Ψυχαγωγία

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η Μίνα Αρναούτη, συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη στο μοιραίο τροχαίο που του στοίχισε τη ζωή σε νέο επαγγελματικό βήμα.

Η νεαρή κοπέλα που επαγγέλλεται δημοσιογράφος είναι σε τελικό στάδιο αποκατάστασης με την υγεία της και έτοιμη να ξεκινήσει να πορεύεται επαγγελματικά. Η ίδια θα βρίσκεται στο πάνελ της νέας εκπομπής «Αποκαλύψεις», με παρουσιάστρια τη Νένα Χρονοπούλου στο "Νεό Κανάλι". Ένα  lifestyle μαγκαζίνο που θα κάνει πρεμιέρα το Σάββατο στις 13:00.

Για την Μίνα ήταν το όνειρό της και τώρα πια αν και με κάποιες αντιδράσεις στα sociam media, γίνεται πραγματικότητα. Η ίδια ανέβασε φωτογραφία και με την κεντρική παρουσιάστρια.

κκ

 

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Ο νέος της σύντροφος, το επόμενο βήμα και η βραδινή έξοδος(ΦΩΤΟ)

Πληθαίνουν οι κοινές εμφανίσεις... - Η σχέση και οι φωτογραφίες με τον σεφ της
06/06/2018 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Π.Παντελίδης:Τα συγκινητικά λόγια της οικογένειας του για τα γενέθλια του (ΦΩΤΟ)

Η αδημοσίευτη φωτογραφία και τα δυο νέα τραγούδια που θα κυκλοφορήσουν...
24/11/2018 - 09:43

Υπόθεση Παντελίδη: Η νέα μηνύση από την οικογένεια που φέρνει τα πάνω-κάτω!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου - Δείτε το δημόσιο μήνυμα του αδερφού του τραγουδιστή
04/11/2018 - 11:10

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Αποκαλυπτικό: "Ο Παντελής Παντελίδης δεν ήταν ο οδηγός του οχήματος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Κύπριοι εμπειρογνώμονες μιλούν στον Alpha για το πόρισμα - ανατροπή
31/10/2018 - 20:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ