Ψυχαγωγία

Η Μαρία Ηλιάκη συγκινεί με το τατουάζ και τα λόγια για τη μητέρα της που "έφυγε"

H Mαρία Ηλιακή συγκινεί με ανάρτησή της...

Η γνωστή παρουσιάστρια έχει χάσει τη μητέρα της, η οποία ήταν ο φύλακας άγγελος της και με μια ανάρτηση στο Instagram μίλησε με δυο λόγια για αυτή ενώ μας έδειξε το τατουάζ που έχει κάνει με το όνομά της, το οποίο δε μας είχε δείξει ποτέ ως τώρα.

Η παρουσιάστρια έχει χάσει τη μητέρα της εδώ και πέντε χρόνια, με την απώλεια της να τη στιγματίζει για χρόνια. Δείτε το εν λόγω post και όσα θέλησε να μοιραστεί με τους ακόλουθούς της, με αφορμή την ονομαστική της εορτή.

«Eπειδή η αγάπη δεν έχει ούτε τόπο...ούτε χρόνο..χρόνια πολλά μαμά… κι ας μην είσαι εδώ..».

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "εισέβαλλε" στον Alpha όπως δεν περίμενε κανείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί απάντησε στην ερώτηση ποια σταρ αντιγράφει και ο λόγος της εμφάνισης της
19/01/2018 - 13:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μητέρα 14χρονου: "Πέρασα ώρες αγωνίας για το παιδί μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποκαλύπτει και τι καταγγέλλει στον Alpha η μητέρα του δεκατετράχρονου μαθητή
15/05/2018 - 20:38

O χρόνος με τη μητέρα σου είναι πολύτιμος για...την ζωή της

Αφιερώστε όσο περισσότερο χρόνο μπορείτε
15/05/2018 - 12:34

Το ύστατο χαίρε του Προέδρου της Δημοκρατίας στην μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Εκατοντάδες συγγενείς και φίλοι, στην εξόδιο ακολουθία για την Θεανώ Αναστασιάδη
08/05/2018 - 16:31

Έφυγε απο τη ζωή η μητέρα του Προέδρου της Δημοκρατίας (ΦΩΤΟ)

Απεβίωσε σε ηλικία 94 ετών, ενώ νοσηλευόταν σε ιδιωτική κλινική της Λεμεσού
06/05/2018 - 19:39

Καινούργιου VS Ηλιάκη: Δεν θα ξανασυνεργαζόμουν μαζί της... Πληγώθηκα

Η σχέση μας έχει φτάσει στα άκρα - Όλα όσα αποκάλυψε για την μεταξύ τους σχέση
26/02/2018 - 20:19

Ο Λούης Πατσαλίδης συγκινεί για τον θάνατο της μητέρας του...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήμουν δίπλα της εκρατούσα την αγκαλιά, εμιλούσα της" - Όλα όσα δήλωσε
15/02/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Έτσι προσπέρασαν οι εξελίξεις τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

Πώς ο Τούρκος Πρόεδρος πέτυχε ακριβώς το αντίθετο προκηρύσσοντας τις εκλογές

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ