Ψυχαγωγία

Ε. Μελέτη: Ανέβηκε στη ζυγαριά και έβγαλε "δελτίο τύπου" για τα κιλά που πήρε

Η Ελεονώρα Μελέτη βρίσκεται στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της και η ίδια φαίνεται να απολαμβάνει απόλυτα αυτή την όμορφη περίοδο που διανύει.

Ευτυχισμένη όσο ποτέ, περιμένει με αγωνία παρέα με τον αγαπημένο της σύζυγο Θοδωρή Μαροσούλη να κρατήσουν στην αγκαλιά τους τον καρπό του ερωτά τους, που σε τρεις μόλις μήνες θα φέρει στον κόσμο.

Τους 6 αυτούς πρώτους μήνες, έχουμε δει πολλές από τις στιγμές της καθημερινότητάς της ως έγκυος, αφού η γνωστή παρουσιάστρια ως λάτρης των social media, φροντίζει να ενημερώνει τους διαδικτυακούς της φίλους για όλα όσα της συμβαίνουν, μέσα από το Instagram και τοTwitter.

Σε μια από τις τελευταίες αναρτήσεις που έκανε η μέλλουσα μανούλα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Twitter, έκανε ένα χιουμοριστικό "δελτίο τύπου" αποκαλύπτοντας πόσα κιλά έχει πάρει στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της.

"Αγαπητά περιοδικά μόλις ζυγίστηκα. Είμαι 6,5 μηνών κι έχω πάρει 4 κιλά και 600 γραμμάρια… μη παίζετε με τον πόνο των εγκυμονούσων!!!", έγραψε χαρακτηριστικά.​

 

ΜΕΛΕΤΗ ΚΙΛΑ

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική προσφορά του Λούη και του Κώστα Βήχα σε άπορες οικογένειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Είδη πρώτης ανάγκης από το Louis Night Show σε οικογένειες που στηρίζει ο γνωστός ηθοποιός
13/01/2018 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελεονώρα Μελέτη, από φωνή είναι... κορμάρα τελικά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την να τραγουδά το Despacito καραόκε - Mας άφησε κυριολεκτικά άφωνους!
17/07/2018 - 10:38

Η Ελεονώρα Μελέτη ξεσπά σε follower της για το παιδί της... (ΦΩΤΟ)

"Τολμάς εσύ με αυτό το πρόσωπο... να πεις εμένα αλογομούρα"
06/07/2018 - 13:19

Ελεονώρα Μελέτη: Η πρώτη φωτογραφία αγκαλιά με τον σύζυγό και τη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Η πιο γλυκιά φωτογραφία της οικογένειας είναι γεγονός...
17/06/2018 - 16:30

Η πρώτη εμφάνιση της Ελεονώρας Μελέτη μετά τη γέννα και η νέα εκπομπή(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θηλάζω όσο μπορώ..." - Η σχέση με τον άντρα της και όλα όσα δήλωσε
06/06/2018 - 15:25

Ελεονώρα Μελέτη: Μας δείχνει τη σιλουέτα της 28 ημέρες μετά την γέννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια ξεκίνησε και πάλι τη γυμναστική και μπήκε ξανά σε πρόγραμμα
11/05/2018 - 18:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη φυγόδικος στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Ο 48χρονος ήταν καταζητούμενος από τις αμερικανικές αρχές για αρπαγή παιδιών

Νέα μελέτη για το "λάθος" στο σύστημα αναγνώρισης πινακίδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αποτέλεσμα αναμένει ο Υπουργός Δικαιοσύνης, Ιωνάς Νικολάου

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Καύσωνας "σαρώνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ