Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

H Μαρία Κορτζιά μπορεί να ζει μόνιμα πλέον στη Δανία, με τον σύντροφο και αρραβωνιαστικό της Πιέρο Σωτηρίου, αλλά φροντίζει να προκαλεί εγκεφαλικά εξ' αποστάσεως! Κάθε τόσο ποστάρει διάφορες φωτογραφίες από την καθημερινότητά της στην Κοπεγχάγη...σήμερα είπε να πει ένα γεια στους διαδικτυακούς της φίλους από το μπαλκόνι του σπιτιού της με γυρισμένη πλάτη! 

Η φωτογραφία με το που ανέβηκε έκανε θραύση με τους followers της Μαρία Κορτζιά να πατάνε την περίφημη καρδούλα δηλώνοντας πως τους αρέσει! Ντυμένη με ένα απλό κόκκινο αθλητικό κολάν εντυπωσίασε για ακόμη μία φορά η πανέμορφη Κύπρια. Την φωτογραφία συνόδευσε η φράση ''no filter needed'' και η αλήθεια είναι αυτή...κανένα φίλτρο δεν χρειάζεται για να δείξει όμορφη! 

μαρια

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο λόγος που η Ελένη Φουρέιρα δεν κέρδισε στην Eurovision

Το τσιαττιστό που εξηγεί πως η Νέτα πήρε την πρωτιά, αφήνοντας δεύτερο το Fuego
17/05/2018 - 17:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πόσο σφίγγει το λίπος με την άσκηση;

Η διατροφή και η άσκηση κομμάτι της καθημερινότητάς σας
15/05/2018 - 18:50

Εσείς τι κάνετε στον...ύπνο σας;

Από το παραμιλητό στην σεξυπνία
14/05/2018 - 10:55

Ελεονώρα Μελέτη: Μας δείχνει τη σιλουέτα της 28 ημέρες μετά την γέννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια ξεκίνησε και πάλι τη γυμναστική και μπήκε ξανά σε πρόγραμμα
11/05/2018 - 18:50

Όλα τα γκολ του Πιέρου μαζεμένα ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Βίντεο της Κοπεγχάγης με τα καταρθώματα του πρώτου της σκορερ
11/05/2018 - 16:33

Χάσε το λίπος στην κοιλιά σε 2 εβδομάδες

Όλα όσα πρέπει να κάνεις!
09/05/2018 - 11:38

Σας ταλαιπωρούν τα κουνούπια; 10 τρόποι αντιμετώπισης

Φυσικοί τρόποι για να απαλλαγείτε μια και καλή
08/05/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατακλυσμός...το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τον καιρό και τη σκόνη του τριημέρου

Για τρεις μέρες στο κελί δύο άτομα που θεωρούνται ύποπτα για εμπορία ναρκωτικών

Εντοπίστηκαν στην κατοχή τους κάνναβη, κρύσταλ και ηλεκτρονικές συσκευές

Εφιάλτη έζησαν τέσσερα νεαρά πρόσωπα σε διαμέρισμα στη Δερύνεια

Εκτεταμένες ζημιές προκλήθηκαν στο διαμέρισμα, ιδιοκτησίας 51χρονου
Ελλάδα

Άλλα τρία άτομα ταυτοποιήθηκαν για την επίθεση στον Γιάννη Μπουτάρη

Πρόκειται για τρεις ημεδαπούς, ηλικίας από 21 ετών μέχρι 34

Κοτζιάς - Νίμιτς: Δεν υπάρχει ακόμα τελική συμφωνία

Συνεχίζονται οι συζητήσεις στις Βρυξέλλες για το ονοματολογικό

Β' γύρος των διαβουλεύσεων Κοτζιά-Ντιμιτρόφ στη Νέα Υόρκη

Ο κ. Κοτζιάς είχε επισημάνει την ανάγκη να επιδείξει πραγματισμό η σκοπιανή πλευρά
Διεθνή

Έκτακτη συνάντηση είχαν Κιμ Γιονγκ Ουν και Μουν Τζε Ιν

Πρόκειται για τη δεύτερη συνάντηση των δύο ηγετών, μέσα σε διάστημα ενός μήνα

Νέες αιματηρές διαδηλώσεις στη Γάζα (ΦΩΤΟ)

Οι Ισραηλινοί στρατιώτες έκαναν χρήση δακρυγόνων και πραγματικών πυρών

Spiegel: Πυρηνική βόμβα η Ιταλία

"Αν η Ελλάδα ήταν ο εκρηκτικός μηχανισμός, η Ιταλία είναι η πυρηνική βόμβα"

tv news

Η Μαρίζα γυρίζει στην Ελλάδα μετά από ερωτική απογοήτευση.Η οικογένεια Χαμπέα...

Προσπαθεί να «ημερώσει την στρίγκλα»Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα επεισόδια στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Αφιέρωμα σε ένα σπουδαίο συνθέτη, στιχουργό, και τραγουδοποιό. Τον Άκη Πάνου

«Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» αυτό το Σάββατο με την Βασιλική Χατζηαδάμου στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 26/05/2018 - 15:30SLAM