Ψυχαγωγία

Ε. Μελέτη: Ανέβηκε στη ζυγαριά και έβγαλε "δελτίο τύπου" για τα κιλά που πήρε

Η Ελεονώρα Μελέτη βρίσκεται στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της και η ίδια φαίνεται να απολαμβάνει απόλυτα αυτή την όμορφη περίοδο που διανύει.

Ευτυχισμένη όσο ποτέ, περιμένει με αγωνία παρέα με τον αγαπημένο της σύζυγο Θοδωρή Μαροσούλη να κρατήσουν στην αγκαλιά τους τον καρπό του ερωτά τους, που σε τρεις μόλις μήνες θα φέρει στον κόσμο.

Τους 6 αυτούς πρώτους μήνες, έχουμε δει πολλές από τις στιγμές της καθημερινότητάς της ως έγκυος, αφού η γνωστή παρουσιάστρια ως λάτρης των social media, φροντίζει να ενημερώνει τους διαδικτυακούς της φίλους για όλα όσα της συμβαίνουν, μέσα από το Instagram και τοTwitter.

Σε μια από τις τελευταίες αναρτήσεις που έκανε η μέλλουσα μανούλα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Twitter, έκανε ένα χιουμοριστικό "δελτίο τύπου" αποκαλύπτοντας πόσα κιλά έχει πάρει στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της.

"Αγαπητά περιοδικά μόλις ζυγίστηκα. Είμαι 6,5 μηνών κι έχω πάρει 4 κιλά και 600 γραμμάρια… μη παίζετε με τον πόνο των εγκυμονούσων!!!", έγραψε χαρακτηριστικά.​

 

ΜΕΛΕΤΗ ΚΙΛΑ

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική προσφορά του Λούη και του Κώστα Βήχα σε άπορες οικογένειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Είδη πρώτης ανάγκης από το Louis Night Show σε οικογένειες που στηρίζει ο γνωστός ηθοποιός
13/01/2018 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελεονώρα Μελέτη: Όσα δήλωσε για την κόρη της και το βίντεο από το μαιευτήριο

Το βίντεο από το μαιευτήριο και τα συγκινητικά λόγια
18/04/2018 - 10:27

Ελεονώρα Μελέτη: Οι πρώτες φωτογραφίες από το δωμάτιο του μαιευτηρίου

Οι επισκέψεις των φίλων, τα κεραστικά και το παραμυθένιο σκηνικό
14/04/2018 - 11:56

Οι ευχές της Μενεγάκη για τη κόρη της Μελέτη και η φωτογραφία του μωρού(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ομοιότητα στον μπαμπά-Μαροσούλη
13/04/2018 - 14:19

Βaby boom! Γέννησε η Ελεονώρα Μελέτη...

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
13/04/2018 - 09:32

H Ελεονώρα Μελέτη αποκάλυψε το φύλο του μωρού της (ΦΩΤΟ)

Αγοράκι ή κοριτσάκι;... Λίγο πριν γεννήσει μας "πρόδωσε" το μυστικό της
27/03/2018 - 11:45

Ελεονώρα Μελέτη: Μία εξομολόγηση καρδιάς, η εγκυμοσύνη και ο άντρας της ζωής της

"Ο άνθρωπος που έχω δίπλα μου είναι πρότυπο αρσενικού, με αξίες, ήθος που πλέον σπανίζει"
24/03/2018 - 13:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κινηματογραφική καταδίωξη στην Πάφο με πρωταγωνιστές δύο...ανήλικους

Το όχημα οδηγούσε ένας...13χρονος, ενώ εντοπίστηκαν αντικείμενα που φαίνεται να κλάπηκαν

Εντοπίστηκε όχημα που είχε κλαπεί στην Πάφο

Το έκλεψαν από χώρο στάθμευσης πολυκατοικίας και εντοπίστηκε στην περιοχή Μουτάλου

Διέρρηξε κατοικία και έκλεψε...κλιματιστικά, μίξερ κουζίνων και πόμολα

Συνελήφθη 30χρονος ως ύποπτος, μετά από μαρτυρία που τον εμπλέκει στην υπόθεση
Ελλάδα

Εντοπίστηκε νεκρό αγοράκι σε ανοιχτό χώρο στη Νέα Σμύρνη

Το αγοράκι, το οποίο είχε ακόμα τον ομφάλιο λώρο, εντόπισε γυναίκα ενώ καθάριζε

Ερντογάν: Δώστε τους οκτώ Τούρκος στρατιωτικούς να σας δώσουμε τους δύο Έλληνες

Παυλόπουλος: Λυπηρό να υπάρχει σύγχυση ανάμεσα σε αυθαίρετη κράτηση και πολιτικό άσυλο

Δύο νεκροί μετά από πτώση μονοκινητήριου αεροσκάφους στην Ελλάδα

Το δεύτερο πρόσωπο απεγκλωβίστηκε τραυματισμένο και κατέληξε λίγο αργότερα
Διεθνή

Γυμνός ένοπλος άνοιξε πυρ και σκότωσε τέσσερα άτομα σε εστιατόριο στο Νάσβιλ

Κύριος ύποπτος σύμφωνα με την αστυνομία ο 29χρονος Travis Reinking

Ρωσία: Απετράπη τρομοκρατική ενέργεια, 9 αντάρτες σκοτώθηκαν στο Νταγκεστάν

Ετοιμάζονταν να διαπράξουν επίθεση την Εργατική Πρωτομαγιά

Τουρκία: Επισήμως υποψήφια η Μεράλ Ακσενέρ

Αντίπαλος του Ερνοτγάν η «Τουρκάλα Μαρίν Λεπέν» ή «Γκρίζα Λύκαινα»

tv news

39 μέρες μετά την γέννηση του παιδιού του, χάνει τη σύντροφό του σε δυστύχημα...

Άστεγος με ένα μωρό βρίσκει τον σωτήρα του..Κυριακή: Νέο Συγκλονιστικό Πάμε Πακέτο(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/04/2018 - 17:55ALPHA NEWS