Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

H Μαρία Κορτζιά μπορεί να ζει μόνιμα πλέον στη Δανία, με τον σύντροφο και αρραβωνιαστικό της Πιέρο Σωτηρίου, αλλά φροντίζει να προκαλεί εγκεφαλικά εξ' αποστάσεως! Κάθε τόσο ποστάρει διάφορες φωτογραφίες από την καθημερινότητά της στην Κοπεγχάγη...σήμερα είπε να πει ένα γεια στους διαδικτυακούς της φίλους από το μπαλκόνι του σπιτιού της με γυρισμένη πλάτη! 

Η φωτογραφία με το που ανέβηκε έκανε θραύση με τους followers της Μαρία Κορτζιά να πατάνε την περίφημη καρδούλα δηλώνοντας πως τους αρέσει! Ντυμένη με ένα απλό κόκκινο αθλητικό κολάν εντυπωσίασε για ακόμη μία φορά η πανέμορφη Κύπρια. Την φωτογραφία συνόδευσε η φράση ''no filter needed'' και η αλήθεια είναι αυτή...κανένα φίλτρο δεν χρειάζεται για να δείξει όμορφη! 

μαρια

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο λόγος που η Ελένη Φουρέιρα δεν κέρδισε στην Eurovision

Το τσιαττιστό που εξηγεί πως η Νέτα πήρε την πρωτιά, αφήνοντας δεύτερο το Fuego
17/05/2018 - 17:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορτζιά αποκάλυψε όλες τις λεπτομέρειες του γάμου της με τον Πιέρο(ΦΩΤΟ)

Το νυφικό, οι κουμπάροι, τα παρανυφάκια και πότε θα παντρευτεί
23/10/2018 - 09:58

Άντρεα Κυριάκου:Η αγκαλιά του Μερκή και το σώμα της 11 μέρες μετά τη γέννα(ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή σιλουέτα και η τρυφερή φωτογραφία με τον άντρα της
20/10/2018 - 11:01

Γυμναστική στο σπίτι: Το 20λεπτο πρόγραμμα που θα αλλάξει το σώμα σας!

Δεν έχεις χρόνο για γυμναστήρια; Ιδού η λύση...
16/10/2018 - 10:38

"Μυστική" συνάντηση Αναστασιάδη και Τσαβούσογλου στη Νέα Υόρκη

Αποκαλύψεις ενώπιον του Εθνικού Συμβουλίου και νέα συνεδρίαση στις 23 Οκτωβρίου
08/10/2018 - 11:18

Πιέρος Σωτηρίου: Ο γκολτζής και... «φαουλτζής» της Κοπεγχάγης

Ψηλά στην λίστα των ποδοσφαιριστών της Δανέζικης ομάδας με «διέπραξε» ο Πιέρος
05/10/2018 - 20:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί δυο αλλοδαποί για κλοπή διαμαντένιων δαχτυλιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν σβάρνα τα χρυσοχοεία με σκοπό να τα πωλήσουν

Επιχείρησε να μεταφέρει ναρκωτικά σε υπόδικο στα κρατητήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν λογάριασε τον αυστηρό έλεγχο της Αστυνομικής Διεύθυνση Λεμεσού και συνελήφθη

Σε μάστιγα εξελίχθηκε η μόδα με τις ανεξέλεγκτες ρίψεις πυροτεχνημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση στους πολίτες να προχωρούν σε καταγγελίες απηύθυνε η Δήμαρχος Λακατάμιας
Ελλάδα

Στο κελί για δεκατρία χρόνια 60χρονος που ασελγούσε σε 8χρονη

Σοκάρει η κατάθεση του ανήλικου θύματος που πάσχει από αυτισμό

Νέες μηνύσεις για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Ευθύνες κατά Δούρου, Ψινάκη, Καπάκη, ΕΛΑΣ και Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Προγραμματισμένη η συνάντηση του Έλληνα πρέσβη-Τσαβούσογλου στην Άγκυρα

"Η απόφαση για επέκταση της αιγιαλίτιδας ζώνης εναπόκειται αποκλειστικά στην Ελλάδα"
Διεθνή

Σοβαρό ατύχημα σε μετρό της Ρώμης μετά τη κατάρρευση σκάλας (ΒΙΝΤΕΟ)

20 άνθρωποι τραυματίστηκαν, μεταξύ αυτών και οπαδοί της ΤΣΣΚΑ Μόσχας

ΥΠΕΞ G7: Πολλά τα ερωτήματα χωρίς απαντήσεις στην υπόθεση Κασόγκι

Μακάβριες λεπτομέρειες για τις συνθήκες της δολοφονίας είδαν το φως της δημοσιότητας

Η διμερής συνάντηση Πούτιν - Ερντογάν

Οι δυο ηγέτες θα συμμετάσχουν στο περιθώριο της συνόδου για τη Συρία στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Η σπιτονοικοκυρά του Ηλία, η Καίτη,έχει το συνήθειο να μπαινοβγαίνει στο σπίτι..

Ο Ηλίας προσπαθεί να την αποφύγει... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ