Ψυχαγωγία

Η Μαρία Ηλιάκη συγκινεί με το τατουάζ και τα λόγια για τη μητέρα της που "έφυγε"

H Mαρία Ηλιακή συγκινεί με ανάρτησή της...

Η γνωστή παρουσιάστρια έχει χάσει τη μητέρα της, η οποία ήταν ο φύλακας άγγελος της και με μια ανάρτηση στο Instagram μίλησε με δυο λόγια για αυτή ενώ μας έδειξε το τατουάζ που έχει κάνει με το όνομά της, το οποίο δε μας είχε δείξει ποτέ ως τώρα.

Η παρουσιάστρια έχει χάσει τη μητέρα της εδώ και πέντε χρόνια, με την απώλεια της να τη στιγματίζει για χρόνια. Δείτε το εν λόγω post και όσα θέλησε να μοιραστεί με τους ακόλουθούς της, με αφορμή την ονομαστική της εορτή.

«Eπειδή η αγάπη δεν έχει ούτε τόπο...ούτε χρόνο..χρόνια πολλά μαμά… κι ας μην είσαι εδώ..».

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "εισέβαλλε" στον Alpha όπως δεν περίμενε κανείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί απάντησε στην ερώτηση ποια σταρ αντιγράφει και ο λόγος της εμφάνισης της
19/01/2018 - 13:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ένοχη η μητέρα που απήγαγε το γιο της από το Ισραήλ και τον έφερε στην Κύπρο

Κακοποιούσε και άφηνε νηστικό το παιδί της με διανοητική στέρηση
13/10/2018 - 10:19

Μητέρα και γιος επανασυνδέθηκαν μετά από 47 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η υιοθεσία και το δημοσίευμα εφημερίδας που τους ένωσε...
18/09/2018 - 20:56

Τραγωδία στην Αυστραλία με τη δολοφονία 3 κοριτσιών, της μητέρας και της γιαγιάς

Βρέθηκαν νεκρές στην οικία που διαμένουν στο Περθ
10/09/2018 - 09:59

Πάφος: Μητέρα και γιος κατέληξαν στο κελί για κλεμμένη μοτοσικλέτα

Η 37χρονη οδηγούσε μεθυσμένη, ενώ στην περιοχή περιφερόταν πεζός ο 16χρονος γιος της
04/09/2018 - 08:05

"Η μαμά μου έχει όγκο στο κεφάλι... Ο εγκέφαλός της δε λειτουργεί όπως παλιά"

Η συγκλονιστική μαρτυρία της Μαρία Μενούνος για τις δύσκολες μέρες που περνά η μητέρα της
28/08/2018 - 16:24

Mαρία Ηλιάκη: Αυτός είναι ο νεός αγαπημένος της από την... Ελβετία (ΦΩΤΟ)

Ο νέος έρωτας και το κοινό hashtag στις φωτογραφίες τους
25/08/2018 - 13:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου

Καταζητούμενο πρόσωπο με διεθνές ένταλμα σύλληψης συνελήφθη στο Αερ. Λάρνακας

Τα στοιχεία του βρίσκονταν στον κατάλογο απαγορευμένων προσώπων

Σύλληψη 42χρονου για τη διάρρηξη δικηγορικού γραφείου στην Πάφο

Αναζητείτο από την Αστυνομία από τις 19 Οκτωβρίου
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ