάμου, η νύφη πήρε την κουμπάρα και ξεκίνησαν τις βόλτες! Με μία φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Χριστίνα Μπόμπα μας "σύστησε" και την κουμπάρα της που είναι και.... κορμάρα!

Η ίδια έγραψε "Κουμπάρες εν δράσει ! 👯‍♀️#vacationmoodon #countdown #dreamteam".

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία και...θαυμάστε τις!

 

Επόμενο άρθρο

Κ. Σπυροπούλου: Η ευχή... "καρφί" που έστειλε στην Κατερίνα Δαλάκα (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως την χαρακτήρισε δημόσια, σε ανάρτησή της στο Instagram, προκαλώντας χαμό!
21/08/2018 - 16:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

Τανιμανίδης-Μπόμπα: Δείτε πού πήγαν ταξίδι του μέλιτος... (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες Μπαχάμες και ποια Κούβα; Ο ανατρεπτικός προορισμός!
04/09/2018 - 19:21

Ο Γιώργος Μαυρίδης "σπαέι" τη σιωπή του για τον γάμο του Τανιμανίδη (ΦΩΤΟ)

Απαντά στις κατηγορίες και μας δείχνει ότι το "γυαλί δεν θα ξανακολλήσει"
04/09/2018 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα και συστάσεις προς τις ευάλωτες ομάδες

Ιδιαίτερα οι ευάλωτες ομάδες πληθυσμού καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Καιρός: Αυξάνονται τα σύννεφα και έρχονται βροχές

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τις επόμενες μέρες

Πάφος: 46χρονος είχε στην κατοχή του αναβολικά, κοκαΐνη και κροτίδες

Συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση - Πρόστιμο 11.000 ευρώ από το Τμ. Τελωνείων
Ελλάδα

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Κοτζιάς: Eίμαι ευτυχής, έχουμε κανει ένα βήμα ελπίδας για τη Συμφωνία των Πρεσπών

Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ την αναθεώρηση του Συντάγματος

«Συγχαρητήρια φίλε μου Ζόραν Ζάεφ» γράφει ο Αλέξης Τσίπρας στο Twitter

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"
Διεθνή

Διαδήλωση υπέρ ενός νέου δημοψηφίσματος για το Brexit

Τον Ιούνιο είχαν συμμετάσχει περίπου 100.000 άνθρωποι σε παρόμοια διαδήλωση

Το ευρω-ιαπωνικό σκάφος BepiColombo εκτοξεύθηκε με επιτυχία

Θα μελετήσει την επιφάνεια, την ατμόσφαιρα και το μαγνητικό πεδίο του Ερμή

Η Σαουδική Αραβία παραδέχεται ότι ο Κασόγκι σκοτώθηκε μέσα στο προξενείο της

Έχουν συλληφθεί «18 πρόσωπα», όλα τους Σαουδάραβες, στο πλαίσιο των ερευνών

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ