Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορινθίου έπεσε θύμα σεξουαλικής επίθεσης - Όλο το παρασκήνιο...

Σεξουαλική επίθεση δέχθηκε χθες το βράδυ η γνωστή ηθοποιός Μαρία Κορινθίου από άγνωστο άνδρα.

Στιγμές τρόμου πέρασε η ίδια  λίγα λεπτά μετά τα μεσάνυχτα και ενώ βρισκόταν στην πυλωτή του σπιτιού της. Σύμφωνα με το αστυνομικό ρεπορτάζ άγνωστος που ήξερε που μένει η ηθοποιός, είχε στήσει καρτέρι και όταν την είδε πετάχτηκε μπροστά της στο σκοτάδι, της έδειχνε το μόριο του, της επιτέθηκε και άρχιζε να την θωπεύει και να προσπαθεί να της βγάλει το παντελόνι.

ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ

Η ηθοποιός άρχισε να ουρλιάζει και να καλεί σε βοήθεια και τότε ο δράστης που φορούσε κουκούλα τράπηκε σε φυγή. Η Μαρία Κορινθίου σε κατάσταση αμόκ έσπευσε αμέσως στο αστυνομικό τμήμα Ψυχικού και κατήγγειλε το γεγονός. 

Ο δράστης καταζητείται ενώ οι εκτιμήσεις των αστυνομικών κάνουν λόγο πιθανότατα για άτομο το οποίο είχε δει τη Μαρία Κορινθίου στην τηλεόραση την ακολούθησε και χθες τα μεσάνυχτα αποφάσισε να θέσει σε εφαρμογή το σχέδιο της σεξουαλικής επίθεσης .

 

Επόμενο άρθρο

Η Κέιτ "έκλεψε" την παράσταση στην Κύπρο..."κλέβοντας" το στιλ της Μέγκαν(ΦΩΤΟ)

Δείτε το γλυκό δώρο της πριγκίπισσας από ένα αγοράκι και πλούσιο φωτορεπορτάζ
06/12/2018 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι κινήσεις που θα προβεί ο Αϊβάζης μετά την επίθεση στην Κορινθίου

Η αντίδραση του ηθοποιού και όσα θα κάνει για να προστατεύσει τη σύζυγο του...
09/12/2018 - 16:24

Η συγκλονιστική περιγραφή της Κορινθίου για την επίθεση που δέχτηκε από άγνωστο

«Με πλησίασε και έκανε κίνηση να κατεβάσει το παντελόνι του.."
08/12/2018 - 10:05

Μαρία Κορινθίου: Το πρώτο μήνυμα μετά την επίθεση που δέχτηκε από άγνωστο(ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες δηλώσεις του Γιάννη Αϊβάζη μετά τη σεξουαλική επίθεση που δέχτηκε η σύζυγος του
07/12/2018 - 10:32

Η Μαρία Κορινθίου έγινε.. κούκλα! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που έγινε κούκλα και πότε θα κυκλοφορήσει...
05/12/2018 - 12:35

Μαρία Κορινθίου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της

«Κοιτιόμουν στον καθρέφτη σοκαρισμένη και δεν ήξερα πώς να νιώσω”...
11/11/2018 - 09:58

H αμετανόητη μελαχρινή Mαρία Κορινθίου έγινε... ξανθιά! Σας αρέσει; (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες από τη νέα της εμφάνιση και τον λόγο της αλλαγής
06/11/2018 - 19:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλαγή σκυτάλης στην Προεδρία της Συνομοσπονδίας Γονέων Δημοτικής Εκπαίδευσης

Ποια είναι η νέα σύνθεση της Εκτελεστικής Γραμματείας και τι δηλώνει ο νέος Πρόεδρος

Ξανά στους δρόμους η Αστυνομία με νέα εκστρατεία ελέγχου

Επιχειρεί την πάταξη του φαινομένου της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: "Η Ιταλία να έχει την ίδια αντιμετώπιση με όλες τις χώρες"

Εξέφρασε την ελπίδα, να υποβληθεί αναθεωρημένο σχέδιο προϋπολογισμού στην ΕΕ

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα