Ψυχαγωγία

Η Μενεγάκη αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής πόσα κιλά είναι

Προσκεκλημένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε σήμερα ο αγαπημένος της διαιτολόγος Τάσος Παπαλαζάρου, με τον οποίο συνεργάζεται από το 1996 και έχουν περάσει πολλές στιγμές γέλιου αλλά και ενημέρωσης, όσον αφορά στη διατροφή.

Στα πλαίσια της σημερινής συζήτησης που είχαν οι δύο τους ο γνωστός διαιτολόγος μίλησε για τη σημασία της ζυγαριάς και αποκάλυψε μικρά μυστικά, ένα εκ των οποίων, είναι πως το μέρος που τοποθετούμε την ζυγαριά παίζει σημαντικό ρόλο, στον... αριθμό που θα δείξει.

Η ζυγαριά πρέπει να είναι σε σταθερό έδαφος αν για παράδειγμα είναι πάνω σε χαλάκι, σε δείχνει λιγότερα κιλά, όπως εξήγησε ο διαιτολόγος, πράγμα που επιβεβαίωσε η ίδια η παρουσιάστρια ανεβαίνοντας on air στην ζυγαριά. Με τα μικρόφωνα και τα παπούτσια της ζύγιζε 61,1 kgr , ενώ όταν η ζυγαριά μπήκε πάνω από ένα χαλάκι τα κιλά κατέβηκαν σε 57,2 kgr.

Ωστόσο, όταν κάθισαν και συνέχισαν την συζήτηση, πάνω στην κουβέντα η πανέμορφη παρουσιάστρια αποκάλυψε τον πραγματικό αριθμό των κιλών της που είναι 59! Μετά από 4 παιδιά μια χαρά διατηρείται!

Επόμενο άρθρο

Το διαδραστικό εργαστήριο “Let’s draw music! A UPISketch Workshop”

Μια νέα εφαρμογή μουσικής σύνθεσης για κινητές συσκευές, για πρώτη φορά στην Κύπρο
24/04/2018 - 15:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έχουν το ίδιο όνομα με την Μενεγάκη και απολαμβάνουν τα... προνόμιά της(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο συνονόματες αποκαλύπτουν την καθημερινότητά τους ως... διάσημες
21/05/2018 - 17:15

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

To παράπονο της Μενεγάκη για την ομοιότητα του γιου της με τον Γιάννη Λάτσιο

"Τώρα που μεγαλώνει, εγώ βλέπω ότι μου φέρνει πια, αλλά αυτή η μύτη είναι τόσο Λάτσιος"
11/05/2018 - 14:20

Και όμως είναι η Μενεγάκη... -Δείτε την 25 χρόνια πριν ως μελαχρινή(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η τηλεοπτική της εμφάνιση σε εκπομπή αλλά και σε σειρά πιο σέξυ από ποτέ
06/05/2018 - 10:53

Έτσι υποδέχτηκε τον Μάιο η Ελένη Μενεγάκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Φορτωμένη με λουλούδια, στα μαλλιά, στα ρούχα στα χέρια έγινε "Το κορίτσι του Μάη"
01/05/2018 - 14:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον του Γενικού Εισαγγελέα Κώστα Κληρίδη, ο φάκελος "Λήδα Κουρσουμπά"

Ο Γενικός Ελεγκτής παραπέμπει την υπόθεση χρήσης υπηρεσιακού οχήματος απο την Επίτροπο

Λεμεσός: Νέα επιχείρηση των αρχών για πάταξη του οργανωμένου εγκλήματος

Τρείς συλλήψεις προσώπων για υποθέσεις ναρκωτικών και διαρρήξεων

Λάρνακα: Ύποπτοι για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση οι 18 συλληφθέντες (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία εξηγεί για ποιά αδικήματα εκδόθηκαν εντάλματα έρευνας σε οικίες & υποστατικά
Ελλάδα

Ο οίκος αξιολόγησης Scope Ratings αναβάθμισε την Ελλάδα σε Β+ από Β-

Mεταβάλλοντας παράλληλα τις προοπτικές σε θετικές από σταθερές

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε συγκρότημα κατοικιών στην Φλόριντα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πληροφορίες κάνουν λόγο για τουλάχιστον ένα τραυματία

Εξερράγη το ηφαίστειο Κιλαουέα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάχτη και καπνός υψώνονται στον ουρανό

Ζούγκεμπεργκ στο Ευρωκοινοβούλιο: Το Facebook «δεν έχει κάνει αρκετά»

Ο Mr Facebook κάθισε σε ένα στρογγυλό τραπέζι με τους ευρωβουλευτές

tv news

Η Βάνα αναλαμβάνει το δύσκολο ρόλο της αντιπροσώπου της Σοφούλας...

Και δέχεται makeover από την Σύλβια για να πείσει. Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Η Ελένη βρίσκει μέσα στη τσάντα του Ορφέα, το ρολόι της κυρίας Αγγελικής...

Που είχε δολοφονηθεί στην Αίγινα. Οι υποψίες την διαλύουν..Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/05/2018 - 08:30SLAM