Ψυχαγωγία

Η Μέγκαν συνοδεύει την Ελισάβετ Β' για πρώτη φορά και ταξιδέυουν με τρένο

Ούτε μήνας δεν έχει περάσει από τον γάμο της και η Μέγκαν Μαρκλ, δούκισσα του Σάσεξ, συνόδευσε σήμερα τη βασίλισσα Ελισάβετ, πραγματοποιώντας το πρώτο της δημόσιο καθήκον ως μέλος της βασιλικής οικογένειας χωρίς τον σύζυγό της πρίγκιπα Χάρι.

β

Η Μέγκαν που παντρεύτηκε τον εγγονό της βασίλισσας στο παρεκκλήσι του Αγίου Γεωργίου στον Πύργο του Ουίνδσορ στις 19 Μαΐου, ταξίδεψε με το βασιλικό τραίνο στη βορειοδυτική Αγγλία για να παραστεί σε εκδηλώσεις που έλαβαν χώρα σήμερα.

α

Η επίσκεψη στη βορειοδυτική Αγγλία θα είναι μάλλον χαρακτηριστική των καθηκόντων που η πρώην ηθοποιός θα πραγματοποιεί ως μέλος της βρετανικής βασιλικής οικογένειας που εργάζεται για τον οίκο των Ουίνδσορ.

β

Η 92χρονη βασίλισσα και η 36χρονη Μέγκαν εγκαινίασαν με το ταξίδι αυτό κι επίσημα τη Mersey Gateway Bridge, μια νέα γέφυρα με διόδια πάνω από τον ποταμό Μέρσι  και ένα από τα  μεγαλύτερα έργα υποδομών στη Βρετανία τα τελευταία χρόνια. 

β

Επόμενο άρθρο

Δωρεάν διακοπές: Πώς θα ταξιδέψετε σε όλη την Ευρώπη χωρίς να πληρώσετε μία!

Δωρεάν ταξίδια με τρένο σε όλη την Ευρώπη – Ποιοι οι δικαιούχοι και ποιες οι προϋποθέσεις
14/06/2018 - 17:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο λόγος που ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν φεύγουν από το παλάτι!

Ο υπερπροστατευτικός Χάρι, η κριτική και η αποφυγή εντάσεων...
12/12/2018 - 09:15

Η εμφάνιση "έκπληξη" της Μέγκαν που ξάφνιασε το κοινό! (ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε τα βλέμματα και έσπασε το πρωτόκολλο για ακόμα μια φορά...
11/12/2018 - 11:18

Αποκάλυψη για το Παλάτι! Ο Ουίλιαμ κρύβεται πίσω από τον "πόλεμο" της Μέγκαν!

Όλες οι λεπτομέρειες και η πρώτη... "προβληματική" γνωριμία
10/12/2018 - 11:13

Η Μέγκαν Μαρκλ δεν θέλει... να γεννήσει στο νοσοκομείο!

Δείτε που θέλει να γεννήσει η Δούκισσα του Σάσσεξ και την αντίδραση της γιατρού της…
09/12/2018 - 09:17

Η ζωή της Μέγκαν Μαρκλ θα γίνει… μιούζικαλ!

Όσα έζησε πριν την γνωριμία με τον πρίγκιπα Χάρι, η υποκριτική και το μέλλον...
08/12/2018 - 11:44

Το παλάτι σχολιάζει την… κόντρα της Μέγκαν και της Κέιτ!

Υπάρχει τελικά κόντρα ανάμεσα στις δυο γυναίκες του παλατιού;
05/12/2018 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμο να "ντυθεί" στα λευκά το Τρόοδος τα επόμενα 24ωρα

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προβλέπει πως η θερμοκρασία θα πέσεις στους μηδέν βαθμούς

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα ο βασικός "πρωταγωνιστής"
Ελλάδα

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας
Διεθνή

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε τη μάχη και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ