Ψυχαγωγία

Η κουμπάρα του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα είναι....κορμάρα! (ΦΩΤΟ)

H τελική αντίστροφή μέτρηση έχει ξεκινήσει!

Η Χριστίνα Μπόμπα και ο Σάκης Τανιμανίδης την 1η του Σεπτέμβρη θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας, και θα ενώσουν για πάντα τις ζωές τους.

Ο γάμος του πιο όμορφου ζευγαριού της χρονιάς θα γίνει στην Σίφνο, όπου έχει το σπίτι της και η κουμπάρα τους Μαρίνα Βερνίκου και έχουν περάσει εκεί κάποια από τα πιο όμορφά τους καλοκαίρια.

Και αφού το ζευγάρι έχει τελειώσει με τις λεπτομέρειες του γάμου, η νύφη πήρε την κουμπάρα και ξεκίνησαν τις βόλτες! Με μία φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Χριστίνα Μπόμπα μας "σύστησε" και την κουμπάρα της που είναι και.... κορμάρα!

Η ίδια έγραψε "Κουμπάρες εν δράσει ! 👯‍♀️#vacationmoodon #countdown #dreamteam".

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία και...θαυμάστε τις!

 

Επόμενο άρθρο

Κ. Σπυροπούλου: Η ευχή... "καρφί" που έστειλε στην Κατερίνα Δαλάκα (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως την χαρακτήρισε δημόσια, σε ανάρτησή της στο Instagram, προκαλώντας χαμό!
21/08/2018 - 16:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα στιγμιότυπα από τον γάμο τους που είδαμε για πρώτη φορά και τα τρυφερά λόγια της Μπόμπα
03/12/2018 - 13:58

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ