Ψυχαγωγία

Ε. Μελέτη: Ανέβηκε στη ζυγαριά και έβγαλε "δελτίο τύπου" για τα κιλά που πήρε

Η Ελεονώρα Μελέτη βρίσκεται στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της και η ίδια φαίνεται να απολαμβάνει απόλυτα αυτή την όμορφη περίοδο που διανύει.

Ευτυχισμένη όσο ποτέ, περιμένει με αγωνία παρέα με τον αγαπημένο της σύζυγο Θοδωρή Μαροσούλη να κρατήσουν στην αγκαλιά τους τον καρπό του ερωτά τους, που σε τρεις μόλις μήνες θα φέρει στον κόσμο.

Τους 6 αυτούς πρώτους μήνες, έχουμε δει πολλές από τις στιγμές της καθημερινότητάς της ως έγκυος, αφού η γνωστή παρουσιάστρια ως λάτρης των social media, φροντίζει να ενημερώνει τους διαδικτυακούς της φίλους για όλα όσα της συμβαίνουν, μέσα από το Instagram και τοTwitter.

Σε μια από τις τελευταίες αναρτήσεις που έκανε η μέλλουσα μανούλα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Twitter, έκανε ένα χιουμοριστικό "δελτίο τύπου" αποκαλύπτοντας πόσα κιλά έχει πάρει στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της.

"Αγαπητά περιοδικά μόλις ζυγίστηκα. Είμαι 6,5 μηνών κι έχω πάρει 4 κιλά και 600 γραμμάρια… μη παίζετε με τον πόνο των εγκυμονούσων!!!", έγραψε χαρακτηριστικά.​

 

ΜΕΛΕΤΗ ΚΙΛΑ

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική προσφορά του Λούη και του Κώστα Βήχα σε άπορες οικογένειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Είδη πρώτης ανάγκης από το Louis Night Show σε οικογένειες που στηρίζει ο γνωστός ηθοποιός
13/01/2018 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θοδωρής Μαροσούλης - Ελεονώρα Μελέτη: Την προσέχει σαν κόρη οφθαλμού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Θοδωρή Μαροσούλη να ταΐζει στο στόμα τη σύζυγό του, Ελεονώρα Μελέτη
12/01/2018 - 10:04

Eλεονώρα Μελέτη: Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι έκανε στις 5:40 τα ξημερώματα

Η εγκυμονούσα Ελεονώρα Μελέτη είχε αϋπνίες, και όταν έχει αϋπνίες... δεν συμμαζεύεται!
04/01/2018 - 12:08

Παντρεύτηκε η Ελεονώρα Μελέτη...

Η γνωστή παρουσιάστρια το αποκάλυψε μέσα από τηλεοπτική εκπομπή
27/12/2017 - 11:59

Eλεονώρα Μελέτη: Η selfie χωρίς ίχνος μακιγιάζ στον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης της

"Καποιοι με λένε ξινή σαν λεμόνι". Ό,τι και να λέει, η εγκυμοσύνη της πάει πάρα πολύ
01/12/2017 - 13:55

Η 5 μηνών Ελεονώρα Μελέτη, ξεκίνησε μαθήματα μητρότητας

Δείτε πως προετοιμάζεται η ξανθιά παρουσιάστρια για τον ερχομό του παιδιού της
29/11/2017 - 10:52

Ελεονώρα Μελέτη: Τρώει ασταμάτητα και το απολαμβάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το μήνυμα που στέλνει σε όλες τις γυναίκες με...λιγούρες, που φοβούνται τα κιλά!
25/11/2017 - 08:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επεισόδια έξω από τα γραφεία της "Αφρίκα" στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το επίμαχο πρωτοσέλιδο που προκάλεσε την οργή του Ερντογάν και κύμα διαμαρτυρίας

Χειροπέδες σε 35χρονο για...δεκαπενθήμερο αδικημάτων

Εξασφαλίσθηκε μαρτυρία για τα αδικήματα που φέρεται να διέπραξε το 2017

Χειροπέδες σε 29χρονο για υπόθεση κλοπή που διαπράχθηκε τον Μάιο

Φέρεται να απέσπασε χρηματικό ποσό από κατάστημα στην Πάφο
Ελλάδα

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

"H Mακεδονία είναι η ψυχή μας", φωνάζουν χιλιάδες διαδηλωτές
Διεθνή

Κίνδυνος σύλληψης του Κάρλες Πουτζδεμόν εάν φύγει από το Βέλγιο

Ο Κάρλες Πουτζντεμόν δεν έχει προς το παρόν σχολιάσει το ταξίδι του στη Δανία

Κλειστά τα πλείστα κυβερνητικά γραφεία της Αμερικής

Συνεχίζεται για τρίτη ημέρα η αναστολή λειτουργίας υπηρεσιών του ομοσπονδιακού κράτους

Συνεδριάζει εκτάκτως το Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ για τις τουρκικές επιδρομές

Ερντογάν: Θα συντρίψουμε τους Κούρδους της Συρίας μέχρι να μην απομείνει τίποτα

tv news

Ο Δαμιανός πείθει την Φαίη να στήσουν παγίδα στον Βλάση για το DNA!

O Γιαν μαθαίνει για το μυστήριο συμβόλαιο!Δευτέρα:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/01/2018 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ